poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kosmetyczka

mam prośbę. Chcę wybrac sie do kosmetyczki ale nie mam pojecia do ktorej i czy wszystkie są drogie???czy ktos był??jakie wrażenia??cos pomogło??mi chodzi głownie o znane krosty typu trądzik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Idz do gabinetu " Natura " na ul Ks. Anny nie wiem ile, ale przy Zawadzkiej.
Milo i przyjemnie. ( Wedlug mnie)
I nie bedziesz musiala udawac przez tydzien przed znajomymi, ze np. wyjechalas, czy cos.
Bedzie dobrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Polecam Panią Iwonkę Chojnowską. Z INTERCOSMETIC'a. Super kobieta, delikatna i profesjonalistka pod każdym względem. A to chyba najważniejsze.
Pozdrawiam
MA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

a gdzie jest to intercosmetics??:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

polecam salon nicole na polowej, pani Ela jest bardzo profesjonalna, wedlug mnie jest najlepsza w lomzy ;) wiem co mowie, bo bylam juz w nie jednym salonie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Polecilabym siebie ale jeszcze nie jestem do konca kosmetyczka... jeszcze zostal mi rok na kosmetologii:D...a narazie polecam gabient NATURA P.Iwonki Sadowskiej -KS.Anny .Jestem takiego samego zdania jak frotka:D.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Nie polecam wyciskania pryszczy. Ani oczyszczania manualnego. Jest to to samo co wyciskanie pryszczy. Tyle,że w warunkach nieco bardziej sterylnych. Jendak nie usuwa to przyczyn a jedynie objawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Wiecie co jest w trądziku najgorsze? Wyciskanie pryszczy. Nie wyciskajcie ich ponieważ narobicie sobie problemów. WIem wiem,że jest to trudne ponieważ ta biała dioda na środku czoła czasami bardzo wkurza ale warto jest nie wyciskać ponieawż wyciskając roznosicie bakterie po skórze i na miejscu wyciśniętego pryszcza pojawi sie kilka nowych....
Polecam;
stosowanie lekkich kosmetyków bez zapychaczy
niedotykanie skóry rękami ( są brudne i zawieraja bakterie)
ewentualnie wybierzcie się do dermatologa
Kilka informacji jest jeszcze tutaj:
http://kobietapisze.pl/jak-pielegnowac-skore-tradzikowa-i-uniknac-blizn/2017/09/11/

Co robić aby uniknąć szpecących blizn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

A ja od siebie serdecznie polecę ortodontę w Wilanowie. http://specjalistka-ortodonta.pl/ Naprawdę świetna jakość i zawsze wychodzę zadowolony! także naprawdę warto!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org