niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Oddam psa rasowego za niewielką kwotę z powodu wyjazdu proszę o kontakt 795761314 okazja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Oddaje się za darmo,to raz! Ale żeby zwierzęcia pozbywać się z powodu wyjazdu???Tak,nie znam Twojej sytuacji,nie powinnam się wypowiadać....ale Twój post jest żałosny.Tą okazję wsadź sobie w du..pę .Oby Ciebie ktoś kiedyś tak zostawił...ot tak....Żegnam ozięble.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Kobieto rozumiem twoje nerwy ale napisałem tak że oddaje z powodu wyjazdu bo jak bym napisał że komuś się zgubił to każdy by go kur... Chciał i mówił że to jego pomijam fakt że właściciel jest nie znany przez ponad miesiąc dlatego nieraz warto zadzwonić a nie pier... głupoty pies zasługuje na dobry dom dlatego juz teraz nie oddaje psa bo tu są sami krętyni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Teraz potrafiłeś założyć tu temat o oddaniu za niewielkie pieniądze psa,

a jakoś miesiąc wstecz, jak piszesz kiedy pies się zgubił , a ty go niby znalazłeś,

to wtedy nie umiałeś założyć tematu o tym , że znalazłeś psa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Ja nie będę pisał z takimi ludźmi jak ty kobieto nie rozumiesz całej tej sytuacji to nie pisz chociaż głupot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Niektórzy ludzie tacy jak ty chodzą po tych forach i pierd.... głupoty zamiast coś człowiekowi pomoc doradzic w pewnych sprawach to nie kur...kosa w plecy zablokować takiego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Czyli znalazles psa i chcesz go oddac komus za oplata? Tak wynika z twojej wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Chce oddać za niewielką kwotę utrzymania tego psa w tym okresie co u mnie był najlepiej żeby zgłosił sie prawdziwy wlasciciel Nie rzadam po 800zl bo wiem że po tyle chodza mam swoje dwa owczarki a ten trzeci to już za duzo a poza tym moje psy go nie akceptują i wiecznie nie będę go trzymał w garażu bo robi za dużo strat a wypuścić go nie wypuszcze bo nie chcę mieć na sumieniu że coś może mu się stać tym bardziej że obok mnie jest ruchliwą droga a pies młody więc wiadomo czym mogłoby to się skończyć dlatego jestem w kropce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Ktoś kto lubi zwierzaki i pomaga jedynie z dobrego serca, nie podlicza ile wydał na jedzenie dla niego, tylko cieszy się gdy znajdzie mu dom i nie oczekuje zwrotu kosztów wyżywienia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilne oddam owczarka niemieckiego długowłosego rocznego

Już jest właściciel więc nie aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org