czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tani internet Łomża

Gdzie założyć tani internet w Łomży ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

w internetowni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Zależy ile to jest dla Ciebie tanio. Osobiście mam internet w MNI Telecom bez żadnych limitów, płacę 46zł i jestem bardzo zadowolona. Podpisywałam umowę rok temu, więc nie wiem jak teraz wyglądają stawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Za drogą tyle to ja mam w vectrze a potrzebuje coś taniego może być nawet mobilny bez szmerów bajerów ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

W domu sobie załóż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

w stodole najtaniej zakładają bo nie muszą wysoko wchodzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

...Aero2...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

29 zl 2 mega w ist.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

http://etech.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Aero2, bezplatnie.



Multimedia 25 zl

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

W multimedii najlepiej. Aero tylko za karte płacisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

A z tym Aero to jak to jest na Łomży ? ktoś z tego korzysta w miarę jest ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Aero chodzi całkiem dobrze. Dla kogoś kto potrzebuje internetu tylko do przeglądania stron internetowych wystarczy w zupełności. Do innych celów przy takich prędkościach raczej się nie nadaje..Prędkość max do 512 kb. Mankamentem jest to, że po godzinie internet jest wyłączany i włączany. Operator chce wprowadzić kody catcha, ale póki co ich nie ma. Chodzi o odciążenie sieci, bo w tej chwili z aero korzysta około 200 tys. internautów.

Wystarczy zapłacić 20 zł za kartę i 7 zł za przesyłkę i masz darmowy internet na 3 lata. I oczywiście odpowiedni modem.

Aero będzie darmowy do końca 2016 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Również polecam MNI Telecom, Internet jest całkiem tani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

za statoilem jest za free :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Aero2 darmowy placisz ok 30 zl tylko raz za karte i przesylke potem juz za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Zapomnieliście dodać, że trzeba też kupić modem spełniający wymogi AERO2. Na rozłączanie jest metoda, np "Autoconnect". Do przeglądania w zupełności wystarczy, YouTube, IPLA troszeczkę czasu się ładują ale nie trwa to wieczności. Z torrentów też można spokojnie ściągać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

mam w introlanie i płacę tylko 25zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Właśnie czytałem o tym modem jest na allegro za 100 zł + 30 zł karta na 3 lata no niby opłaca się bo właśnie potrzebny internet żeby se wejść na forum pocztę sprawdzić iple obejrzeć i takie tam więc dla tego szukam coś taniego bo 40 zł płacić to już szlak mnie bierze :D a wciągu ilu wysyłają to kartę ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Od złożenia zamówienia średnio miesiąc to trwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

http://www.mobimaniak.pl/59485/aero2-darmowy-internet/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

jarekducha, w linku podanym przez ciebie jest błąd dotyczący dostępności aero2, koncesja została przedłużona do końca 2016 roku a nie do końca 2014 roku.
Firma poprosiła o to w związku z nie rozpoczęciem budowy internetu LTE w paśmie ponad 2500 MHz.
Może stać się tak, że ten aero2 będzie funkcjonować dłużej niż do 2016 roku, a może być i tak, że w każdej chwili spółka Aero2 może wyłączyć darmowy internet, jeśli zechce się pozbyć tego wysokiego pasma.
Więcej na ten temat jest w w pc world i i komputer świat.

http://aero2.pl/aktualnosci.html

15.11.2012 - Spółka Aero2 będzie udostępniała Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) w paśmie 900MHz do 21 grudnia 2016 r.

Aero2 Sp. z o.o. będzie realizować w ten sposób swoje zobowiązania wynikające z decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektroniczne (UKE) z 10 listopada 2009r, na rezerwację częstotliwości z zakresu 2570-2620 MHz, do wykorzystania na obszarze całego kraju z przeznaczeniem do świadczenia usług telekomunikacyjnych, w sieciach szerokopasmowego dostępu bezprzewodowego w służbie ruchomej. Parametry techniczne BDI nie ulegają zmianie i są zgodne z Regulaminem Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI), uzgodnionym z Prezesem UKE. Oznacza to, BDI jest dostępny z wykorzystaniem do 20% pasma, a maksymalna prędkość transmisji danych dla każdego Korzystającego pozostanie na poziomie do 512 kb/s., przy maksymalnej długość jednorazowego połączenia z siecią do 60 minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Już niedługo sieć światłowodowa w domu będzie standardem i niezależnie od ceny można stwierdzić, że będzie to tani wariant. Skoro będziemy mieć do dyspozycji łącze aż 600 Mb/s, to aż ciężko sobie wyobrazić, jak szybkie będzie to w praktyce. Pliki będą pobierały się w mgnieniu oka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

już 300 Mb/s mamy w IST za rozsądne pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Ja zadowolony jestem z neta z introlane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Ja mam obecnie internet mobilny w play, ale planuje wypróbować Internet z sieci Otvarta. Umowa jest bezterminowa, a ceny mają niższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tani internet Łomża

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)

Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org