niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentyści na nfz

Witam !
Czy jest ktoś w stanie napisać gdzie w Łomży jest normalny dentysta dla dziecka który leczy żeby a nie zdziera kasę, bo prywatnie to warszawskie standardy ale tylko finansowe bo co do jakości to sto lat w du...ami jesteśmy ale kasa to pierwsza na stół , czy wy też tak macie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentyści na nfz

Nie uważam. Jeśli męski fryzjer po zawodówce bierze za strzyżenie 40PLN.
To 160 za wiercenie, znieczulenie, wypełnienie i wyposażenie gabinetu nie jest dużą sumą.
Dlaczego nie ma na NFZ zapytaj w NFZ. Pewnie za mało płacą skoro nikt nie chce za tyle pracować.
U nas nie jest wcale najgorzej.
Polecam film Zmywaka, który pochodzi z Łomży, a mieszka w Anglii.
https://www.youtube.com/watch?v=TBR_nBXL0Fo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentyści na nfz

To proszę podać gdzie jest taki dentysta który bierze 160 zł, za zaleczenie mleczka u dziecka stawka zaczyna się od 180, a zęba stałego od 250, bez znieczulenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentyści na nfz

Autor: antyklakier Data: 26-11-23 10:27

Nie uważam. Jeśli męski fryzjer po zawodówce bierze za strzyżenie 40PLN.
To 160 za wiercenie, znieczulenie, wypełnienie i wyposażenie gabinetu nie jest dużą sumą.
Dlaczego nie ma na NFZ zapytaj w NFZ. Pewnie za mało płacą skoro nikt nie chce za tyle pracować.
U nas nie jest wcale najgorzej.
Polecam film Zmywaka, który pochodzi z Łomży, a mieszka w Anglii.
https://www.youtube.com/watch?v=TBR_nBXL0Fo

odp: Powiedz mi gdzie w Łomży za jedną wizytą będziesz miał zaleczony ząb, leczenie kanałowe, trzy kanały. Miałem robiony ten ząb w Łomży , dwie wizyty, każda płatna, gdzie po roku pod wypełnieniem zrobiła się infekcja. Oczywiście wypełnienie było na miejscu. W Łomży musiałem iść na Sikorskiego aby zrobić przeswietlenie zęba, dodatkowy koszt i czas. Na dodatek temu lekarzowi przy każdym nachyleniu czułem dziwny zapach z ust, pewnie cukrzyca. Zagranicą ten ząb miałem zrobiony za jednym razem a wszystko mogłem zobaczyć na ekranie komputera. Jak na razie minęło 3 lata i jest wszystko ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org