sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Macie jakieś pomysły po za stroną, fb i jakimiś ogłoszeniami? Ojciec prowadzi firmę, ale od pewnego czasu zaczęło się robić słabo ze zleceniami i chce mu w jakiś sposób pomóc. Zastanawiam się nad wystawieniem ogłoszeń na allegro (tyle, że to płatne) albo o takich portalach - http://trustran.com/ - ten jest akurat stosunkowo nowy, ale ma zrzeszać najlepsze firmy transportowe i je w ten sposób promować. Póki co rejestracja jest darmowa, ewentualnie macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły jak w stosunkowo tani sposób można zdobyć nowych klientów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Zapytaj na jakimś toruńskim forum, a nie łomżyńskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

reklama np. polska - chiny w dwie godziny, przebijesz rabena, europa w 48 h

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

jak was nie tac na reklamy w necie to czas zwijac interes

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

najlpeiej na powaznie przyjac spedytora z kontaktami

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

giełda transportowa i zejść ze stawek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Trzeba sie reklamować za pomocą reklamy w googlach ?? Płacisz za reklamę wybierasz frazy na które chcesz być widoczny w wyszukiwarce i gotowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Np. transport towarowy.
Przy zamówieniach powyżej 5t tirówka gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Zgadzam się, długo szukałem takich dostawców, bardzo ważne było znalezienie dobrego partnera logistycznego. Zamawiałem usługi logistyczne w Polsce i chcę podzielić się swoim doświadczeniem. Wybrałem firmę larditrans, która zapewniła mi najlepsza obsługa w branży logistycznej. Profesjonalnie podeszli do kwestii transportu mojego ładunku, zadbali o dokładne dotrzymanie terminów i zagwarantowali bezpieczeństwo mojego ładunku. Polecam zwrócić się do nich o pomoc w logistyce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Pozdrowienia! Jeśli szukasz spersonalizowanych przedmiotów i zestawów technicznych, możesz znaleźć Bas Kreacja na <a href =https://baskreacja.pl/reklamowe-gadzety/>Gadżety reklamowe</a> . Zapewniają duży wybór konfigurowalnych zestawów gadżetów i artykułów promocyjnych, które są odpowiednie na wszelkiego rodzaju imprezy. Osobiście korzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony z jakości i możliwości personalizacji. Zajrzyj do nich i ciesz się wyjątkowym i spersonalizowanym prezentem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

\"Pozdrowienia! Jeśli szukasz spersonalizowanych przedmiotów i zestawów technicznych, możesz znaleźć Bas Kreacja na Gadżety reklamowe . Zapewniają duży wybór konfigurowalnych zestawów gadżetów i artykułów promocyjnych, które są odpowiednie na wszelkiego rodzaju imprezy. Osobiście korzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony z jakości i możliwości personalizacji. Zajrzyj do nich i ciesz się wyjątkowym i spersonalizowanym prezentem!
\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Jak ma firmę to pewnie ma wizytówkę google moja firma. Trzeba ją wypozycjonować lokalnie i klienci sami będą się zgłaszać. Jak nie ma wizytówki to załóż mu koniecznie i udaj się do jakiejś firmy seo, pozycjonowanie wyjdzie taniej niż dawanie ciągle jakiś płatnych ogłoszeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zdobyć nowych klientów - branża transportowa

Do branży transportowej polecam ci pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org