piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Gdzie można miło spędzić czas nad woda w okolicach łomży? Tzn wykąpać się po opalać czasu zrobić grilla. Wiadomo że mamy plaże ale np bardzo lubiłem zalew koło stawisk, ale niestety już to miejsce nie istnieje... Czekam na wasze propozycje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Na Balikach, chociaż tam płytko żeby się pokąpać, ale fajna plaża i czasami mało ludzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

dlaczego nie istnieje.Byłam tam w sobote i wszystko po staremu jedynie ciężej dojechać bo trzeba od stawisk jak się na poryte jedzie. ludzie myślą że spuszczony ale nie ZALEW JES CZYNNY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Oooo tego nie wiedziałem. Trzeba było na prywatny pisać teraz wszyscy będą wiedzieć :p Czyli wszystko bez zmian tam jest? Wierzyć mi się nie chce aż. Jutro trzeba jechać na rekonesans ;p ale baliki też sprawdzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

gdzie są te baliki ?

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

co to jest wypoczynek?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Za mostem w Nowogrodzie sa na prawo Morgowniki.
Skrecamy w prawo,przejezdzamy mostek na Pisie i po
ok.500m jest drogowskaz w lewo do osrodka Baliki.
polozonego nad Pisa.Tam ci to sa Baliki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

jedz na Ptaki bo inaczej wyladujesz we wsi Baliki, a tam nie poswiadczysz ani plazy ani kapieliska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

"trzeba było na prywatny pisać teraz wszyscy będą wiedzieć..."

turo204...

to dlaczego zwracasz się do wszystkich o pomoc w znalezieniu fajnego miejsca?
nie to żebym się czepiał, ale widzę, że cholernie "sympatyczny" jesteś!

i obiecuję Ci, że zaraz po większym deszczu, namiar na wszystkie większe kałuże w okolicach Łomży na prywatny dostaniesz.

miłego wypoczynku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Podłącze się pod temat
Zna ktoś jakieś fajne dzikie plaże w okolicach Łomży ? Gdzie jest mało ludzi i spokój ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Nikt wam nie powie, bo zaraz nazjeżdża się tam hołota i z ładnego miejsca zrobią obszczany śmietnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Szaron58. Bez zbędnej gadki powiem prosto. Nie znasz mnie nie oceniaj. To było żartem pisane i doceniam każdą miejscówkę. Wszystkim dziękuję i czekam na więcej :)nie`dotyczy napisał(a):

> Nikt wam nie powie, bo zaraz nazjeżdża się tam hołota i z
> ładnego miejsca zrobią obszczany śmietnik
i to jest święta smutna prawda. Brak kultury. Jakby nie można było p sobie posprzątać albo okazać trochę kultury dla innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajni faceci.

Jak ktos lubi kapac sie w krowich szczochach jak np. Stawiski , to tez polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

turo204 najpierw pytasz o miejscówki a jak się dowiedziałeś że zalew otwarty to "kazałeś" na priv pisać bo teraz wszyscy wiedzą....zatankuj auto, pojeździj i se sam poszukaj miejscówek :) ja swoich też nie zdradze..nie po to szukałam tyle żeby teraz podać komuś na wyciągnięcie reki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

o jej "Kama30" przecież "turo204" napisał że w żartach pisał...
weź chłopie swoje zabawki i jedź nad morze tam też są "wody" nad którymi można wypocząć- polecam jezioro Łebsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Ja szukam i jeżdżę ale Narazie nic ciekawego nie widziałem.... Nad może czemu nie ale jak np na trochę po pracy albo w sobotę po pracy to nie będę jechał nad morze :p ogólnie jak pisałem sprawdzę w weekend baliki i ptaki. No i stawiski czy naprawdę wszystko jest jak było :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Biebrza , Narew, (Sieburczyn ,Burzyn , Bronowo , Krzewo , Wizna, Niwkowo )

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

witam my ostatnio postanowiliśmy zrobić coś innego i byliśmy w Darłowie. Zafundowaliśmy sobie taką wyprawę wedkarstwodarlowo.pl Polecam bo adrenalina świetna a jaka zabawa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

do wanny najlepiej wypoczniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Polecam ten domek w Okunince nad Jeziorem Białym: https://szyszka-okuninka.pl/

Świetny standard, dobre położenie, mili właściciele oraz na mijescu balia z hydromasażem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem pozycjonowania, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.igryfino.pl/publikacje/21246,pozycjonowanie-charakterystyka-i-zalety-pozycjonowania-stron-internetowych , gdzie dowiecie się jakie są zalety z pozycjonowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na wypoczynek nad wodę?

Zawsze sprzątam po sobie i nigdy nie robię niczego, co mogłoby zaszkodzić środowisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org