czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TAXI RATUSZ

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=32408

NO MIETEK PAŁKA SIĘ PRZEGŁA!! DOMAGAMY SIĘ NATYCHMIASTOWEJ REZYGNACJI!!! CO JUŻ NIE STAĆ MAŁŻONKI ŻEBY PRYWATNYM AUTEM 80KM DO BIAŁEGOSTOKU JECHAC?? MASZ DZIŚ PODDAĆ SIĘ DO DYMISJI CZŁOWIEKU!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

biznesman.... niezły jesteś z samego rana się uśmiałem. Myślisz,że Cię posłucha.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Ale jaja!!!!Jak nie będę miała czym jechać do lekarza do Białego to zadzwonię i zapytam czy przypadkiem nie jedzie samochód TAXI ratusz do Urzędu Marszałkowskiego - taka furą chętnie się przejadę a do tego za free - w sumie mi się nie przelewa. A skoro taka możliwość istnieje to nic tylko korzystać..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

*likao852 dla ciebie to ratusz przygotowuje program oszczednosciowy a dla twoich dzieci wykup obligacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Oj na pewno nie dla mnie forciu, nie przejmuj się o mnie:) no tak...zapomniałam że samochód należący do Ratusza jest tylko dla wybranych.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

ŁADNIE TO TAK OBYWATELI OKRADAĆ? TELEFON BYŁ WYKONYWANY DO URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO I OCZYWIŚCIE ŻADNYCH DOKUMENTÓW TEGO DNIA Z ŁOMŻY NIE PRZYWOŻONO!!! OBŁUDAAAA!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

CODZIENNIE MIETEK WYCHODZĄ BRUDY!!!! JESZCZE NIKT TAK NIE DOŁOŻYŁ ŁOMŻY JAK TY!!! A NAWET NIE JESTEŚ RODOWITYM OBYWATELEM TEGO MIASTA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Łomżing.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

na końcu filmiku widać jeszczę wymusznie pierwszeństwa na pieszym chcącym przejść przez skrzyżowanie po pasach. czy kierowca skody superb widzi co robi? czy kolejny znajomy albo rodzina prezydenta?? czy kierowca jest kierowany na okresowe badania i kiedy na ów badaniach był ostatnio? czy zostanie ukarany za łamanie przepisów drogowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

biznesman......myślisz że w ratuszu takie matołki pracują? byle co mogli wysłać,tylko czy nie taniej kurirerem dokumenty wysyłać.Może warto się przyjżeć się wożeniu dokumentów limuzyną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

@piątek: amortyzacja tego auta to około 3zł za kilometr. mamy do białegostoku i spowrotem niech będzie 170km. to jest ponad 500zł koszt tej wycieczki do białegostoku. dodatkowo wynagrodznie kierowcy. koszt wysłania dokumentów kurierem to 16zł netto. pozatym dzwonione było do urzędu marszałkowskiego i 3 czerwca żadnej wizyty z łomży nie mieli. superb jedynie do sądu pojechał ;) mietek w poniedziałek przyjmował interesantów. to jego dzień na odwiedziny ludności. więc niech nie ściemniają, że pojechał z dokumentami do białego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Jeszcze benzynę dolicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

@Rondo: dodaj stówkę do ogólnego rachunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Ja myślę tak ,że jak teraz ktoś chce jechać do Bialego to zamiast do PKSu to najpierw telefon do ratusza czy kierowca jedzie i jeszcze są wolne miejsca. Jeżeli pracownicy ratusza nie widzą problemy to należy korzystać, w końcu to za nasze pieniądze kupione i za nasze jeżdzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

(86) 216 33 89, 215 67 09; faks: 216 45 56.


pod tymi numerami można dopytywać :) dzisiaj podobno nie jedzie ale jak by pare osób podpytało to może i by transport został wysłany dziś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

prosze jutro aby limuzynka czekała o 8 przed ratuszem do wawy pojade.
no chyba tak kulturalkny prezydent i dobry urzad wesprze obywatela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Bardzo miła prośba , tylko ,że druga strona nie wysłucha....
czyżby na głos ludu była wciąż głucha ?

A swoją drogą , zabawa wciąż trwa !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

kiedyś jak sie ludowi coś nie podobało to był lud pałowany... teraz już się tak nie da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

A no , czasy się zmieniają ; kiedyś na urzędach byli wysoko urodzeni a teraz....też lud , tylko przez innych wyniesiony na piedestały !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Nooo koledzy i koleżanki...takie wpisy nie przypdaną go gustu co nie którym tam w ratuszu...
;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Taxi edukator- w tym dniu dzieci niepełnosprawne nie miały zajęć, gdyż samochód z funduszy PFRON wraz kierowcą był w Białymstoku. Przewoził Panią Prezes z mężem do sądu na sprawę. Zdjęcia samochodu z ratusza wykonał dla 4lomza - mąż Pani Prezes, kierowca na potrzeby przewozu dzieci niepełnosprawnych i Pan Tadeusz Zaremba.
Samochód większy, znacznie wygodniejszy i więcej pali. Może niech ktoś wyliczy koszty przejazdu?
"Niektórzy kierując się sercem, zapomnieli, że go nigdy nie mieli".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

co za syf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Nie dość że straż miejska rozwozi prywatnie o 15:30 pracowników UM jak i w trakcie godzin pracy do banków, to prezydent sobie sielankę prywatną robi.

Mój głos w wyborach okazał się być poważną pomyłką ... Nie dość że pasibrzuchy w straży miejskiej żrą za Nasze podatki i nie są do niczego potrzebni to na domiar tego cyrk na kółkach w UM i afery ...




Panie Prezydencie ! Opanuj się Pan bo wstyd na wszystkie gminy powiaty i województwa. Ile jeszcze tych afer? Ręka rękę myje.

Co tu wymagać od wróbla żeby jak orzeł latał... jak świnia i do koryta potrafi nasrać i powie że dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Do start.....Czy my jako miasto i podatnicy się na to składamy? Pytam poważnie bo nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Mietek się bardzo zmienił,na gorsze,odkąd związał się ze swoją obecną panią.
Nie dość,że urodą i figurą nie grzeszy,to jeszcze swoim wygodnictwem,zarozumialstwem i noszeniem dupy wyżej nosa,przypieczętuje
dość żałośnie "karierę" M.
A byli tacy,co go przed nią ostrzegali.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

idze sezon urlopowy,może czas zrobić grafik i podesłać do UM.jak sie na mazury będę wybierał,to po co swoje auto niszczyć,może jakoś uwzględnią nasze terminy.a i kierowca się przyda,bo można pić i niemartwić się :kto wraca.Latem limuzyna powinna kursować do Suwałk,bo jakieś tam rozmowy się zaczęły.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

a mówiłem glosować na Lecha Antoniego Kołakowskiego????? nie posłuchaliscie głosu mądrosci to psiej skóry posłuchaliście, to tera nie kwękać tylko lac paliwo do skody

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Do piątek. Pewnie że płacimy, w końcu stowarzyszenie korzysta z finansów publicznych i darowizn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

tu macie na wizerunek przyszłość bo sie znowu pomylicie i będziecie biedować na forum


Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

do star..... to niech darczyńcy sami ją rozliczają .Doszukałem się też, że mają subwencję oświatową i to też ktoś inny rozlicza, to chyba trochę zły przykład podałeś.Nie żebym bronił takiego zachowania,ale powiadom odpowiednie organa, bo na pewno nie jest to nasz urząd miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

A kto płaci za wycieczki ratuszowym autem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Nie wiem, kto płaci ale wiem kto tym autem tego dnia jeździł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Co start, panie-kierowco służbowego taxi ratusz, a może lepiej 1 z 3/4 wywalonego zarządu, jak się tam zwą? Stara babcia prezeska zamiast nosić pampersa dała ci kopa w d..pę. Mamy nadzieję, że bolało.
a tak a propo's:
lepiej być przydupasem,
niż skończonym ku....l...asem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Ja nie mam czym dziecka ze szpitala przywieźć. Może pan pomoże, panie prezydencie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

julinez Twój wybór choć dla mnie to synonimy.wiec bądź sobie kim chcesz tylko się w końcu zdecyduj. prezydentem nikt cię nie wybrał, to może paparazzim, bo na wolontariusza nie wyglądasz z tym brzuszkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Start, ja nie wiem, o kim z brzuszkiem ty pleciesz, nie myl mnie z wolontariuszem, gdyż słaba intuicja twa :)) Nie tylko on był tego dnia w sądzie, a co do wyborów, to ciebie w sierpniu też do zarządu nikt nie wybrał.... sądzisz, że w ratuszu się z kompleksów wyleczysz? A skoro w Edukatorze nie wyszło, to teraz może w ratuszu już też knujesz, jak Mietka wygryźć i na jego stołek zasiąść? Mietek jeszcze cię nie przejrzał???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Głosowałem na tego Pana, i stwierdzam , że to dla mnie kurestwo robić takie machlojeczki , biorąc tyle kasy. Stać Pana na transport żony do białego!!!!

Ja jako Pana wyborca, i pracownik jednej z Łomżyńskich firm mający 1/4 Pańskich poborów muszę w trybie pilnym do Szczecina w celach leczniczych za własną kasę wozić!!!!!!

DO ODWOŁANIA GOŚCIU IDZIESZ Z RODZINĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

W celach leczniczych żonę!! znikło gdzieś wcześniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Szybki START szybki koniec. Zdemaskowali Cię :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Kogo mnie? Nawet MPEC mnie nie zdemaskował, bo za co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Belfer, spoko, to nie o tobie, był taki START, funta kłaków wart :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

taaa, niektórych na STARCIE zżerają albo chora ambicja, albo frustracja, tudzież "niedopchanie"(w pewnym dowcipie, a dodam, że dowcip świetny- niektórzy w czwartki musieli siedzieć w pewnej szafie:) i kompleks "małego" czy też monotematyczna obsesja na punkcie wybranych osób/tudzież przypisywanie im cudzych wypowiedzi.... Przez co zawężają się i tak ciasne horyzonty myślowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Tak myślę , że jednak chyba mam trochę wyczucia ....ze startem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Myślę że bardzo się mylisz. Ale ubeckie przyzwyczajenia robią swoje. Skąd to poczucie winy, zemsty. Taki już Jesteś. Jeśli myślisz ,że jeszcze coś znaczysz, to dla mnie mniej niż zero, zerooooooooooo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

nie dla takiego chamstwa no chyba ze łomza to same barany.
komutactwo,cbs w urzedzie i dalej to samo.
wypoierdolic trzeba tego gada ze stada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Start okazał się falstartem?

Miko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Jesteś jak modliszka, atakujesz znikąd i nie wiesz nawet kogo. Nic Ci w życiu nie wyszło poza ślinotokiem. Wszystko Ci przeszkadza i każdy. Ciągle Ci mało, a ja jestem optymistką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Ryba...odpowiedż na szóstkę!!!
Pisałam wcześniej , że jakby spod ławki gryzie za nogawy , rzekomo przez pomyłkę !Aobrazic mie nie jest w stanie taka zwiiikła miiiisz !
Seta rt ,jezdem kobietą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

start, im więcej cię czytam tym bardziej obstawiam kompleks małego... ale to da się poprawić chirurgicznie :) Szkoda, że ciasnego umysłu tak się zwiększyć nie da...
Wszystko co zaczynasz nie doprowadzasz do końca, opluć i obdupczyć też ci się wszystkich nie udało.... no, może w ratuszu kariera z Mietkiem się uda.
No i dobra rada na przyszłość (niektórzy to wiedzą choćby z seminarium czy więzienia :D) - nigdy nie schylaj się po mydło, bo cię znowu wydupczą...

wózek na którym jechało 3/4 się wykoleił i zostało po nim mniej niż zeroooooooooooo

"to jest już koniec,
nie ma już nic
jesteśmy wolni
możemy iść!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

A, jeszcze jedno, Mietku drogi!
Dziś o 11.00 pod szpital taxi ratusz poproszę! Jako matka Polka, córkę odbieram ze szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

3/4 dedykuje wam
http://www.youtube.com/watch?v=QbN0g8-zbdY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

a sobie całą 1/4....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

$ :) buahahaaaaaaaaa, dobreeeeeeee !!!

a ja mam coś jeszcze na te 3/4: też dobre!!!
zalecenie medyczne: wysłuchać!!! buahahaaaa

http://kapella.wrzuta.pl/playlista/9LjwLf71jyQ/spadaj
(skauci-Idź stąd, Hey-Sic!)

shamma2012 - kochana, nie liczy się ilość, lecz jakość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

A Mietkowi życzę odjechanej jazdy z ratusza podczas kolejnych wyborów;)
oczywiście numerem taxi-ratusz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Wszyscy w tym ratuszu to stara gwardia czerwoniaków PRLu, z nauczyciela na z-ca, z przedszkolanki na dyrektora, z ochroniarza na strażnika itd. Itd. Nie mówiąc o machlojach we własnym gronie. Kiedy w końcu CBA tam wskoczy znowu.? Mieszkańcy miasta mają już dość rozkradania naszej kasy, obiecanek, machlojek, ustawionych przetargów itd. Prezydencie opanuj sie Pan i odejdz w spokoju z całym swoim klanem bo tego już za wiele ... Ile jeszcze trzeba żeby Panu tych złotówek starczyło.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

Cytuję, bo to też dobre: http://www.youtube.com/watch?v=y3OWMbH_Fow

Idź precz!
Do mamusi
Do tatusia
Do malucha
Idź precz!
Pańska skórko
Ósme cudo znów na rudo
Powiedz, że piję
Że z tobą nie żyję
Że taplasz się w nędzy
Bo nie mam pieniędzy
Idź precz!
Idź precz!
Do rodzeństwa
Do kołtuństwa
Do szaleństwa
Idź precz!
Lalko z pucu
Kalkomanio głębszych uczuć
Powiedz, że z głodu
Nie sprzątasz już w domu
Nie zmywasz też naczyń
Bo jeść nie ma na czym
Idź precz!
Idź precz!
Do mamusi
Do tatusia
Do malucha
Idź precz!
Pańska skórko
Ósme cudo znów na rudo
Idź precz!
Do rodzeństwa
Do kołtuństwa
Do szaleństwa
Idź precz!
Na nocniczek
Mama da ci possać cycek
Masz tu gotówkę
Leć po ciężarówkę
I pakuj jak leci, bo ty kochasz te rzeczy,
Ach bierz bez skrupułów
Lecz zostaw mi ściany, przytrzymam się muru,
Gdy będę pijany
Idź precz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAXI RATUSZ

http://www.youtube.com/watch?v=FCevQCTfFu0 łomżyńska straż

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org