piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Agencja pracy.BETSMA

APT Beetsma szuka osób do pracy w markecie w Łomży. Wymagana książeczka Sanepid i chęci do pracy. Proszę o przesyłanie CV z dopiskiem ŁOMŻA.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

a TU OPINIE ŁODZIAN O TEJ SZACOWNEJ AGENCJI:)
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ofiara za grosz (gość)

Agencja oferuje najnizsza stawkę z możliwych w Lodzi, gwarantuje prace przy podpisywaniu umowy, a na 2 dzien okazuje się, ze pracy nie ma i szanowny pan dzwoni godzinę przed zeby natychmiast jechać na 2 koniec Lodzi do innego miejsca wykonać zlecenie.Codziennie nie ma pewności gdzie się trafi do jakiego sklepu i na która godzinę.Pewna jest tylko marna stawka..w dodatku pracując 1 dzien na noc to tak jak zarobić przez pol zmiany na swoja koszulke, w której trzeba chodzic.Od razu przy pierwszym kontakcie firma robi kiepskie wrażenie.Prace jest znalezc trudno, wiec biedni ludzie dają się w raki sposób wykorzystywać :( Podobnież zarabiają na 1 pracowniku 11 złotych. Nawet główna kierowniczka sklepu doznała szoku jak się dowiedziała ile zarabiają mrówki z beetsmy.NIE POLECAM ROWNIEZ TEJ FIRMY.
2013-12-02 01:30:26
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zirytowany (gość)

Szczerze popieram przedmówców co do bandy oszustów bo to nie są tylko puste słowa tylko fakty! Nie dość że stawka 40zl jest stawka bardzo marną w porównaniu do przeciętnych firm w pracy fizycznej gdzie dniówka wynosi minimum 60zl to brak dodatków za nocne godziny,brak ekfiwalentu za niszczone własne ciuchy,który w każdej wmiare pożądnej firmie jest do do tego nie traktują człowieka poważnie i potrafia szukać głąba na godzine przed zleceniem co więcej potrafią jak widać nawet przekroczyć termin płac tych nędznych groszy jednym słowem totalna trzoda...Strzeszcie się ludzie bynajmniej Agencji Beetsma ta wywarła na mnie bardzo złe wrażenie.
2013-04-20 09:04:09
///////////////////////////////////////////////////////////

A najlepsze jest to :):)

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1645469,agencja-pracy-tymczasowej-beetsma-naklada-5-tys-zl-kary-za,id,t.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agencja pracy.BETSMA

ich numer - 228468460
zarobki - 6 brutto

haha

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agencja pracy.BETSMA

dostałem sms

obsługa stoiska z karpiem - 6,5 zeta
stanowisko wydawanie towaru za ladą - 6 zeta - wtf?

bierzcie posadę, jeszcze wolna :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agencja pracy.BETSMA

Moja firma często dostaje dodatkowe zlecenia i wtedy potrzebuję dodatkowych rąk do pacy. Korzystam wtedy z usług agencji pracy tymczasowej. Szukając odpowiedniej natknąłem się na http://www.pracowici.pl/ jestem pozytywnie zadowolony z współpracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org