środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dawca dla Pana Radka

Właśnie przeczytałam informacje na 4lomza i jest napisane że jutro od 10 rozpocznie się akcja oddawania krwi. Zawsze myślałam ,żeby zostać dawcą ale zawsze coś tam,a to nie było czasu,a to coś tam a to coś tam. Czytając ten artykuł bardzo się wzruszyłam. Na pewno pójdę i oddam krew. A Wy? Szkoda takich młodych ludzi. Mam nadzieję że znajdzie się dawca. Może będę nim ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

Ja już się zapisałam przez internet jako Dawca Szpiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

chętnie bym się tez przyłączył do tej akcji ale nie mogę czego bardzo żałuję. Nie znam pana Radka ale gdy człowiek jest w potrzebie , dzieje mu się krzywda i prosi o pomoc to żadne człowiek nie może przejść obok tego obojętnie. Dlatego kochani łomzynicy pokązmy w tej tak istotnej dla tego młodego człowieka chwili ,że potrafimy razem coś zrobić mimo dzielących nas różnic zjednoczyć się i odszukać tego bliźniaka dla pana Radka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

pobranie krwi do badań to będzie w sobotę o 12-stej w wenedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

Witam!
W Polsce jest mało dawców i każdy kolejny to szansa dla chorych.
Nie ważne czy to szpik czy krew ... warto oddawać !!!

Wiem że znalezienie dawcy ... w 100% zgodnego to ... nie tylko grupa krwi!!!
Jak ktoś myśli że odda szpik czy krew dla konkretnej osoby to jest ... w grubym błędzie.
Jak ktoś planuje konkretnie dla "Pana Radka" to ... niech nie podchodzi.

Pozdrawiam (oddający krew i zarejestrowany jako dawca) L.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

kartonik może jasniej bo zabrzmiało to jak zniechęcanie do tak szczytnej akcji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

znalezienie dawcy szpiku jest skomplikowane składa się na to wiele czynników, nie tylko grupa krwi, ale to wcale nie znaczy że nie ma sensu iść jutro do galerii i oddać próbkę, jeśli będzie nie zgodna dla Pana Radka zostanie zapisana w bazie danych i jak nie teraz to może kiedy indziej uda się pomóc jakiemuś choremu.
To nic nie boli i zupełnie nie zagraża zdrowiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

Chetnie bym zostala dawca jesli tylko moglabym, ale co i jak zrobic gdy mieszka sie po za swoim krajem? Macie jakies pomysly?

Przeczytalam informacje o Radku i powiem ze szkoda faceta i jego rodziny, i gdybym tylko mogla pomoc to jestem pierwsza, takze jesli ktos jest blisko to nie zastanawiajcie sie, dzis On potrzebuje pomocy, jutro ty mozesz jej potrzebowac.

Pozdrawiam wszystkich Dawcow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

W tym naszym ponurym i kraju bardzo się ceni takie akcje i chęć pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

Panie kartonik Po jeśli dziś znajdzie się dziś bliźniak genetyczny dla Radka to on będzie miał pierwszeństwo bo czeka już na przeszczep a inni będą w bazie danych DKMS i mogą uratować życie komuś innemu po to się dziś spotykamy bo chcemy po raz drugi podarować komuś życie to jest najważniejsze DZIEŃ DAWCY DLA RADKA I NNYCH BĄDŹMY DZIŚ RAZEM

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

AKCJA TRWA OD 12-18 ZAPRASZAMY

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

DZIEKUJEEEE BYŁO NAS RAZEM 583 OSOBY !!!

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

Mili34 krew i szpik możesz oddać również w Austrii, trafisz do rejestru europejskiego :)
http://www.stammzellspende.at/
Jest wiele organizacji do których można się zgłaszać, krew zawsze jest potrzebna w Czerwonym Krzyżu.

Tak z ciekawości, gdzie mieszkasz w AT?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawca dla Pana Radka

dobry cel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org