poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uporczywe ulotki

Czy Was również nękają ulotkami?Czyli seria domofonów z rana pt.ULOTKI.To praca,normalne ,że muszą i my również chętnie je przeglądamy ale....Może jakieś skrzynki na ulotki przed wejściem byłoby rozwiązaniem.Jeżeli też macie takie zdanie piszcie do spółdzielni Waszej,może coś da radę z tym zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Jest jeszcze jedna kwestia - bezpieczeństwa. Ostatnio okradli mi znajomych w biały dzień , ponoć ostatnio sporo jest wlaman. Skąd wiesz komu otwierasz drzwi na klatkę? Może właśnie złodziejowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Myślę, że już w każdym bloku powinno być miejsce na ulotki - osobno wydzielone. Kto chce, niech przejrzy. A i roznosicielom ułatwi to życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Tych pajaców trzeba ganiać.Naklejki i zwracanie uwagi nie pomaga.A szczyt gburstwa jest ciągle dzwonić do jednej osoby,albo do wszystkich na raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Co zrobić. Teraz wszędzie reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz zdecydowanie nic ująć...

Aktem odwagi jest ochrona naszego dzikiego serca przed nieustanną oceną innych, a zwłaszcza przed naszą własną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Dlatego ja wyłączam domofon i mam spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uporczywe ulotki

Tylko pojemniki odpowiednie bo takie powinna zapewnić Spółdzielnia. Nikomu kto przedstawia się jako roznosiciel ulotek nie otwieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org