poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie rodzić ?

Termin porodu jest coraz bliższy i tak się zastanawiam, który szpital wybrać. Jaka jest wasza opinia czy polecacie szpital w Łomży czy w Ełku? Bo pomiędzy tymi dwoma się waham. Odległość do obu mam w miarę podobną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

Tam, gdzie Ci dziecka nie odbiorą jak zechcesz odmówić wstrzykniecia rtęci, aluminium, glifisatu razem ze szczepieniem, które zmienic może Twoje życie w koszmar. Polecam Łomżę. Ełku nie znam. Polecam film śladowe ilości i grupe na fb stop nop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

nie zaszczepienie to groźne choroby, co to za głupia moda :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

tylko u Arciszewskiego w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

Oczywiście, Białystok, prywatnie ,super , a co potem ? jak coś z dzieckiem nie tak to trafi do złego szpitala w Łomży, a jak coś będzie się działo z mamą to przyjedzie karetka, też do złego szpitala zabiorą, oni zajmują się tylko porodem a potem co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

panikujesz. żona tam rodziła nasze dzieci i było ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rodzić ?

Myślę, że przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie :)

Trzy przypadki po kolei to już nie przypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org