niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kafeteria

Jakże jestem zniesmaczona dzisiejszą wizytą w Kafeterii. Byłam tam już kilkakrotnie, ale dzisiaj byłam świadkiem jak osoba podająca się za właściciela w sposób niewybredny obrażała jedną z klientek, mówiąc między innymi aby "przestała już nadawać i się stąd wyniosła". Chcę zaznaczyć, że były to dwie kulturalne Panie, które przyszły napić się dobrej herbaty i sobie porozmawiać. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, podkreślał swoją ważność i władczość. A zapytana pracownica , czy faktycznie jest to właściciel nie była w stanie wydobyć z siebie głosu. Szkoda, że nowy lokal, a chamstwo kwitnie. NIE POLECAM :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Alkohol robi z człowieka świnie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

lokal ok ale Panie moglyby sobie kalkulator kupic bo to reczne liczenie nie zawsze niestety im wychodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Byliśmy świadkami tej sytuacji. rzeczywiście, żenada. Mam wrażenie, że ten pan wszędzie, gdzie się pojawi, sprawia kłopoty :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

http://www.youtube.com/watch?v=b2CwuvHiPQM&feature=related
uwielbiam rozwiazywac zagadki, problemy i reklamacje
klaniam sie do uslug:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

W kafeterii byłam kilka tygodni temu i też był pan pod wpływem alkocholu który zaczał właśnie podobnie się zachowywać w stosunku do mnie i moich koleżanek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

nieobyty cham, w bialych skarpetkach i w czarnych butach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

a jak wyglądał mniej więcej ten pan?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Rezydent pierd*lony. Ktoś w końcu musi go odpalić.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Wysoki, szczupły, ok 40 (tak mi się wydaje ale nie jestem pewna bo nie przygładałam się za bardzo)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Słaba z Ciebie agentka.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

ale łysiejący czy nie, z wąsami i brodą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

I Wy, niby kobiety, niby z intuicją i zmysłem domysłu musicie tak dopytywać?

To z chęci turlania lepkiej kuli plotki, czy z ciekawości?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

hahahahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

bez brody i bez wąsów .... brunet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Opis mężczyzny jak najbardziej adekwatny. W dniu wczorajszym ubrany był w rudą marynarkę i ciemne spodnie.
Proponuję wydać wojnę chamstwu poprzez omijanie takich miejsc. Nie można pozwolić na to, aby za nasze pieniądze, ktoś nas obrażał. W mieście są jeszcze inne lokale , gdzie zapewne miło i sympatycznie zostaniemy przyjęci i obsłużeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

HG58 napisał(a):

> Opis mężczyzny jak najbardziej adekwatny. W dniu wczorajszym
> ubrany był w rudą marynarkę i ciemne spodnie.
> Proponuję wydać wojnę chamstwu poprzez omijanie takich
> miejsc. Nie można pozwolić na to, aby za nasze pieniądze,
> ktoś nas obrażał. W mieście są jeszcze inne lokale , gdzie
> zapewne miło i sympatycznie zostaniemy przyjęci i
> obsłużeni.


zgadzame sie mademoiselle -obsluzeni

hahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

mialo byc: madame



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

adekwatny... ojesu

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

no to nie wiem kto to jest...:( A jak ma na imię..? - chociaż wątpię czy się przedstawiał... a przecież właścicielką jest - z tego co mi wiadomo - taka szczupła brunetka w średnim wieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Byłam w tej kafeteri kilka dni temu i najlepsze co mnie spotkało to poproszenie mnie o dowód;)po 12 latach od jego otrzymania.A poprosiła o niego gówniara po 20 stce..zastanawiam się czy wszystkich tam tak traktują?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Dowód aby napić się kawy?, super



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

a która to melina ? odwiedzę pod wpływem wraz z koliegami od alkocholu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Czemu chcecie od razu rezygnować z lokalu, do którego taki gość przyłazi?? To jest ani właściciel ani Bóg wie kto. Przydupas piątkowy grający na harmoszce i tyle. " Wielmożny" prowadzący piątkowe kabarety na Starym Rynku. Wysoka, chamska chudzina która uważa się za Bóg wie kto. Liczę że właściciele przeczytają forum i podziękują Dj-owi za jakiego się podaje;D;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Takim gościem powinna zająć sie obsługa a obsługa ma to w du*** zero reakcji jak by nic,...Myśle że to bardzo dobry znajomy pani która tam pracuje bo razem z nim siedziała przy stoliku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

moze to jej husband:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Przy stoliku to mało powiedziane, ona szła na zaplecze po coś to ten za nią leciał;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Gdyby właścicielowi KAFETERII zależało na jakości świadczonych usług, to dawno zainteresowałby się tym, co dzieje się w jego lokalu. Porozmawiałby z klientami pod kątem jakości świadczonych usług przez jego firmę. Skoro proceder obrażania klienta "kwitnie" od dawna, to znaczy, że osoba właśnie tak zachowująca się (nieważne czy jest właścicielem, czy pracownikiem) ma na to przyzwolenie. Pracujący tam personel, też nie jest bez winy, bo nie próbował powstrzymać napastnika, ani też nie czuł potrzeby potrzeby przeproszenia sponiewieranej klientki. Przykro, że usługi w naszym mieście świadczone są na tak niskim poziomie. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Co nowego w Kafeterii po kilku dniach od pojawienia się tematu tegoż lokalu na forum?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kafeteria

Dziś były fajne "kuchenne rewolucje":))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org