poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża w Must Be The Music

Jak wam się podobało?

Moja ocena: Przyjechali ze wsi to i wieś zrobili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Kto był i co zrobił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

bez przesady to jest sukces. Obaj wcześniej występowali w bitwie na głosy w druzynie Juli. No ale ta słynna artystka o wyjątkowym głosiemi słuchu nie postawiła na nich w drużynie tylko uparła się na innych w wyniku czego poszli się zwyczajnie dy ma ć. Teraz ci dwaj uzdolnieni soliści wrócili do programy już samodzielnie i zostali zakwalifikowani do druzyny chyba Justyne Steczkowskiej. Brawo to naprawdę młodzi bardzo utalentowani faceci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Bardzo się podobało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

spoko, było całkiem fajnie - aby tak dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

ot oni

Dawid





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Dawid super wykonawca prawdziwy dynamit na scenie






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Koles ma zatwardzenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Dawid i ten drugi to dwaj wokaliści z tego zespołu gratuluje wielkie mozłiwościm wkalne






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

ten drugi to pierwszy od prawej - faceci naprawdę potrafią śpiewać i są niesamowici w swym warsztacie wokalnym . Jeszcze o nich na bank usłyszymy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

HAHAHAHA ten david wystepował wczoraj w bitwie na glosy :-) a autorowi chyba chodziło o pięknych i młodych :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

skubi18 po twojej ocenie wnioskuję że sam jesteś ze wsi,chyba jesteś zazdrosny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

W Must Be The Music to ja widziałem Rokoko, a nie Łomżę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Mylicie programy. W The Voice of Poland byli chłopacy, a w Must be the Music Piękni i Młodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Piękni i Młodzi wypadli super wczoraj w Must Be The Music. Ku chwale Łomży i muzyce disco :-) Trzymamy mocno dalej kciuki za nich!

Znafca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Źle nie było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Glupoty gadacie i tyle. W must be the music było dwoch chlopcow i jedna dziewczyna.Dziewczyna jeszcze dawała rade , ale jak zaspiewał chlopak, to pogrzebał caly zespół.Jednym slowem niezła wioska z tego wyszla , a szkoda, bo jak wspomnialem, dzieewczyna dawała rade, tylko nie umie sobie dobrac wokalistow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

magda ma orginalny fajny głos :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

To co było w Must be the Music to wiocha, wstyd normalnie, że Łomża jest kojarzona tylko z disco polo. Nie oceniam poziomu wykonania, ale ten repertuar...żenua.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

ci Piękni i Młodzi to żenada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

grantoman chciałbyś mieć ponad 8 milionów odsłon na YT :P

Nie rozumiem zazdrośników. którzy sapią jak tylko komuś w czyś się powiedzie ... jakież to typowe.... jakież łomżyńskie !

Nie lubisz tego typu muzyki ? nie słuchaj ! mamy wolność w naszym kraju !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Ojej, A VIad to ich znajomek, jak zawsze, o zazdrosci piszą sami znajomi.
Tylko czego tu zazdroscic, chały? Wyszedl byś na scene zaspiewal jak ten typ, i myslisz że by ci jeszcze zazdrościli? wyszedłbyś z budynku po wszystkim to by ci jeszcze w łeP dali za to.I w czym się czlowieku powiedzie? W tym programie może wystąpić kazdy CZŁEK , a 40% to pewnie talentowce z ORZECZENIEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

występ Daniela i tego drugiego chłopaka w The Voice of Poland był na bardzo wysokim poziomie. Faceci ci reprezentują bardzo wysoki poziom sztuki wolkalnej i widać ,ze to dla nie jest już tylko amatorstwo ale pełny profesjonalizm. W czasie występu nie było żadnych wpadek typu wypadnięcie z rytmu czy tez jakieś fałsze. Operowali obaj perfekcyjnie głosami na dużej ich skali jednocześnie trzymając na wodzy swój pełny power tak aby występ był odpowiedni i stonowany. Uważam ,że to faktycznie prawdziwy talent i na bank będzie w kraju o nich głośno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

nie widziałem natomiast występu zespołu piękni i młodzi ale tą krytykę to uważam za mocno przeadzoną bo gatunek muzyki jaką uprawiają nie jest powodem do złej oceny tego zespołu. Najwazniejsze jest aby ocenić jak oni spiewają, jaki mają warsztat wokalny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

odnośnie tego zespołu Piekni i młodzi to ja tu nie widzę żadnej próby oceny ich warsztatu wokalnego , barwy i emisji głosu a tylko zwyczajny stek uprzedzeń i pomówień. Oj tak się nie robi. To ,że w swym repertuarze poszli w kierunku disco polo to ich sprawa i nie może to być dla nich ujmą. Najwazniejsze jak śpiewają . Nie widziałem tego programu ale wcześniej widzac ich to trzeba powiedzieć ,że nie mają z tym problemów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Wypowiadalem sie na temat wystepu w MUSt be (...) a te dziewczynki ze zdjęcia wyzej to pierwszy raz widzę.Ta środkowa niezła dupc*a normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

odnośnie tego młodego Daniela to niech nei daj boże nie pzowoli stylistom zrobić z siebie takiej pudernicy jak to zrobili z niego w programie Bitwa na Głosy. Z młodego pełnego zycia i świeżości człowieka ci styliści zrobili wówczas wypomadowanego i wytapirowanego pudla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

zespół Juli z Bitwwy na głosy bez tych strasznych stylizacji






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Dawid pierwszy od lewej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

JEŁop jednego czego tobie nie zazdroszczę - to znajomości ortografii :P

a zazdrościć to im możesz ilości koncertów w całej Polsce i nabitego terminarza występów do końca roku

"W tym programie może wystąpić kazdy CZŁEK" taaaa już Cię tam widzę panie JEŁop

O zazdrości i kołtuństwie pisałem też jak szkalowano między innymi Julę i będę pisał dalej gdy będzie się wylewać szambo na każdego innego człowieka, który próbuje robić coś więcej niż siedzieć przed monitorem i hejtować




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

a ty stylizacje z bitwy na głosy






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

panie Vlad czy stwierdzenie ,że pani Julia nie ma głosu bo naprawdę nie ma to jest szkalowanie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

wszak pani JULIA ten głos upublicznia i czyni to zdając sobie sprawę ,że będzie oceniany . No a ocena jest niestety fatalna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

ale jedno tez pani Juli oddać ma ona serce do śpiewania i chce. Pani Julo w życiu tak jest ,że jeden dostanie od Boga głos a drugi serce dośpiewania ale to nie jest problem. Jeżeli się mocno chce to po prostu trzeba zacząć mocno nad tym głosem pracować pod okiem fachowców. Może nie będzie z tego głosu powalającego w przyszłości ale stanie się całkiem przyzwoitym dobrym głosem i tego pani szczerze zyczę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Lulik to jest Twoja prywatna ocena, którą szanuję. Sam nie przepadam za Juli piosenkami i ich po prostu nie słucham. Podobnie jak nie słucham Pięknych i Młodych.
Uszanuj jednak tysiące osób, którym Juli czy też Pięknych i Młodych repertuar się podoba.
Najlepiej jednak wyzwać od wieśniaków, prostaków itp ... Tego nigdy nie zrozumiem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

oj panie Vlad nigdy w zyciu nie pozwolę sobie tak powiedzieć o fanach pani Juli . Ja nie mam żadnego prawa do oceny ich gustów. A jak pan chyba zauważył to w swym poscie nie krytukuje zespołu Piekni i Młodzi .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Lulik, ale ja do Ciebie nic nie mam :)

Krytyka jeśli już powinna być konstruktywna. Twoja Lulik taka właśnie jest. Tu natomiast piszą: żenua, wieś, chała ... a ja się pytam dlaczego ? Dlatego, że sam nie słucham danego typu muzyki ? To daje mi to prawo do tytułu MEGACENZORA i jedynego nieomylnego ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Ja tam muzyki Pieknych i Modych nie słyszałem w telewizji ani nie oglądałem na youtube [aż z ciekawości zobaczę] ale kiedyś grali na imprezie w mojej robocie.
Odwalili fajne szoł, nawiązali kontakt z ludźmi którzy są przecież w całym przekroju wiekowym.
Mieli jakieś stroje stylizowane na lata siedemdziesiąte czy osiemdziesiąte nie pamiętam.
Umieli pociągnąć za sobą salę.
Wiadomo, że część z obecnych osób w tym ja nie słucha takiej muzyki ale ponieważ ludzie byli dobrze nastawienia to protestów i wyzywania od beztalenci nie było.
Wyróbcie w sobie trochę tolerancji to zrozumiecie, że żaden muzyk wszystkich nigdy nie zadowoli.
Jeden będzie się snobował na jazz a drugiemu starczy skoczna przytupanka.

p.s: jest gdzieś w internecie występ P&M z Must Be The Music?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

mi się podobało szkoda tylko że nie zaśpiewali kawałku niewiara.Osobiście trzymam kciuki.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

Ale zje%by, z VIad na czele.Czytajcie ze zrozumieniem, chodzi o chałe w must be the music !! Co do "Juli" Viada, to ona nie spiewa, tylko jęczy.
Viad ty gamoniu, to ty wyskoczyles z tym swoim zje%anym WOJS OF POLAND wiesniackim wiec widac jaką chałe ogladasz i jakiej chaly sluchasz i jaka chala ci sie podoba. Zrozum czlowieku, że nikt tu nie pisze chała dlatego ze niesluchadanego gatunku muzyki, tylko dlatego że skwierczy i nie umie spiewac.I gdzie ty złą ortografię widzisz u mnie , jestem ciekawy.Bo z tego co wnioskuje po twoich treściach, to sam nie świecisz przykladem polszczyzny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

JEłopie nie chce mi się z tOBĄ gadać :)

"łeP dali za to" hehehehe




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

przesłuchałem występ zespołu Piekni i młodzi w Must Be The Music i powiem ,ze wypadki fatalnie. Jedynie ta młoda pani ma głos i jest interesująca osobowością. Natomiast ci dawaj panowie to dosłownie tak jak Kora powiedziała pasztetowe głosy . Moim zdaniem to za mało totalne beztalencie które w życiu nie potrafią śpiewać a im się wydaje , że spiewają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża w Must Be The Music

lulik po jakiej lufie musie strzelic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org