sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowlanka

Jaką macie opinie o tej szkole?? Dobra? Zła? Proszę o szybką odpowiedz!;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Zależy gdzie celujesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

dobrą, mozna latem spożyć piwo na dziedzińcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Budownictwo. Ale słyszałem że to szkoła ciężarnych dziewoi. :O

hehe

Ale nie wiem jaki tam poziom i uczniowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

to źle słyszałeś. uczyłam się tam i naprawdę polecam :) jeśli chcesz się czegoś nauczyć to się nauczysz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

A na jakim profilu byłaś?

A jak inni uczniowie?(zachowanie , charakter)

I Nauczyciele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

nauczyciele są spoko, ale zależy na kogo trafisz. co do uczniów to bywa różnie . a ty wybierasz się do technikum czy LO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Myślałem o technikum budownictwa /'\
|
|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

to nie zastanawiaj się . Budowlanka i koniec :D ale to jest tylko moje zdanie. uczyłam sie tam trzy lata i to był super czas, fajni nauczyciele i wielu przyjaciół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

A byłaś w policyjnej ogólnej czy jakiej klasie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

psychopedagogicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Fakt też uczylam sie w budowlance jest ok:) tylko facetka od niemca jest wredna i jak na kogoś sie uwezmie to juz koniec i nie chciałabym żeby ktoś na nia natrafił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

"Ale słyszałem że to szkoła ciężarnych dziewoi." - co za bzdety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Chyba wszystkie facetki od niemca są wredne.

cKlock- coś takiego usłyszałem z4 razy od różnych osób i dlatego piszę zawsze lepiej wiedzieć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

mnie uczyla i wcale nie jest wredna, jak to sie nie uczy to proste ze sie uwezmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

ja sie ucze w budowlance i szczerze ją polecam !
naprawde , miałam obawy czy wybrać tą szkołę ale jest super !
a to że szkoła ciężarnych to gadanie głupot !
osobiście żadnej ciężarnej tam nie widziałam ; )

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

a co do pani z niemieckiego to niestety ja na nią trafiłam i modle się o to by ktoś ją niechcący potrącił

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

wymaga za dużo od uczniów ale cóż każdy ma rózne metody nauczania. Trzeba sie z tym pogodzić i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

"Wredna nauczycielka" bo co , pewnie chce czegoś cię nauczyć, a tobie się nie chce bo szkoła cię przerosła? Pewnie najlepsi są tacy nauczyciele, co zamiast na lekcję idą na kawkę, albo nic nie wymagają i stawiają dobre oceny za nic lub za umycie samochodu? Pewnie umiesz za dużo, a nauczyciel ci stawia złosliwe lufy? Zawsze mozna zdawać egzamin komisyjny i tam się wykazać. Może rzadziej trzeba do Milano, a więcej do książki i byłoby dobrze znać trochę niemieckiego bo na " na saksach' czyli na zmywaku sie przyda. Ja tych nauczycieli, którzy gonili mnie do nauki najlepiej wspominam i jestem im wdzięczny za to, do czego dzięki nim doszedłem. Dzisiaj uczą się w liceach i technikach ludzie, którzy dawniej kwalifikowali się co najwyżej do OHP-u i stąd pewnie te głupie pretencje do bardziej wymagających nauczycieli.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Technik budownictwa- spoko, ale to za mało. Jeśli chcesz potem dostać się na polibudę to niestety, ale po samej podstawie ( do ktorej przygotowują w budowlance) nie da rady ;) Musisz zdać PRZYNAJMNIEJ matmę rozszerzoną. Dlatego jeśli jesteś nastawiony na budowlankę, na technika budownictwa to od 1 klasy proponuje zapisać się na zajęcia pozalekcyjne z matmy rozszerzonej :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Khurde, nie przepadam za matmą (chyba że geometria - to ujdzie) :0

A nie wiecie może jakich przedmiotów na tym kierunku jest najwięcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

jest ciezko ale ogolnie ok :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

No to może i ja wezmę głos w tej sprawie. Uczyła mnie ta pani z niemieckiego przez trzy lata, nie jest wredna. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo miła i sympatyczna. Raz nawet, jak byłyśmy sam na sam na lekcji zapytała: "Jak tam plany na wakacje? "To było bardzo miłe. Przez połowę lat nauki z tą panią miałam 5, przez drugą połowę 4. Czasem odnoszę wrażenie, że (tak jak napisał Takos) niektórzy uczniowie chcieliby przejść spokojnie (czytaj bez wkładania nawet najmniejszych trudności w proces uczenia się) edukację w szkole. Ta pani jest wymagająca, to fakt. To tylko dobrze o niej świadczy. Ale uwierzcie mi, że ona jest jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole. Zauważmy, że dla co niektórych najlepszym nauczycielem jest ten, który niczego nie wymaga i można za samo chodzenie dostać dwóję na semestr. Natomiast druga grupa za dobrego nauczyciela uznaje takiego, który ciśnie. I ja do tej drugiej należałam. :) Według niektórych, Najlepiej siedzieć i nic nie robić. Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś każda kartkóweczka była zapowiadania, tak samo sprawdzian. Wszystko można było poprawić. Chyba macie świadomość, że możecie mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie o to, że się nie uczycie.
Jeśli pani to teraz czyta, pozdrawiam panią. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Masakra ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Ta SZKOŁA to JEDNOŚĆ idąc na profil Budowlany jesteś filarem, który ma NAJLEPIEJ reprezentować szkołę i swoich kolegów z ławki, zarówno w konkursach naukowych jak i w zawodach sportowych. Do matury możesz przygotować się doskonale i zdać poziom rozszerzony na 100% oczywiście jeśli tylko chcesz. Polecam nauczycieli dok. M. Zdrodowski-Fizyka, mgr. R. Cihowicz - Matematyka, mgr. L. Ciborowska-Polski, mgr. E. Kalski-w-f/sekcja zapaśnicza, mgr. inż. K. Łempicka-Konstrukcje Budowlane i Budownictwo, mgr. W. Czupryński-WOS, mgr. E. Wiśniewska. Wszyscy moi znajomi są dumni z ukończenia tej szkoły. Faktem jest, że niektórzy nauczyciele mają złe podejście np. nauczycielka z niemieckiego jeżeli zakładasz, że będziesz pisał maturę z angola to po co przymusowo uczyć się niemieckiego wystarczy 3. Przypominam iż ta szkoła posiada wiele różnych dróg rozwoju intelektualnego jak i sportowego: Kółka z Historii, Polskiego, Matematyki, Sekcja zapaśnicza, Liga Futsalu, Liga Koszykówki, Liczne turnieje miedzy klasowe w Futsalu, tenis stołowy (Ping Pong),podnoszenie ciężarów, turnieje miedzy szkolne w Zapasy, Biegi przełajowe, w dni ferii zimowych udostępnia jest sala dla wszystkich pod opieką nauczyciela W-F. Budowlanka plasuję się we wszystkich konkursach w czołówce Łomżyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych Dyrektor stara się i podnosi standardy możliwości w regionie, walczą o środki i słusznie bo ta szkoła zasługuje na miano 3 szkoły w Łomży razem z Mechaniakiem i III LO ex aequo. W Futsal zawsze baty dostawały wszystkie szkoły oprócz czarodziejskiego Mechaniaka przynajmniej kiedy ja się uczyłem, może dlatego że zawsze graliśmy nasze na spotkania na ich boisku. Znajdziesz tam kolegów z którymi możesz "Konie kraść" i uczyć się do bólu. Uważaj na pierwszy rok odpada średnio 35%, ale jeszcze jest zawodówka. That;s All White Nigga.

PS: Absolwent 2009

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

wszyscy nauczyciele to "Masakra"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

po mgr nie ma kropki:P Ot, taka mała dygresja.

KoolAid, Chyba raczej nie powinieneś rzucać tutaj na forum nazwiskami? Jak uważasz?Chociażby poprzez szacunek dla wyżej wymienionych nauczycieli. :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Kool-Aid -Aha.

Ale to na jakie te przedmioty jest szczególny nacisk na budownictwie?!?!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

na budownictwie? zawodowe,matma i polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Weta POLECAM/////////////

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Nacisk masz na Budownictwo z Technologią, Projektowanie, Konstrukcje Budowlane, Instalacje Sanitarne, Matematyka, Polski, Kosztorysowanie i normowanie w Budownictwie, Angielski, Fizyka, AutoCAD. Te przedmioty nauczyciele tłumaczą dobrze i zrozumiale. Nie prawdą jest, iż technikum nie przyda się na studiach np: na POLITECHNICE.
Cały I semestr to powtarzanie materiału z technikum w przedmiotach takich jak Geodezja, Projektowanie, Geologi jest zawarty materiał z Geografii, Ćwiczenia z AutoCAD, Matematyka (Koniunkcje, Alternatywy, Macierze powtórka z ostatniej klasy Technikum). Bierz pod uwagę, że w liceum jest ŁATWIEJ w TECHNIKUM masz od 10 do 15 przedmiotów więcej, wiec też więcej nauki tylko w 4 lata materiał skrócono nie proporcjonalnie do okresu trwania pobierania kształcenia. Wiec morze LO.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Złożyłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Jak rodzice mają dużo kasy to idz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

HEhe
Dla czego?
o co się rozchodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Stara dobra budowlanka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka

Geologia - polecam rzeczoznawcę budowlanego http://www.rzeczoznawca-budowlany.szczecin.pl/www/pl/oferta/obsluga-geotechniczna-budowy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org