piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stacja uzdatniania wody

Witajcie!

Od jakiegoś czasu interesuje mnie stacja uzdatniania wody. Jaką byście polecili do użytku domowego, przy domku jednorodzinnym, gdzie woda jest ze studni?

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Przejrzyj ofertę Cosmowater. Może Cię zainteresuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Ja bym Ci polecił stację od Aqva System, mają duży wybór stacji, na pewno dobierzesz coś, co będzie odpowiednie dla twoich potrzeb. Jakie masz mniej więcej zużycie wody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Do tego dorzuciłabym energetyzator wody creatos.com.pl, żeby pozbyć się szkodliwych działań środowiska. Takie mamy czasy, że przed wszystkim trzeba się bronić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Witajcie! Chciałabym zapytać o uzdatnianie wody w Wiśle. Czy ktoś z was korzysta z filtrów wody? https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/wisla/ Jakie filtry polecacie i gdzie można je kupić w Wiśle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Jeśli macie instalacje przydomowe do uzdatniania wody, to polecam Wam te preparaty:) https://ekobtba.pl/kategoria-produktu/instalacje-przydomowe/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja uzdatniania wody

Sprawdź geometry dash lite, upewnij się, że pasuje do tego, czego potrzebujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org