poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podkładki chłodzące pod laptopa.

Witam. Gdzie w naszym pięknym mieście polecacie kupić takowe podkładki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

W media expert jest kilka do wyboru, a przynajmniej było jakieś 2 miesiące temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

Ja kupiłem tam przy CTO przy blaszaku w tym komputerowym. Szczxerze mowiąc, nie pomaga to w ogóle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

no sporo słyszałem opinii pochlebnych że pomagają ale zdarzyły się tez takie gdzie ludzie twierdzili że nie pomaga jak mój przedmówca i teraz nie wiem co robić czy zakupować czy nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

A jaką w ogóle masz max temperaturę procesora przy intensywnym używaniu kompa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

hmm nie wiem :) nigdy nie sprawdzałem w sumie nie wiem jak sprawdzić nawet heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

moze ten laptop wymaga wyczyszczenia dlatego mocno ci sie grzeje odezwji sie na meila com454@wp.pl pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

wczoraj rozkrecilem go troche przeczyscilem lecz nei byl zwalony niczym :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

Jeśli masz HP'ka to nic mu nie pomoże i grzać się będzie, taki ich urok. Jeśli chodzi o resztę, to sądzę, że podkładka chłodząca powinna pomóc (tylko nie ta najtańsza)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

Jeśli wylot powietrza nie jest zawalony kurzem, a się grzeje spróbuj zdjąć chłodzenie z układów i nałóż nową pastę. Temperatury możesz sprawdzić programem np. speedfan. A jak koniecznie chcesz podkładkę, to może tu sobie coś znajdziesz http://www.purepc.pl/notebooki/test_podkladek_chlodzacych_do_laptopow_porownanie_28_modeli?page=0%2C0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

Polecam podkladki firmy Zalman mi bardzo pomogla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

podstawa to wyczyszczenie radiatora oraz wentylatora-jak to zrobisz to nic sie nie bedzie grzac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

W media expert są takie podstawki. Na stronie znalazłem dwie sztuki, więc powinny być i w sklepie http://www.mediaexpert.pl/katalog/podstawki-chlodzace,2166/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

No no w Media Expert sa fajne podkładeczki :D Polecam poczekac na jakąś promocje, bo są dosć często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa.

Tu masz gazetkę promocyjną - jak Ci się chce, to poszukaj sobie: http://www.mediaexpert.pl/gazetka-promocyjna/?kwnazwa=2013.06.06_Gazetka&kwinfo=SG-bg

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org