niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liceum Jańskie

Co sądzicie o jańskim liceum? Jaka atmosfera i czy dobrze uczą :)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

porażka

japan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

Dlaczego? PS. Proszę głównie o opinie osób, które się tam uczyły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

liliput?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

wolny niewlonik - nie bylo Cie tutaj dlugo- chyba ze 2 mies. - tlumaczylam Ci, zebys odpoczal od tego skakania i widze, ze mnie posluchales : )

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

bardzo niski poziom edukacji tam zdawalność matury była chyba na poziomie 46 procent jak mnie się coś wydaje.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

maja1
bo ja jestem wolnym niewolnikiem i nie muszę wykonywać niczyich poleceń :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

ja nie polecam tego liceum ,z tego co słyszałem większość tam matury nie zdaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

nie wiem skąd te info bo mój brat skończył te liceum kilka lat temu i z całej klasy nie zdały 2 osoby ale poprawiły maturę, więc ostatecznie zdali wszyscy ;) szkoła jak każda inna, a i poziom nie jest niski bo widziałam jakie rzeczy mlody miał w zeszytach.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

i jak coś to liceum Bogdana Jańskiego a nie jańskie :|




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

ranking zdawalności matur dane za 4lomza.pl z tego roku na 17 pozycji Liceum Jańskiego na pozycji 12 czyli w ogonie.

12.Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego w Warszawie - Liceum Ogólnokształcące im. Bogdana Jańskiego w Łomży - 62,5%

tak więc liczba ta dokładnie świadczy o poziomie kształcenia.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

a oto trzy pierwsze pozycje tego rankingu chyba liczby mówią same ze siebie.

1.I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży - zdawalność 99,5%
2.II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży - 99,1 %

3.Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży - 98,4 %

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

Wyniki matur zależą też od zdolności i pracy zdającego. Do Liceum Jańskiego idą ludzie, którzy ongiś poszliby do zawodówki, a ta jak wiadomo matury nie daje. (Co nie oznacza, że jest zła). "Jaski" zasłynął jako szkoła, która może skończyć każdy, bez względu na prezentowany poziom. Po prostu - taka sobie szkółka prywatna, znaczy się kościelna, ludzie płacą, zatem zdają i kończą. Żeby ucznia z Jańskiego usunąć, ten musi najzwyczajniej w świecie nie płacić lub nie chodzić na zajęcia w ogóle. Do szkół, które mają największą "zdawalność" idą po prostu najlepsi uczniowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liceum Jańskie

Zdzicho ja nie bardzo rozumię to po co się w ogóle uczyć . Wszak według takiego toku myślenia to lepiej wcale nie chodzić do szkoły jak ona ma i tak cię niczego nie nauczyć. Nie lepiej iść od razu do jakiejś pracy lub szkoły bezpośrednio uczącej zawodu. Przecież to co piszesz jest bez żadnego sensu - młody człowiek idzie do szkoły za która płaci tylko po to aby mieć papier jej ukończenia bez zdanej matury. Ludzie to się porąbało i takie mamy potem wykształcone społeczeństwo.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org