poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Od niedawna mieszkam w Łomży chciałabym podjąć prace w sklepie spożywczym,ponieważ mam kilka ładnych lat praktyki w tej branży ale w innym mieście.Może ktoś doradzi do którego najlepiej się starać,ponieważ słyszałam przeważnie złe opinnie o właścicielach tych sklepów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Zmień branżę, słyszałam, że w Rossmanie potrzebują

Nie mam nic do powiedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Jeśli opierasz się tylko na opiniach, plotkach, to nigdy i nigdzie nie znajdziesz pracy. Obojętnie jaki tu zakład pracy wymienisz, nikt się o nim pochlebnie nie wypowie, bo to jest ŁOMŻA, a do tego sami pójdą i sprawdzą czy jest praca, a Tobie powiedzą, że nie warto tam iść :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Czasami nawet odezwie się sam właściciel który płaci 800zł i nikt do niego nie chce przyjść pracować, czyt.markac

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

oj sama jestem zainteresowana praca w spożywczej branży równiez posiadam długo letnie doswiadczenie,ale jedynie gdzie mozna teraz znaleśc prace to jest Mc Donalds :( w Urzedzie Pracy tylko tam kieruja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

A może FRYTKI do tego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

yhyyy hah zielony market bieedronka króraś pełno sklepów szuukaaa seeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

sklep ALEX na Kołłątaja - szukają kogoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Może spróbuj przy pomocy agencji pracy ? Ja mam podpisaną umowę z Mg-solutions. Po tygodniu byłem już w pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

A czemu koniecznie w spożywczaku? Masz doświadczenie handlu, szukaj pracy też w innych sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Rozumiem, ze wieloletnie doswiadczenie zdobyte w spozywczaku jest tak cenne, ze żal by go było zmarnowac. Mysle jednak, ze jest wiele innych branz, gdzie mozna sie szybko poduczyc i w przyszlosci takie doswiaczenie bedzie jeszcze lepiej widziane przez pracodawcow. Z obsluga klienta mialas do czynienia to moze teraz popracuj z rok np. w jakims banku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Idź do agencji EuroKadra - teraz można się dostać do sensownych firm, ale przez agencję. Po kilku miesiącach zatrudniają bezpośrednio. Jeśli pójdziesz do spożywczaka to czeka cię niestety praca za minimalną, ewentualnie coś dostaniesz pod stałem. Szkoda zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Nie ograniczaj się tylko do branży spożywczej. Doświadczenie w handlu pozwoli Ci na znalezienie pracy w innych sklepach. Pomyśl o takich, w których nie będziesz wykonywać tak ciężkiej, fizycznej pracy. Może jakiś sklep odzieżowy? Radziłabym Ci śledzić ogłoszenia pojawiające się w internecie. Zawsze możesz też zapytać rodziny lub znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie szukać pracy w spożywczaku...

Sklep firmowy piekarni serafin kontakt 600340765

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org