sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telewizja naziemna w naszym mieście

Witam. Posiadam kartę telewizyjną. Chciałbym kupić jakąś antenę (nawet siatkową albo jakąś inną- nie znam się na tym) aby odbierać podstawowe kanały tj. 1,2 polsat.

Ile mniej więcej będzie kosztować taka antena?, gdzie ją dostać, jak to podłączyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

kup sobie tv na karte.tylko że polsatu tam nie ma.
http://telewizjanakarte.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Telewizja na kartę jest całkiem OK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Ja posiadam telewizję cyfrową, ale niestety tam też nie ma polsatu, dlatego pytam się czy jest możliwość za darmo ściągania sygnału Polsatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Czy ktoś zastanawiał się nad tym ,dlaczego płaci się abonament tv i za vektrę.Vektra ma kabel, rozumiem,ale spóldzielnie anteny z dachu zabrały i żadnej alternatywy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Jeśli w bloku chcesz to odbierać, to zależy z której strony masz okno, na którym piętrze itd. W niektórych miejscach są duże zakłócenia na tyle, że kanały złapiesz i będziesz odbierał, ale nie wszystkie wyraźnie. Antena z zasilaczem kosztuje ok. 35zł + kabel ok. 1.20zł./mb, ale przed zakupem radziłbym sprawdzić jak to będzie ciągnęło i czy to ma sens, a same podłączenie to pestka, podłączasz kabel do anteny, na drugim końcu podłączasz wtyczkę antenową która jest podłączona pod zasilacz, zasilacz włączasz do gniazdka i kręcisz nateną żeby złapać najlepszy sygnał. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Wszystkie takie rzeczy kupisz w polmarze w tym sklepie elektronicznym na Skłodowskiej 2 obok łosi tam co polsat sprzedają wiem bo kupowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

STANLEY racja!!!!!!!!!!!SPLODZIELNIE ZAWARLY I ZGODNIE SIE PODZIELILY BEZ UDZIALU MIESZKANCOW OSIEDLA!!!!!!!!!!!!!! konkretnie chodzi o AZART!!!!!!!!!!!!!! ktorego nie mialy prawa zdjac ani spoldzielnia ani vekTra czy inna firma!!!!!!!!!!! a to dlatego ,ze konserwacja AZARTU WLICZONA BYLA W CZYNSZ I BYLA TO GROSZOWA SPRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za cicha zgoda dokonano ROZBOJU W BIALY DZIEN!!!!!!!!!!!!!!!!!1

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Konsul2 Za abonament płacisz bo płacisz a Vectrze płacisz za odbiór sygnału.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Konsul 2: mam pytanie czy w sklepie elektronicznym przy skłodowskiej (jak podaje kondzior) pójdą na to, że np. kupię taki zestaw i jeśli nie będzie to u mnie działało oddam to i dostanę zwrot pieniędzy?

Bo raczej nie mam innej możliwości sprawdzić czy mi to będzie działało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście


ad "Konsul 2" "mixTura"

Pewnie tak trzeba by było iść do nich i pogadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

kondzior dobry jesteś ;). Zamiast jak człowiek powiedzieć zapraszam do siebie do Polmaru i wszystko wytłumaczę to palisz głupa ;).

Ps. Już większość forum wie że pracujesz w Polmarze. Także zostaje zmienić nicka i dalej palić głupa albo oficjalnie doradzać jako pracownik Polmaru ( chyba się tego nie wstydzisz)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Z tego co się orientuję to w żadnym sklepie nie dadzą na zasadzie późniejszego zwrotu, bo jeśli odkręcisz śrubki, podłączysz przewód to automatycznie jest sprzęt używany, a jeśli pisałeś że chciałbyś pociągnąć te programy z siatki, to nic prostszego jak pożyczyć od kogoś i zobaczyć czy to ci zda egzamin i wystarczy, bo przecież liczy się satysfakcja i a propo postu Pafcia założyciel postu ma kartę czyli ma dekoder, więc chodzi o dodatkowe podstawowe programy, więc w jakim celu płacić jeszcze abonament sieciówki? Bo płacąc nawet sieciówkę osiedlową jeśli już o tym mówimy to abonament za posiadanie telewizora to jest zupełnie co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Vektra to najgorszy dostawca televizji miałam i zrezygnowałam bo co tydzień zabierają jakis program i wciskają jakąś szmire której nie da sie oglądac. Słyszalam ze ostatnio z polsatem rozwiązali umowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

No właśnie ! Kondzior nie wstydz się bo to będzie złe dla Twojej firmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Ma ktos telewizje na karte tvn..jak to chodzi ,czy warto kupic ?
Chce zrezygnowac z vectry i nie wiem co kupic...

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Dz.U.05.85.728
2006.01.01 zm. Dz.U.05.157.1314 art. 4
USTAWA
z dnia 21 kwietnia 2005 r.
o opłatach abonamentowych1)
(Dz. U. z dnia 16 maja 2005 r.)
Art. 1. Opłaty abonamentowe pobiera się w celu umożliwienia realizacji misji publicznej, o której
mowa w art. 21 ust. 1 ustawy z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2004 r. Nr 253,
poz. 2531 oraz z 2005 r. Nr 17, poz. 141), zwanej dalej "ustawą o radiofonii i telewizji", przez jednostki
publicznej radiofonii i telewizji.
Art. 2. 1. Za używanie odbiorników radiofonicznych oraz telewizyjnych pobiera się opłaty
abonamentowe.
2. Domniemywa się, że osoba, która posiada odbiornik radiofoniczny lub telewizyjny w stanie
umożliwiającym natychmiastowy odbiór programu, używa tego odbiornika.[b/]
3. Obowiązek uiszczania opłaty abonamentowej powstaje z pierwszym dniem miesiąca
następującego po miesiącu, w którym dokonano rejestracji odbiornika radiofonicznego lub telewizyjnego.
4. Opłatę abonamentową uiszcza się za każdy odbiornik radiofoniczny i telewizyjny, z zastrzeżeniem
ust. 5.
5. Niezależnie od liczby odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych używanych przez:
1) osoby fizyczne w tym samym gospodarstwie domowym lub w samochodzie stanowiącym ich
własność,
2) publiczne zakłady opieki zdrowotnej, sanatoria, żłobki, publiczne i niepubliczne jednostki
organizacyjne systemu oświaty, państwowe i niepaństwowe szkoły wyższe, a także domy pomocy
społecznej - w tym samym budynku, zespole budynków lub w samochodach będących w używaniu
tych instytucji
- uiszcza się tylko jedną z opłat, o której mowa w art. 3 ust. 1.
6. Gospodarstwem domowym, w rozumieniu przepisów niniejszej ustawy, jest zespół osób
mieszkających i utrzymujących się wspólnie albo jedna osoba utrzymująca się samodzielnie.
7. Odbiornikiem radiofonicznym albo telewizyjnym, w rozumieniu przepisów niniejszej ustawy, jest urządzenie techniczne dostosowane do odbioru programu

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Ja mam ntv i prawde mowiac nie wiem co jest lepsze ntv czy polsat.w ntv nie ma polsatu i troche mi go brakuje bo wczesniej mialem na vectrze.abonament 48 zl podstawowy lub mozna doplacic i miec wiecej programow.dekoder tylko wypozyczasz.u dzieci mam telewizje na karte.raz zaplacisz i dekoder jest twoj i tez mozna jak doplacisz ogladac wiecej kanalow.konwenter jak bedziesz kupowal to kup na wieksza iilosc wejsc np 4.kiedys to sie moze przydac a po co drugi raz kupowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

od 21.05 wchodzi telewizja na karte HD (12 programów w jakości HD)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Czy ma juz ktoś ta telewizje tvn HD na karte..jak to działa ?
Czy w dekoderze HD bedzie działała karta od dekodera cyfrowego(tego tańszego) ?

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Jeżeli kogoś interesuje telewizja w Białymstoku to polecam serdecznie firmę Koba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

tu jest Łomża nie śledziewo tam się reklamuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

nie opłaca się oglądać telewizji. Już patrzenie na
topnik jest lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Polecam również zorientować się czy w Twoim miejscu zamieszkania taka telewizja bedzie dobrze odbierała. Niestety sam mam okna wychodzace na złą stronę i dodatkowo jeszcze sporo drzew. Tak wiec mam problem z odbiorem telewizji naziemnej. Sprzedałem antenę znajomemu.
Proponowałbym zapoznać się z ofertą Toya
https://toya.net.pl/portal/programtv

Najtańsze pakiety telewizji mają już od 10 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telewizja naziemna w naszym mieście

Co za troll.
W Łomży nie ma problemu z naziemną telewizją - odbierzesz ją nawet na starych gaciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org