niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POKRYYCIE DACHU

witam.pomózcie ile kosztuje m2 pokrycia dachu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

to jest wszystko do domówienia się z wykonawcą bardzo dużo jest firm w Łomży i okolicach niektórzy robią dobrze i nie drogo musisz się targować i nie być nerwowy życzę powodzenia najlepszy jest pan Świderski z Kupisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

A CO I ILE CHCESZ POKRYĆ?

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

ja polecam JAn DEk z ul małej kraski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

jaka masakra 2 temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

chodzi Ci o materiał czy koszt robocizny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

Zależy jakim materiałem chciałbyś pokryć dach. Jeżeli blacho dachówką to najmniejszy koszt dobrej robocizny wynosi 35zł za m2. Okna dachowe są również liczone jeśli będziesz wstawiał. No a dachówką wiadomo koszt będzie 2 razy większy. No a najtaniej wyjdzie Ci blachą trapezową. Jeżeli będzie kładzione na starą więźbę należy też wliczyć wymianę zgniłych krokwi.

I hate idiots and mindless to the forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

czyli 30zl za m2/z łatowaniem i folia to niedużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

ok 30zł m2 podaje numer dobego majstra ktury robił u mnie 508637509 z boguszyc z roboty jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

popieram przedmówce u mie też robili z boguszyc nr nie podaje bo jest wyżej naprawde solidni , polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

tak boguszyce to pewna firma:) polecam

bossss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

ja też polecam naprawdę dobrego dekarza, u mnie dom przykrył blacho dachówką bardzo szybko się wyrobili z robotą aż byłam zdziwiona. od m2 płaciłam 12zł plus za obróbkę też 12zł metr bieżący. więc cena konkurencyjna oto nr.505762328

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

te po 12 zł wcale nie jest ceno konkuręcyjno bo wszystko jest liczone oddzielnie i wychodzi dużooo drożej bo mi tak liczyli wycene inna ekipa ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

tylko firma z Bguszyc solidni i terminowi polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

ile może wynieść pokrycie dachu 130m kwadratowe z robocizną i kupnem materiału tzn blachodachówką ,folia obróbką

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POKRYYCIE DACHU

Hejka! Chciałbym polecić Wam jednego z najlepszych dekarzy w Mogilanach i okolicach. Jest to specjalista z dużym doświadczeniem, który zawsze wykonuje swoją pracę solidnie i w miarę szybko. Polecam jego usługi każdemu https://dekkart.pl/dachy/mogilany/, kto potrzebuje pomocy w sprawie dachu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org