piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKLEP CLIFF - Veneda

Witam, czy ktoś z was reklamował buty w tym sklepie?? Jeśli tak, to jaki był skutek reklamacji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Ja reklamowałam kiedyś buty. Tragedia. Obsługa sklepu fatalna wręcz tragiczna. Nie wiedziałam, że w butach sportowych nie można chodzić kiedy pada deszcz. Reklamowałam buty dwa razy. Pierwszą reklamację uznali, skleili but, drugiej już nie. Jakaś pani odpisała mi (swoją drogą językiem bardzo potocznym z dużą ilością błędów), że buty były używane niezgodnie z przeznaczeniem, tzn. na deszczu. Masakra. Omijam ten sklep z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Nie lubię chodzić do tego sklepu. Zawsze obsługa patrzy się na klientów jak na złodziei, czy przypadkiem nie wyniesie czegoś za chwile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Bo oni wcześniej pracowali w sklepie GS-owskim
i brak im ogłady więc się nie ma co dziwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Sklep nie uznaje reklamacji i nie polecam kupna butów w tym sklepie jakość mizerna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

ogólnie w cliffie nie uznaja reklamacji to samo miałam w przypadku sklepu w ch 4 plus tez dostalam info ze zle uzytkowalam buty masakra jakas. a w venedzie bardzo niemila obsluga

Asia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

należy wiedzieć, że gwarancja na buty skórzane wynosi 2 lata i to jest respektowane w Kolnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Również nie polecam. Przy reklamacji butów dostałem pismo wyglądające jakby właściciel sam pisał. Odmowa z powodu złej konserwacji i uzytkowania obuwia. Zdecydowanie nie polecam! Obsługa bardzo miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Witam, kupowałam tam piłkę dla dzieci. Rzecz jasna zakupiona piłka była napompowana. Po 2 tyg rozeszła się w szwach...reklamacja nie uwzględniona, powód : dzieci przepompowały piłkę !!! Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Ja kupiłem buty z wyższej półki, za ponad 400zł. Po około 3 miesiącach zaczęły się rozklejac. Poprostu właściciel sklepu nie chciał dac drugich, ani oddać kasy. Bo to musiałby zrobić po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, gdyż napewno nie były do naprawy z takimi uszkodzeniami. Dla porównania buty z innego sklepu za 2 razy mniej kasy wytrzymały nie jeden mecz piłki nawet na deszczu i nie ma nawet śladu pęknięcia czy rozklejenia. I tak ponad rok, po dwóch wakacyjnych sezonach biegania i piłki!
JEŚLI CENICIE SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE OMIJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

poitrkropiel a skąd ty wiesz ,ze te twoje buty to akurat były jakościowo z wyższej półki - po prostu zapłaciłeś z wyższej półki kupując jakąś podróbe.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Powinni jasno napisać w regulaminie użytkowania butów, że powinny stać w suchym, chłodnym i przewiewnym miejscu z dala od źródeł ciepła, wody, najlepiej w sklepowym kartonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Nie no najlepiej w tych butach chodzić na budowę później na tenisa, piłkę nożną i w niedziele do kościoła i oddać na gwarę bo dadzą nowe. Buty trzeba umieć szanować drodzy Państwo. Tyle na temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Lateks jeśli w tym sklepie drogie buty to podróbki to chyba świadczy tylko o tym sklepie.

Diil właśnie po to kupiłem 2x tańsze buty żeby móc w nich trenować. A te \" świetne \" drogie z Cliffa do chodzenia na codzień.

Tylko chodzone, na przemian z kilkoma innymi parami butów, drogie z Cliffa - tandeta.
Do treningu, tanie z innego sklepu - żadnych uwag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Wystarczy zgłosic sie do uokik, albo od razu zlozyc pozew w sadzie konsumenckim mozna nawet przez internet za 30zl jesli dobrze pamiętam. Cliff zawsze tak robił i bez sądu nie da sie z nimi wspolpracowac..
Podobnie jest z ccc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Cliff czy w venedzie czy w stokrotce jedna i ta sama właścicielka jedno i to
samo gówno. Oddasz buty na gwarancje to właścicielka sklepu odpiszę Ci
i oczywiście gwarancji nie uzna chyba że np. można je skleić żenada jak
można tak robić ludzi w balona i wciskać taki szmelc ludziom za nie małą kasę.
Jak kupować buty oryginalne to w Klanie. Chociaż nie miałam problemów
jeszcze z butami z 50 sport a pocinam już w nich 2 sezon, tylko tam nie
podoba mi się polityka sklepu że zatrudniają dziewczynę na 2-3 miesiące
obiecują przedłużenie umowy ale oczywiście nici z przedłużenia
dziewczyna zostaje bez pracy. Uważam, że powinniśmy zwracać uwagę na
takie rzeczy gdzie kupujemy i kogo dorabiamy.
P.s. nie pracowałam nigdy w 50 sport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

W takim razie ja po raz pierwszy i ostatni kupiłam buty w tym sklepie, będę odradzała znajomym jakichkolwiek tam zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

W marketach ogólnie jest tylko badziew... Wszystkie ciuchy które kupiłem w sieciówkach są bardzo niskiej jakości po wygórowanych cenach. O butach już nie wspomnę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Kupiłam dla syna na wyprzedazy buty w Cliffie za 50% taniej i zapłaciłam 68zł za 4 m-ce zaniosłam na reklamację i dostałam zwrot obuwia nienaprawionego i na osłodę 34zł... Masakra z obsługą w tym sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Ja slyszalam, ze w Cliffie w venedzie i stokrotce nie maja butow oryginalonych tylko podrobki i dlatego reklamacji nie uznaja. Wlasciciel sam wysyla te pisma, a buty nie sa brane u producenta dlatego i reklamacji do producenta nie wysyla. Buty maja drozsze niz w martensie, stare modele a wciskaja kit, ze to najnowsze modele. Obsluga w venedzie marna, nie mila dlatego przestalam tam chodzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP CLIFF - Veneda

Szukam opinii o butach Kotyl - https://www.paradashop24.pl/kotyl Jak je oceniacie? Ktoś z Was miał właśnie takie? Sprawdziły się? Nie zawiodły? Jak długo je miałyście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org