niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emo...

OD RAZU MÓWIĘ, ŻE JEŚLI MASZ PISAĆ, KRYTYKOWAĆ, WYZYWAĆ EMO TO WOGLE TEGO NIE CZYTAJ I OPUŚĆ TO FORUM...

Ja...osobiście do EMO NIE MAM NIC...


A forum założyłam tak z ciekawości... bo mam pytanie...czy w Łomży jest jakieś EMO? [Emo-Boy^^] lub ktoś kto ma taki styl podchodzący pod emo? :)

jeśli jest...to chętnie pogadam/poznam taką osobę mój e-mail...


anusiasmutna@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Nie lubię tej całej śmiesznej subkultury (?) emo ale Ci odpowiem.

Tak jest jeden emo w Łomży. Mijałem go pewnego dnia w drzwiach Avansu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

spoko ;) każdy ma swoje poglądy ;)

ooooooooo a myślałam, że nie ma żadnego xD

dzięki za odpowiedź.

może ktoś jeszcze coś wie? xD ja widziałam ostatnio EMO GIRL... koło 4+ ^^

hmmm...może ktoś jeszcze coś wie na ten temat?...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

U mnie w szkole jest jedna EMO. Nie lubię tego nurtu, ale cóż...o gustach się nie dyskutuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

A co to jest te całe EMO ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Może nasz ptysiu z bawełny (dawno go nie było!) zmienił swoje alter-ego na EMO???? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Chcesz wiedzieć co to emo to wejdź tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_(muzyka)

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=emo&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Już wiem coś w stylu tego Tokio Hotel :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

"A forum założyłam tak z ciekawości.."
:D


ostatnio niestety coraz wiecej osob wyglada jak emo..
jestem pewien ze z wiekiem wam to przejdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Ja bym to nazwał prędzej jakimś "odpałem na sezon" w końcu ludziom znudzą się te całe mrochen klimaty...

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Jejku a co wam do tego każdy ma swój styl jeden lubi się malować i ubierać w jakieś tam czachy drugi znów chce wyglądać ja 50Cent lub 2Pac i chodzi w takich ciuchach a jeszcze inni wolą różowe sweterki, kołnierzyk itp. Każdy ma swój styl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Struś "EMO" :D?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Teraz sie pojawilo to wszystkoa z wiekiem przejdzie. Oprocz wikipedii to o EMO wiem tyle że jak bedzie ich 5 w pokoju to jeden sie zabije bo nie bedzie mial kata do plakania. Głupota zreszta te cale EMO to wiekszosc dzieci choc znam jednego i prywatnie jest spoko:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

z tego co gdzieś wyczytałam emo to głównie dzieci pochodzące z bogatych domów, którym nic nie brakuje i mają słodkie życie i na siłę szukają problemów, stąd wieczny szloch i lament i cięcie sobie żył...
Ale co kto lubi :-]
Za moich czasów młodości (chociaż stara jeszcze nie jestem :-P ) była era pancurów i skinów ;-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

"OD RAZU MÓWIĘ, ŻE JEŚLI MASZ PISAĆ, KRYTYKOWAĆ, WYZYWAĆ EMO TO WOGLE TEGO NIE CZYTAJ I OPUŚĆ TO FORUM..."

UMIECIE CZYTAĆ?!

każdy ma swój styl... a ja nie mam NIC do emo!

"no to np. hiphopowcy - normalka, a emo? emo to już hu* :/ gdyby więcej ludzi miało taki styl emo, to byłoby to normalne. Tak jak teraz styl hip hop to normalka..."
potraficie tylko kogoś krytykować...ZACZNIJCIE OD SIEBIE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

anta13 na bank jest emo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

te całe emo to jakieś głupoty,dzieciakom sie w głowach poprzewracało, ale na szczeście z wiekiem im przyjdzie, chociaz ja jestem zdania ze takie ''coś'' trzeba odrazu tępić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

EMO jaka jest różnica między Wami a EMOtikonkami na GG ?

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

nie jestem emo... oO i nie zamierzam być... chociaż podoba mi się tylko styl emo nic więcej...

szczerze mówiąc to dowiedziałam się czego chciałam także... można by zakończyć ten temat...;/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Emo Emo Emo Demo .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

anta13 jesli liczba 13 to wiek to w ogóle zakonczmy temat.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

śmieszne...
do 13 dodaj kilka lat więcej... ;/
13 to moja ulubiona cyfra ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

EMO wyglada jakby chcialby byc punkiem, ale zbytnio mu to nie wychodzi :-)
Sam wygląd dziewczyny soft emo podoba mi sie o ile nie przesadza, ale jak niektorzy porobia z siebie pajacow to az zal ich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Mały OT.
13 to liczba a nie cyfra :P
Cyfry są od 0 do 9 :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

...przeczytaj temat forum xD to forum o EMO a nie o cyfrach i liczbach :]

ja nie pytam co to emo...;/ bo to wiem...
tylko czy ktoś widział emo w Łomży,
a to jest duża różnica...
skoro nie umiecie odpowiedzieć na to pytanie...to nie ma sensu dalej pisać na tym forum...
dzięki tym co odpowiedzieli mi na pytanie :) pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Temat forum czytałem. Skrót OT - Off topic, czyli wypowiedź nie na temat właśnie. Odnośnie tych nieszczęsnych cyferek polecam więcej nauki, mniej Emo :)
Pozdrawiam

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

miej Emo se nie da jak ktoś się wogle nie interesuje... :]

NAJLEPIEJ BY BYŁO JAK BY KAŻDY PATRZYŁ NA SIEBIE I NA SWOJE BŁĘDY, A NIE NA KOGOŚ I JEGO BŁĘDY. Prawda...? ehhh... ;|

Emo...zostawmy w spokoju...jest...to niech sobie będzie...nic do niech nie mam...

także...jak ktoś jeszcze jest mądrzejszy to niech spojrzy na siebie...a potem ocenia innych :) pozdrowionka ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

anta13 a mogę zrobić podsumowanie błędów w Twoim poście? :-) skoro o Emo koniec...

anta13 napisał(a):

"miej Emo se nie da jak ktoś się wogle nie interesuje... :] " Tego np kompletnie nie rozumiem :-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

dobre :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

drzewko_szczescia
było przeczytać powyższe wypowiedzi to byś zrozumiał xD
a konkretnie to chodziło o to:

"polecam (...) mniej EMO "

"mniej Emo se nie da jak ktoś się wogle nie interesuje... :] "

tzw. czytanie ze zrozumieniem...

lepiej było zacytować to zdanie:

"NAJLEPIEJ BY BYŁO JAK BY KAŻDY PATRZYŁ NA SIEBIE I NA SWOJE BŁĘDY, A NIE NA KOGOŚ I JEGO BŁĘDY. Prawda...? ehhh... ;|"

eh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

anta13 po pierwsze... nie zrozumiał a zrozumiała...
Po drugie... nie zagłębiałam się w te wszystkie błędy jak (mam nadzieję) zauważyłaś, jedynie przytoczyłam zdanie (o ile to zdanie), którego kompletnie zrozumieć nie mogłam i dalej nie mogę. Może wstaw jakieś przecinki czy coś to załapię co też ciekawego mogłaś mieć na myśli.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

JEE BAC EMO JEEEEEE BAC 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

taaak jest jebac emo jeeeeeeeeebac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

drzewko_szczescia
spoko dla Ciebie mogę stawiać przecinki nawet i po każdym wyrazie xD ;]

a reszty nie skomentuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

do wszystkich którzy się wyśmiewają i nabijają z emo spójrzcie na siebie oceńcie i wystawcie opinie bo aż mnie ciary przechodzą jak obgaduje się kogoś nie wiedząc o nim nic ja kiedyś chciałem być emo lecz podążyłem bardziej mroczną drogą styl Gotycki to moje hobby moje zajęcie i moja pasja i znam wielu ludzi z wieloma poglądami ale niektórzy forumowicze to normalnie żałosne bezguście i bezmózgie ludki pozdro

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Autor: k.kibicŁKS (---.lomza.mm.pl)
Data: 03-09-08 09:46

te całe emo to jakieś głupoty,dzieciakom sie w głowach poprzewracało, ale na szczeście z wiekiem im przyjdzie, chociaz ja jestem zdania ze takie ''coś'' trzeba odrazu tępić

HA HA HA HA HA
tępić wytępić takich jak ty było by samą przyjemnością młodzieńcze

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

popieram dwie powyższe wiadomości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

aaaaaaa Kocham Emo chopców ^^ są naprawde słodcy i bardzo przystojni ^^ mmm^^
+ styl ubierania^^ mmm^^.

PITYSIU_80 - Zacznij lubić (emo) bo sam masz, jak mówisz znajomego emo^^ i jest spoko^^ .
Powiem ci że miałam przez 1.5 roku chłopaka emo... zerwałam z nim dla innego... :((
i teraz żałuje bo kocham go wciąż mocniej niż dotychczasowego chłopaka z którym jestem...
emo-boy^^ to coś, a nie tylko zwyczajny facet z którym można by się było przejść do kina...:].
Jak zobacze emooo na ulicy chyba krzykne^^. :DDDDDD !

sebi - nurtu? 0.o NURT TO TE PIEPRZONE ŁYSOLE KTÓRYCH W ŁOMŻY AŻ SIĘ ROJI v.v
Ale o gustach się nie dyskutuje. :)

P@wcio - Tokio Hotel emo? 0o dla wielu tak, ale nie dla mnie v.v, emo mają śliczną grzywkę ^^ .
A TH v.v yyy... 0o.

GrubyŁKS - ha ha ha... :) dowcipniś z ciebie. v.v Naprawdę świecisz żartownisiu ah..., 0o
ale palnołeś jak łysy grzywą o kąt kuli 0o...
(Dlaczego łysy jedzie motorem z odpiętym rozporkiem? ;> Bo chce czuć wiatr we włosach)
GrubyŁKS widzisz każdy potrafi być dowcipny. v.v :).

drzewko_szczęścia - Czytaj dalej :) powodzenia życzę kochana :) 0o.
(jeja... co za idiotka 0o).

k.kibicŁKS - mówisz poprzewracało w głowach :), a pomyśl od kiedy wy "kibice" ŁKS
macie poprzewracane w mózgach, skoro tak bardzo zawzięcie i "wiernie" kibicujecie klubowi,
który jest w III lidze v.v (Gratuluje naszym^^, bo aż mi się śmiać z was chce).
DO BOJU ŁKS!!! DO BOJU!!! WYGRAMY Z ŻELKĄ PODLASIE!!! 0o...

_73_ - Zobaczysz emo to zapytaj ją\go prosto w oczy cwaniaczku v.v (śmiech).

Jeffrey Congo - Ani nie jesteś emo, ani nie jesteś punkiem v.v ,a udzielasz się na forum o emo
i piszesz kto ci się podoba a kogo uważasz za pajaca...0o, czy to nie pajaco-podobne...0o.

FIN - pomyśl, prosze cię zacznij wkońcu myślec... <błaga> 0o.

CyberMass - Ty i "FIN" jesteście pewnie "łysi" i macie styl "HipHop" ;> ,zazdrość zrzera was
że emo sa poprostu ładni i uczuciowi :) a wy? :) Idioci :), innego słowa w waszym słowniku nie znalazłam :).

anta13 - dobre forum kochana, tak trzymać, ale jak sama widzisz nie warto :). Pozdrowionka :).

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Ogarnij się.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

popieram Twoja wypowiedz zgadzam sie z toba w 100%. anta13 w lomza nie stety za wygladmozna dostac w caban niestety czasami trzeba ukryc swoja torsamosc w szarym tlumie bo odmienosc utrudnia czasem zycie. ale na smiech mnie bierze tzw skinheadow ktorzy niby popieaja ideologie faszystoskie a na swoich flyersach maja naszywki mlodziezy wszechpolskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

mozna tolerowac lagodne malo rzucające się emo i wtedy to jest w porządku . Ale nie duże rózowe skarpeciochy w paski, 50 kolczykow na mordzie, zamalowaną makijażem pół twarzy. Wszystko z umiarem, rozumiecie ?
a "chlopcy" emo, w bluzeczkach damskich rożowych obcislych z modnymi napisami to naprawde . jest żle a nawet bardzo żle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Patrzcie na datę kiedy ja to napisałam : Data: 02-09-08 20:19 :)
Trochę przedawniony temat ;P Ale skoro do niego wróciliście, to się wypowiem...

7angelfree - ja doskonale wiem o tym... Łomża jest mała i jeśli ktoś się wyróżnia z tłumu to to widać i to bardzo... A co do ukrywania tożsamości no to tak jak napisał użytkownik Profesor: ,,mozna tolerowac lagodne malo rzucające się emo i wtedy to jest w porządku" ale mało kto jest tak pozytywnie nastawiony...

I jeszcze co do wypowiedzi Profesora, to popieram... bo jak bym zobaczyła chłopaka w różowej obcisłej bluzce no to by było trochę przegięcie... o kolczykach z przesadą tak samo... Makijaż u chłopaka? Bez przesady... Poza tym nienawidzę różowego koloru :)

Jeśli chodzi o emo... to ew. w stylu skate... jakieś adidasy za kostkę no ew. trampki, luźne spodnie jakiś normalny T-shirt, no i mogą być również te dłuższe włosy i tyle :) Ale jakiś babski styl to odpada... :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

no o tych skarpetach kolczykach i makijazem to bylo o emo babach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Weź się ***** dziewczyno za książki bo już dziś to się całkiem w głowach poprzewracało. Masz pewnie 13-16 lat i pierdoły Ci jakieś we łbie. Na miejscu Twojego Ojca spuścił bym łomot i przywrócił do porządku a nie się gnoje za jakieś pierdoły biorą. ****** zachód. Musicie się na tych pedałach wzorować? I powiem Wam że kocham Łomżę za to że jest mała, mocno katolicka itd bo jak jadę do Warszawy i widzę chłopaków(?) których płeć identyfikuje po dłuższym zawieszeniu oczu to mnie krew zalewa. Czemu nie może być normalnie? Co to w ogóle ma być "EMO" ja pierdziu czy już na prawdę nie macie nic do roboty? Za naukę się brać! A jak nie to odpalić w końcu kominy w Oświęcimiu. Na prawdę by się przydały. Naturalna selekcja i chuk. Pozdrawiam normalnych.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Profesor... Tak czy siak i tak maż rację ;P

KRÓTKA informacja do A-Z :
Jeśli coś Ci się nie podoba to WYPAD... Jeśli chodzi o książki to czytam i chu* Cię to obchodzi analfabeto co ja robię poza tym :) Mogę i mieć 10 lat, a Tobie chu* do tego :) Nie jesteś moim ojcem więc spier***aj :) Możesz wychowywać własne dzieci, które spłodziłeś gwałcąc świeżo poznane niewinne niewiasty :) To, na kim się wzoruję, nie powinno być Twoją sprawą :] W ogóle nie rozumiem poco taka niszowa osoba jak Ty wypowiada swoje małostkowe zdanie na forum... Owszem, każdy ma prawo do wypowiedzi, ale w kulturalny sposób. Owszem jeśli ktoś nie ma za grosz kultury, to nie ma czego wymagać poza tym by się nie udzielał na forum :]
To sobie kochaj tą Łomżę, nikt Ci nie zabrania :] A to, że nie odróżniasz chłopaka od dziewczyny to już Twój problem... Nie wiesz co to jest TOLERANCJA :) Ja natomiast jeśli nie potrafię odróżnić na pierwszy rzut oka czy to chłopak czy dziewczyna, odwracam głowę w drugą stronę i tyle, bo mi ta osoba jest obojętna... lubi taki styl, to ok. Jej sprawa. A to, że może za to oberwać, stwierdzam po Twoim charakterze pisma, że np. od takich osób jak Ty, no to już Wasz problem... tej osoby i Twój... :]

Pytasz ,,Czemu nie może być normalnie?" - odpowiem Ci.
Dopóki żyją takie osoby jak Ty - na świecie nigdy nie będzie normalnie :] Bo żeby było normalnie potrzebna jest TOLERANCJA, a przede wszystkim SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA :] Ale Ty nie posiadasz ani tego ani tego.

,,Co to w ogóle ma być "EMO" ja pierdziu czy już na prawdę nie macie nic do roboty?" - EMO - to muzyka... Ludzie sobie ubzdurali jakieś głupie stereotypy, że EMO to to... EMO to tamto... Osobiście to tak do końca nie powiem Ci czym jest EMO, bo się w to nie wtapiam i jest mi to obojętne.
Na Twoim miejscu nie odpisywałabym na coś, czego ZUPEŁNIE nie rozumiem... w przeciwieństwie do Ciebie :)

Hm... za naukę to radziłabym się brać Tobie... Bardzo Ci się przyda poszerzenie wiedzy o subkulturach i przede wszystkim o świecie i relacjami między ludzkimi. Pojęcia takie jak: tolerancja, szacunek itp. też nie są Ci znane... więc powodzenia i miłych 'lektur' :)

Wyselekcjonować ludzi można ale tylko zaczynając od Ciebie :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nawet nie ośmielisz się odpisać, bo to by znaczyło, że zgadzasz się w 100% ze mną, ale nie chcesz tego potwierdzić na forum... :) Więc czekam na Twoją pustą i żałosną wypowiedź :) Lub też znajdź tą odrobinę honoru, którego też nie masz, i nie wysilaj się by mi odpisać :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Uczysz kultury prostaka wplatając w swoją wypowiedź stek wulgaryzmów? To Ty się nie ośmieszaj bo ta cała wasza "subkultura" jest śmieszna. Ośmielę się odpisać ponieważ te Twoje zaczepki słowne o honorze itd nie robią na mnie wrażenia. W 100% się z Tobą zgadzam. Nie jestem tolerancyjnym człowiekiem i dobrze mi z tym "Tolerancja przyzwoleniem na zło". Patrząc na Twój styl pisania wnioskuję iż jesteś dzieckiem, które myśli że na świecie będzie ład, porządek, tolerancja i wszyscy będą latać z kwiatuszkami. Otóż nie. Bo niestety życie to walka i tak będzie zawsze. Przetrwa silniejszy. A silniejszym na pewno nie można nazwać zniewieściałego kolesia, którego łamie wiatr.

PS. Coś słabo te książki czytasz. Cytuję "... i tak maŻ rację..." Hahahaha.
Szkoda, że się nie widzimy bo prostak wyśmiał by Cię prosto w twarz ;]

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Emo girl – dziewczynki w wieku poniżej lat 20, które chcą być emo, ale w dosłownym sensie tego słowa nie mogą. Są na to zbyt męskie.

Wygląd

Wyróżniają się (oczywiście tylko w swoim mniemaniu) elo cool stylem, a więc czarno-różowymi ubrankami oraz fryzurą, w której musi zawierać się grzywka na pół głowy. Ulubione wssorki to czasheczki, serdushka, kreff, szachoffnica, paseczki, czasheczki, czasheczki i czasheczki. Noszą portki z czaszkami i ogólnie wszystko, co ma czaszkę, w ich mniemaniu jest imoł. Noszą kolczyki w dziwnych miejscach (szyja, dekolt, palec wskazujący). Ostatnio modne jest afiszowanie się z chęcią zmiany płci wśród swoich "eMo ZnajoMkooff". Tak więc, nie daj zbić się z tropu, każde emo trzeba dokładnie obejrzeć, aby móc odróżnić jego płeć. Być może twoja dziewczyna to emogej.


Emo boy – zazwyczaj niepełnoletni przedstawiciel subkultury emo.

W zasadzie niczym nie rożni się od emo girl (nawet różnica w zawartości bielizny jest dyskusyjna), stąd nazywany jest ciotą. Wykazuje więcej cech kobiecych, niż przeciętna zdrowa kobieta. Często przeżywa wszystko bardziej niż jego emowata dziewczyna podczas menstruacji.






źródło: nonsensopedia.wikia.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Do A-Z:
Odpiszę Ci cytując Twoje wypowiedzi, by było wszystko jasne :] Więc...

,,Uczysz kultury prostaka wplatając w swoją wypowiedź stek wulgaryzmów?"
-Jasne, że tak. Staram się dostosować w kulturalny sposób swoją wypowiedź do Twojego niszowego zachowania i niszowej osoby. Ale robię to w sposób KULTURALNY :] Widzę, że Cię to dotknęło i to bardzo, skoro mi odpisałeś ;] Nie sztuką jest zjechać kogoś z góry do dołu jadąc po nim bezpośrednimi wulgaryzmami... Ale sztuką jest zjechać kogoś w kulturalny sposób i ja tak właśnie robię :] To, że Ty nie masz kultury nie znaczy, że ja jej nie mam :]

,,To Ty się nie ośmieszaj bo ta cała wasza "subkultura" jest śmieszna."
-I tu pozwolę sobie zacytować jeszcze raz słowo ,,WASZA"... Nigdzie, PODKREŚLAM: NIGDZIE nie napisałam, że to jest także moja subkultura, więc sobie wypraszam takie bezpodstawne i bezmyślne ocenianie ze strony takiej niszowej osoby jak TY. Zwłaszcza Ty.

,,Ośmielę się odpisać ponieważ te Twoje zaczepki słowne o honorze itd nie robią na mnie wrażenia."
-Cieszę się z tego niezmiernie... To nie są ,,zaczepki" - jak to napisałeś, ale szczera prawda, którą należy zaakceptować, a nie wmawiać sobie fałszywe informacje tylko po to, by czuć się lepiej :]

,,W 100% się z Tobą zgadzam. Nie jestem tolerancyjnym człowiekiem i dobrze mi z tym "Tolerancja przyzwoleniem na zło". "
-Dobrze, że chociaż w tym jest jakaś pseudo prawidłowość :] Skoro Ci z tym aż tak dobrze, to... Powodzenia na przyszłość... :]

,,Patrząc na Twój styl pisania wnioskuję iż jesteś dzieckiem, które myśli że na świecie będzie ład, porządek, tolerancja i wszyscy będą latać z kwiatuszkami. Otóż nie. Bo niestety życie to walka i tak będzie zawsze. Przetrwa silniejszy. A silniejszym na pewno nie można nazwać zniewieściałego kolesia, którego łamie wiatr."
-Hmmm. Wnioskujesz iż jestem dzieckiem? Otóż tak... I wcale się tego nie wstydzę :] Dla rodziców ZAWSZE będę dzieckiem, nawet jak i będę miała 40 lat :] Co do dalszej części... Nie myślę tak :] Nie urodziłam się wczoraj :] Nie wiesz ile mam lat i nie wiesz z kim rozmawiasz... Nazywając mnie ,,dzieckiem" może okazać się to iż jestem starsza od Ciebie :] Ale mniejsza o to. Reasumując: WIEM JAKIE JEST ŻYCIE, A TY NIE BĘDZIESZ MNIE TEGO UCZYŁ BO NIE JESTEŚ DLA NIKOGO PRZYKŁADEM DO NAŚLADOWANIA :]


,,PS. Coś słabo te książki czytasz. Cytuję "... i tak maŻ rację..." Hahahaha.
Szkoda, że się nie widzimy bo prostak wyśmiał by Cię prosto w twarz ;]"
-Moja wypowiedź ze słowem ,,maŻ" NIE BYŁA DO CIEBIE :] Błąd zrobiony celowo, nie musisz wierzyć :] Poza tym... Nie ma ludzi nieomylnych i zapewniam Cię, że gdyby nie te podkreślenia, które są na tym forum pod źle napisanym wyrazem zrobiłbyś zapewne więcej błędów nieumyślnie niż ja :]
Poza tym: ZWRACAJĄC UWAGĘ DRUGIEJ OSOBIE, NAJPIERW ZWRÓĆ SOBIE, CZY JESTEŚ AŻ TAKIM NIEOMYLNYM CZŁOWIEKIEM :] Śmiem twierdzić, że nie :] Zresztą... nie obchodzi mnie to... to jest Twoja sprawa :] Ja jestem obojętnym człowiekiem - jeśli chodzi o Twoją osobę i Twoje puste zdania, które nie mają żadnego przesłania dla drugiego człowieka, poza tym: JAK ZROBIĆ Z SIEBIE 'GORSZEGO' (używam łagodnego słowa) CZŁOWIEKA, NIŻ JESTEM :] Ja na Twoim miejscu powyrzynałabym wszystkich wokoło, bo by mi nic nie pasowało na świecie :]]]]

Nie wysilaj się by odpisać, bo dla mnie to przyjemność odpisywać na Twoje puste wypowiedzi :) Ale jak i za razem strata mojego cennego czasu ;/ Więc... nie poniżaj się bardziej niż to zrobiłeś wyżej... ZERO.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Dla mnie to cale IMO powinno sie wyjebac w pizdu stad.

Ech te wulgaryzmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Wypowiedź franio30 jest żenująca hah. Może trochę w tym prawdy jest jeśli chodzi o EMO... Mianowicie:

,,Emo girl – dziewczynki w wieku poniżej lat 20, które chcą być emo, ale w dosłownym sensie tego słowa nie mogą. Są na to zbyt męskie."
- Otóż są i w wieku powyżej 20... :] A reszty zdania nie komentuję, bo mnie rozbawiło.

,,Wygląd
Wyróżniają się (oczywiście tylko w swoim mniemaniu) elo cool stylem, a więc czarno-różowymi ubrankami oraz fryzurą, w której musi zawierać się grzywka na pół głowy. Ulubione wssorki to czasheczki, serdushka, kreff, szachoffnica, paseczki, czasheczki, czasheczki i czasheczki. Noszą portki z czaszkami i ogólnie wszystko, co ma czaszkę, w ich mniemaniu jest imoł. Noszą kolczyki w dziwnych miejscach (szyja, dekolt, palec wskazujący). Ostatnio modne jest afiszowanie się z chęcią zmiany płci wśród swoich "eMo ZnajoMkooff". Tak więc, nie daj zbić się z tropu, każde emo trzeba dokładnie obejrzeć, aby móc odróżnić jego płeć. Być może twoja dziewczyna to emogej."
-Czarno-różowe ubranka, fryzura - owszem. Wzorki, serca, szachownice, krew, paski, chusteczki itp. - to tylko dodatki do ubioru... ale niektórzy z tym przeginają i to bardzo...
Jeśli chodzi o zmianę płci... to gorszej głupoty nie słyszałam... hahahaha... Z choinki się urwałeś z tymi informacjami chyba...


,,Emo boy – zazwyczaj niepełnoletni przedstawiciel subkultury emo.
W zasadzie niczym nie rożni się od emo girl (nawet różnica w zawartości bielizny jest dyskusyjna), stąd nazywany jest ciotą. (...)"
-,,Ciota" - Chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa, skoro używasz go w takim znaczeniu.

"(...) Wykazuje więcej cech kobiecych, niż przeciętna zdrowa kobieta. Często przeżywa wszystko bardziej niż jego emowata dziewczyna podczas menstruacji."
-Nie trzeba być EMO, by mężczyzna był wrażliwszy od kobiety... Znam osobiście kilku chłopaków, którzy są bardziej wrażliwsi, niż niektóre kobiety, to zależy od osoby, a nie od subkultury...

NIE WIEM SKĄD MASZ TAKIE INFORMACJE, ALE SĄ ŚWIETNE. DZIĘKI. MIAŁAM NIEZŁY UBAW Z TWOJEJ TEORII ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_%28slang%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_%28muzyka%29
- POLECAM STRONY :]

CYTATY Z WIKIPEDII:
,,Emo (IPA: /ˈiːmoʊ/) – podgatunek hardcore punka (skrót od emotional hardcore – emocjonalny hardcore, także emocore) istniejący od połowy lat 80. XX wieku;" :]]]]]]]

,,Emo (IPA: /ˈiːmoʊ/) – dwuznaczny termin slangowy[1] używany do opisania lub w odniesieniu do mody, stylu[2] i postawy połączonej z muzyką post hardcore, pop punk, a także metalcore. Emo może również opisywać muzykę emo lub ogólnie stan emocjonalny ("czuć się jak emo"). Jest również (czasami niepochlebnie) używane w stosunku do kogoś ubierającego się jako stereotypowy emo lub kogoś ogólnie, we własnym mniemaniu, nieprzystosowanego do realiów świata[3][4][5]."



Więc dalej bujajcie w obłokach o EMO :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

NAJLEPIEJ JAK NIKT NIE BĘDZIE JUŻ TU ODPISYWAŁ :]]]]]

BO KAŻDY MA INNE ZDANIE NA TEN TEMAT...

NIECH ON PÓJDZIE W ZAPOMNIENIE I PO SPRAWIE... ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

I patrzę, że w ciągu lat ludzie się zmieniają i to na gorsze... zero kultury i poprawności w wypowiedziach... Wystarczy zerknąć na sam początek...:

,,Nie lubię tej całej śmiesznej subkultury (?) emo ale Ci odpowiem."

,, Nie lubię tego nurtu, ale cóż...o gustach się nie dyskutuje."

,,Ja bym to nazwał prędzej jakimś "odpałem na sezon" w końcu ludziom znudzą się te całe mrochen klimaty..."

itp.

KULTURA - nie boli ... :]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Ale po co sie tutaj wypowiadasz?

Chwalisz sie? zalisz?

to jak widujesz dalej te Imo pod 4 plus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Po co się wypowiadam? Bo ja to założyłam jak byś nie zauważył/a :]]]

Nie chwalę się ani nie żalę... Żalisz to się Ty i poniżasz... Zadając takie pytania... Najpierw sobie sprawdź datę założenia tematu, a potem zadawaj takie głupie pytania.

Jeśli Ty tam chodzisz, to widuję :]

Wyrosłam z tego.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

No prosze, zdaj sobie sprawe, ze wiem kto zalozyl temat i kiedy to bylo

wyroslas z podgladywania siebie w lustrze kolo 4 plus?

nie wydaje bym sie ponizal zadajac "takie pytania"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

i jeszcze jedno, nie mam powodu do zalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

"Nie sztuką jest zjechać kogoś z góry do dołu jadąc po nim bezpośrednimi wulgaryzmami... Ale sztuką jest zjechać kogoś w kulturalny sposób i ja tak właśnie robię :] "

Nie bądź taka do przodu :) Ja się zjechany wcale nie czuję i nie będę czuł bo Twoje zdanie o mnie mam w głębokim poważaniu.

"WIEM JAKIE JEST ŻYCIE, A TY NIE BĘDZIESZ MNIE TEGO UCZYŁ BO NIE JESTEŚ DLA NIKOGO PRZYKŁADEM DO NAŚLADOWANIA"

To jest ten Twój szacunek i tolerancja? Też nie wiesz z kim rozmawiasz więc radzę spojrzeć na siebie i swoje wypowiedzi a później wytykać innym :) Czysta herezja...

I tak właśnie zrobię. Nie będę wdawał się w pyskówki do niczego nie prowadzące. Żyj w swoim świecie "INTYLIGIEŃCIE". Powodzenia :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

AFMF
,,No prosze, zdaj sobie sprawe, ze wiem kto zalozyl temat i kiedy to bylo
wyroslas z podgladywania siebie w lustrze kolo 4 plus?
nie wydaje bym sie ponizal zadajac "takie pytania"
i jeszcze jedno, nie mam powodu do zalu"

- No jak Ci powiedziałam żebyś zwrócił/a na to uwagę, to nie wątpię :]
No pewnie, że wyrosłam :] Bo nie mieszkam w Łomży a przy 4+ nie bywam :] Jak bym chciała oglądać się w lustrze, to bym robiła to w domu... Spójrz na siebie :]

Pisz sobie co chcesz, po mnie i tak to spłynie. Nawet już tu nie będę wchodziła, więc jak odpiszesz - to dla siebie :] Bo dla mnie to tylko strata czasu na takiego kogoś jak Ty, a straciłam go już zbyt wiele :]

A-Z

W końcu coś z sensem ;]

,,Nie bądź taka do przodu :) Ja się zjechany wcale nie czuję i nie będę czuł bo Twoje zdanie o mnie mam w głębokim poważaniu."
-No to się cieszę, bo ja Twoje jeszcze głębiej i się rozumiemy.

,,To jest ten Twój szacunek i tolerancja? Też nie wiesz z kim rozmawiasz więc radzę spojrzeć na siebie i swoje wypowiedzi a później wytykać innym :) Czysta herezja..."
-Spokojnie... o to martwić się nie musisz, bo dobrze wiem, co piszę. Trzeba umieć coś powiedzieć z ironią, by zachować właśnie ten szacunek i tolerancję :] Ciekawe czy tylko w necie jesteś taki chojrak... ale mniejsza o to. Pora to zakończyć, bo to nie prowadzi do niczego. Właśnie jeśli chodzi o internet to wadą jest ta ANONIMOWOŚĆ - bo dzięki niej (lub przez nią) ludzie piszą takie rzeczy, których w życiu by nie powiedzieli (oczywiście mówią ogólnie...).
I właśnie spojrzałam na siebie i w porównaniu do Twojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie MOJE nie mają się czemu jej równać, bo nawet wszystkie zebrane do kupy nie są tak wulgarne jak jedna Twoja, ale to już nie ważne.

,,I tak właśnie zrobię. Nie będę wdawał się w pyskówki do niczego nie prowadzące. Żyj w swoim świecie "INTYLIGIEŃCIE". Powodzenia :)"
-Popieram. Ja również nie będę odpisywała, ani tu wchodziła, bo jak pisałam wyżej to strata czasu i zgadzam się, że to do niczego nie prowadzi poza wymianą zdań (niekoniecznie przyjemną).
Ja zawsze żyję swoim światem i mi z tym dobrze. A jeśli masz jeszcze jakieś aluzje, to zachowaj je dla siebie... I nie dziękuję.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

"- No jak Ci powiedziałam żebyś zwrócił/a na to uwagę, to nie wątpię :]
No pewnie, że wyrosłam :] Bo nie mieszkam w Łomży a przy 4+ nie bywam :] Jak bym chciała oglądać się w lustrze, to bym robiła to w domu... Spójrz na siebie :]

Pisz sobie co chcesz, po mnie i tak to spłynie. Nawet już tu nie będę wchodziła, więc jak odpiszesz - to dla siebie :] Bo dla mnie to tylko strata czasu na takiego kogoś jak Ty, a straciłam go już zbyt wiele :]"

Na moją neutralność odpowiadasz agresją, więc jesteś jeszcze małolata, która nie wie czego chce od życia. W dodatku myśląca, że jak pokrzyczy trochę to będzie lepsza.

Zdaje mi się, że się powtarzasz z tą stratą czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emo...

Drift Hunters offers endless opportunities for customization and personalization – start drifting today!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org