poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklepy odzieżowe

Jakie polecacie sklepy z ubraniami męskimi w Łomży, prócz galerii, tanie i fajne typu koszule, t-shirty, spodnie.... Piszcie adresy i nazwę ewentualnie. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy odzieżowe

A zależy Ci na tym aby to byl sklep stacjonarny? Bo mozesz kupic fajne tane ciuchy przez internet na http://odkupuj.pl - tam odkupujesz od ludzi ciuchy, których oni juz nie nosza lub nie nosili nigdy. W dodatku mozesz sprzedac tam to, czego Ty juz nie chcesz nosic wiec mozesz na tym tez zarobic. Ciuchy tam są tanie bo ludziom zalezy na tym aby je sprzedac a jakosc jest na ogół w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy odzieżowe

Wole sklep stacjonarny, jak coś jest bardzo fajne lecz drogie to wtedy szukam na necie ale to rzadko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy odzieżowe

Ja kupuję przez serwisy aukcyjne. Ostatni mi się udało kupić spodnie marmurki w bardzo sensownej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy odzieżowe

Ja kupuje tylko w Internecie, ale zakupy wolę robić w sprawdzonych sklepach. Zanim zdecyduję się na zakup sprawdzam opinie o sklepach, bo można się nieźle naciąć.
Dlatego polecam answear - dobra firma, mają masę ciuchów, których nie kupicie nigdzie indziej w Polsce i do tego mają fajną opcję dla ludzi rejestrujących sie do newslettera 50 zł taniej:
http://www.rabatuj.pl/answear-com

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklepy odzieżowe

Duży wybór Polowa Al,Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org