wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebne egzorcyzmy..?

Jak matka może chcieć zabić własne dziecko jakiekolwiek by ono nie bylo....?:(

\"....Czuję (…), że dziś największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja, ponieważ to wojna bezpośrednia, to zabójstwo, mord dokonany rękami matki. A my czytamy w Piśmie, bo Bóg mówi bardzo wyraźnie: Nawet gdyby matka mogła zapomnieć o swym dziecku, Ja o tobie nie zapomnę. Oto na moich dłoniach cię wyrysowałem (Iz 49, 15-16). (…) nienarodzone dziecko spoczywa w dłoni Boga (…)...\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Pierwszy raz zgadzam sie z Pawłowicz:
„Ciekawe też, co dzieci czują, widząc mamusię - a może i tatusia - w satanistycznych odzieniach, wydzierających się demonicznie: żądamy wolności zabijania” – tak Czarny Poniedziałek oceniła Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

nie lepiej niech się rodzą koślawe kolimage ....umierające cierpiące w chorobach umierające z gwałtu a matka niech się na to patrzy...?????? a jak zawsze najwięcej w temacie czarni mają do powiedzenia chory kraj co ten pis z wami ludzie zrobił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Twister to co z wami sie dzieje ty mi powiedz? Małżeństwa homoseksualistów i możliwość adopcji dzieci, legalna aborcja.. To jest ten wspaniały dwudziesty pierwszy wiek? Swiat schodzi na psy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Nie pisz o swoim śnie , pisz o rzeczywistości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

To był protest dzieciobujców, wykolejency i patologia , zresztą widać kto tam poszedł i kto wspiera takie akcje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Powinny nieść transparenty-PRZYMKNIJCIE OCZY I POZWÓLCIE NAM MORDOWAĆ!

Te wszystkie protestujące powinno się pytać podczas wydawania np.dowodu osob.
czy jest pani za aborcją?Przy odpowiedzi TAK dać na CITO takiej pani skierowanie
na przymusową sterylizację by nigdy nie mogła poczuć czym jest macierzyństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Albo lepiej.Zaszyć waginy niech się tryksają w kakało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Jak ksądz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Mi się wydaje że prawdziwa matka nie byłaby w stanie zabić dziecka, nawet chorym trzeba dać szansę na ŻYCIE... to przecież nie sklep że się zamawia ładne i idealne. To jest urok macierzyństwa, że mimo iż nie wszytko jest idealne i tak jest piękne.

W tym miejscu to jest kwestia wiary, gdyż ludzie wierzący widzą w tym jakiś sens, ludzie niewierzący nie widzą sensu utrzymywać przy życiu \"czegoś\" co i tak umrze. Człowiek wierzący ma nadzieję, ufa że stanie się cud. Powierza \"komuś na górze\" decyzję o swoim losie. Matki, opamiętajcie się czy to o co walczycie ma sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

A CO?!

Moi drodzy Parafianie.
Od.....lę Wam kazanie.
Do Kościoła nie chodzicie.W krzakach babki pi....ci.
Na ofiarę nie dajecie,lecz kondomy kupujecie.
Muszę skończyć to kazanie bo się spóźnię na bzy...nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Wasza prawda i racja jednak zabija -do tych którzy tak głośno wczoraj protestowali i do tych które dyszą w nocy z rozkoszy potem jak zajdą w niechcianą ciąże wołają pomocy.Usuwają , zabijają., a jak dziecko kalekie to kula u nogi po co marnować sobie życie obowiązkami i narażać się na na tak dużą odpowiedzialność ,zabijam nie z empatii a wyrachowania. KObieto jesteś po to stworzona żeby rodzic , a nie po to żeby zabijać . Gd y chore dziecko umiera naturalnie umiera godnie jak na człowieka przystało, a nie po kawałku odkrajane i wyrzucane do kosza jak szynka z wieprza.Obecny rząd chroni matki ceni życie poczęte i nie ma żadnych przesłanek żeby myśleć inaczej , tym bardziej nie chce zaszkodzić matkom, które te dzieci rodzą. Kobiety , które będą miały problemy były i zawsze powinny być chronione , a manipulacja i złe informację powodują strach i głupotę myśli, i te demonstrację w żałobie chyba po tych wszystkich tysiącach zabitych niewinnych istot co głosu nie mają. Pokazali czarne myśli, czarne emocje, czarne czyny . To zaprzeczanie swojemu człowieczeństwu i sumieniu. A te wojowniczki o luz moralny powinni powstrzymać d--py od ekstazy, a będzie mniej problemów 2 razy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

A co jeśli jestem niewierząca?

Mam cierpieć, rodzić dziecko? Zostawić je bez pomocy? Każdy kto widział w jaki sposób są traktowane dzieci upośredzone w domu dziecka wie, że instytucje te nie zapewniają godnej opieki
Szanse chorego dziecka na adopcje są znikome. Jeśli państwo nie chce troszczyć się o takie dziecko to powinien być to wybór kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Państwo się troszczy, daje zasiłki.. Po prostu wam się nie chce nimi zajmować i tyle.. Optymistyczna optymistka masz rację że to nie sklep że sobie można wybrać najładniejsze, najmądrzejsze, najlepsze i pstrykać foty na fb jak się jest \"szczęsliwym\" mając wszystko NAJJJJJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

To jest typowa eugenika. Początek takiego wyzwolenia i przyzwolenia na oborcje dał Lenin potem Hitler kobiety tak zwane feministki nie zapoczątkowały tego kultu śmierci, to oni dali pierwowzór i przyzwolenie na te niewinne śmierci ,bo nie chcieli mieć problemu z dziećmi wymagających szczególnej troski. Poświęcenie a nie cierpienie i czystośc myśli i spokój umysłu i satysfakcja to jest wynik tego działania, a co do opieki to chyba opiekują si ę takie osoby które widzą w tych dzieciach rzeczy ,a nie ludzi i stwarzają im sami takie warunki i taką opiekę.To nie wina tych dzieci co cierpią w tych zakładach a opiekunów co się nimi opiekują i z lenistwa i obojętności, nie dając im czułości i zrozumienia. Czy wierzący czy nie
powinien mieć szacunek do życia, drugiego człowieka i siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Sylwia220288 martwi Cię pozostawienie dziecka bez pomocy a nie martwi Cię zabicie go? nazywajmy rzeczy po imieniu to jest morderstwo świadome. Malutka istotka którą ZABIJASZ, jeśli WAM to nie przeszkadza to ja nie mam pytań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Myśli feministyczne odchodzą w niepamięć jeśli są np.meble
do wniesienia na III piętro w bloku bez windy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Gdzie są mężczyżni ! bez nic nie było by poczęcia dlaczego są pomiani nie mówi się o nich nawet w Łomży jest ciemnogród Prawdziwe feministki nie zabijały swoich dzieci .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebne egzorcyzmy..?

Moim zdaniem to wszystko jest chore i czarny protest i postanowienia Pisu. Przeciez Bog nam dal wolna wole i to my decydujemy co z tym zrobimi, tak jest napisane w Pismie. Jeżeli matka jest normalna i kocha swoje dziecko, wierzy w Boga to go nie zabije chocby nie wiem co. Jesli jest kobieta co nie wierzy, to kazdy pretekst bedzie dobry, nawet to, ze zepsuje sobie figure czy cos. Nawet jesli Pis by wygral, to i tak to nie powstrzyma od aborcji, beda ciche i nielegalne. Moim zdaniem powinno zostac tak jak jest.

Olamariska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org