poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaćma

Czy słyszeliście może coś na temat usuwania zaćmy w Czechach? Znajoma polecała mi taką klinikę: http://alfavision-zacma.pl/o-nas/. Tam usunięcie zaćmy poszło bezproblemowo, a co najważniejsze, na zabieg czekała niecałe 2 tygodnie, a więc naprawdę niewiele....

Życie bez przygód jest nic nie warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

Toż to zwyły zabieg. W Polsce też to robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

Jest taka możliwośc.Dowiesz się na pewno w NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

Tylk oz rok trzeba czekać w Polsce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

ta w czecha obecnie dla regionów północnych modniejsza jest Litwa Wilno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

To troll . Naganiacz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

Uwaga bo usypiają i organy wycinają na handel. Potem można z wycieczki bez nerki wrócić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

Bez przesady, za granicą np. w Czechach normalnie na NFZ operują zaćmę, osoba towarzysząca też może jechać. Z Optegrą taki wyjazd jest możliwy za 0 zł, a nawet aktualnie mają wizytę kontrolną za free. Warto korzystać jak jest taka opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

w naszym kraju to zanim się człowiek doczeka na swoją kolej to prędzej oślepnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

oooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaćma

To chyba lepiej iść prywatnie, prawda? Szybko, praktycznie bez czekania, moja babcia miała operację w spektrum we Wrocławiu, chyba nawet miesiąc od pierwszej wizyty u nich nie minął, jak już była po zabiegu.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org