piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gastroskopia

Proszę o informację czy w Łomży jest gdzieś prywatny gabinet w którym można by zrobić badanie gastrologiczne żołądka (z nocy krwioplucie).W szpitalu zapisałam się do poradni gastrologicznej ale termin odległy bo koniec września.Nie mogę czekać bo boli mnie żołądek cały czas. Badałam już drogi oddechowe (bronchoskopia) jest w porządku.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

nie ma W LOMZY

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Autor: mikro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-04-12 14:30

Proszę o informację czy w Łomży jest gdzieś prywatny gabinet w którym można by zrobić badanie gastrologiczne żołądka (z nocy krwioplucie)...

_________________________________________________________


To wcale nie musi być żołądek - ...

To może być gruźlica albo inna przyczyna ...

Pozory często mylą
...

a trwanie w błędnym przekonaniu "znachora" może pogłębić problem zwany powszechnie "błędem lekarskim" ...



... albo "błędem duszpasterskim" takim który popełniają kapłani zabijając życie Boże

taa...

... jak lansowana w pozorach przez Watykańskich kapłanów zakręcona - do dziś na maksa "nawrócona" - pokręcona Ewangelia która już w kościele głoszona z Ich Arcy Kapłańskich ambon nie oddaje uczciwie i autentycznie oryginalnej Nauki Jezusa prostej i tej Prawdy jakiej dął świadectwo która pierwotnie w sposób jasny prosty i zrozumiały nawet dla analfabetów prosto i zwyczajnie była bardzo oczywista ...

Diabeł tkwi w szczegółach od 2000 lat teologicznie pomnażanych i tak samo kłamliwie wpajanych kolejnym pokoleniem "Kościelnych medyków" (Duchownych) przez wieki ze szkodą dla ludzi jak leczenie gorączki w średniowieczu przez spuszczanie krwi z przeziębionego człowieka za pomocą pijawek...


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Mr Andrzej odpowiem na pierwszą część.Leżałam w szpitalu 5 dni robiono mi wszystkie badania dróg oddechowych łącznie na obecność gruźlicy i wynik jest korzystny dla mnie. Niestety problem jest dalej więc lekarz rodzinny zalecił badanie przewodu pokarmowego (żołądka). Tylko,że w naszym mieście to trzeba mieć zdrowie żeby się leczyć.

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Autor: mikro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-04-12 15:42

Mr Andrzej odpowiem na pierwszą część.Leżałam w szpitalu 5 dni robiono mi wszystkie badania dróg ...


__________________________________________________________


powiadasz drug ...

... jest jeszcze do zbadania droga życia ?!;+)><> hahaha (sory)

Badania gastrologiczne w Grajewie czas oczekiwania "z dnia na dzień" umów się telefonicznie potrzebne skierowanie to są badania płatne z NFZ ful serwis w poradni gastrologicznej kolejka "parę dni "a nie parę miesięcy"

http://www.medicus.grajewo.com/



szukajcie a znajdziecie - pytajcie a dojdziecie do celu zamiast czekać w kolejce na śmierć z okrzykiem TRWAM np przed TV - tak jak głupie barany i owce na arcy kapłańskim świątynnym ful wypasie który doprowadził do religijnego ukrzyżowania życia Bożego tak jak na Golgocie i nie tylko w Polsce nam współczesnej


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

dr perkowski przyjmuje gdzies prywatnie musisz sie dowiedziec gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

gastroskopia, kolonoskopia itd. to nie w Łomży i gastrologa nie szukaj tutaj . białystok musisz odwiedzic tam jest kilka klinik prywatnych w ciagu dnia zrobia wszystkie badania.

Justa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Gabinet Lekarski
Henryk
Perkowski
lekarz gastroenterolog / internista / nefrolog
ADRES:
ul. Makowa 19
18-400 Łomża
KONTAKT:
tel. kom.: 0 604-560-37

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

W Łomży nie ma co się leczyć, pacjentowi coś dolega a wyniki zawsze są pozytywne! Radze wybrać się na Białystok i najlepiej to prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Bardzo dziękuje za informację.

POZDRAWIAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Ja robiłam prywatnie gastroskopię w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. Polecam, szybko, bezboleśnie, sama przyjemnośc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

http://www.gastromed.info/
swoją drogą, leżałeś w szpitalu i nie zrobili ci gastroskopii skoro masz takie problemy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Ja jakiś czas temu doznałem złamania ręki z przemieszczeniem w nadgarstku, kość została mi źle nastawiona ale okazało się to dopiero po zdjęciu gipsu czyli kości już się zrosły. Przez Pana, który to spartolił straciłem masę czasu i nie powiem, żeby było to przyjemne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Autor: OjciecR. (---.elomza.pl)
Data: 24-04-12 12:55

http://www.gastromed.info/
swoją drogą, leżałeś w szpitalu i nie zrobili ci gastroskopii skoro masz takie problemy?


____________________________________________________________

hahahaha - ...

... ironicznie bo tu śmich przez łzy jak czarna rozpacz której owocem jest fizyczne cierpienie skutków zakłamania "błędów duszpasterskich jak błędów lekarskich "

PODOBNIE a raczej tak samo ...

... tak samo jak w Kościele możesz w nim mieszkać leżeć krzyżem jak plackiem w szpitalu całe życie i umrzeć na Amen - bez cienia szansy życia wiecznego ...

... chyba nikt poza Jezusem w Kościele jeszcze nie zmartwychwstał tak jak On wychodząc po ostatnim namaszczeniu i kapłańskim sakra mętnym czary mary z ze swojego grobu przy ul. Koszarowej albo ul. Kopernika w Łomży ?

A przecież to taka religijna Ziemia Łomżyńska - Przodowniczka Kościoła Rzymskokatolickiego i zasłużona na drogach życia w Watykanie ?

taa...

Tu na Łomżyńskiej Ziemi jednak Bóg nie trafia przez żoładek do serca podążając do 12stnicy i tam dalej a nie w Duchu Prawdy 12Apostołów i tak dalej

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Mogę polecić ten gabinet http://www.doktora.pl/zakres-uslug/gastroenterologia/gastroskopia-warszawa/ masz od razu opisane jak wygląda to badanie i jak się do niego przygotować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastroskopia

Ja również miałam wykonywane badanie w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim w Warszawie i gorąco polecam. Lekarz przed badaniem dokładnie jeszcze tłumaczy co się będzie działo w jego trakcie, uspokaja. I faktycznie, chwila i po badaniu ;) Link do centrum macie tutaj https://www.doktora.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org