sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
orange doładowanie przez internet

Doładowujecie konto przez internet? Zaczynają dopisywać jakieś dziwne podpunkty, a to to przed doładowaniem potwierdź, a to to... Np : Zgadzam się na rozpoczęcie wykonywania usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz zostałem poinformowany o braku możliwości odstąpienia od umowy po jej wykonaniu
Ocb? Kończę z tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

Bo oni Cie doładowują.W CHU.JKI!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

masz problemu kup sobie np doladowanie z orange za 25 na allegro za 22 i nie placz i nie zakladaj debilnych tematów dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

Najpewniej jest to związane ze zmianą zasad odstąpienia od umowy zawieranej na odległość. Nowe prawo od stycznia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

Pisze żeby inni uważali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

Juz nie ma doladowan za 25 zl teraz jest za 30

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

a jak doladowywujecie telefon??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orange doładowanie przez internet

No chociażby przez tę stronę - https://www.doladujtelefon.pl/play. Wystarczy posiadać konto bankowe z możliwością płatności online i bez problemu doładujesz telefon w każdej sieci. Teraz to myślę, że doładowywanie telefonu online, przez neta to już chyba jest standard. Jedynym wyjątkiem pewnie są osoby starsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org