czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Veneda kontra Stokrotka

Czy uważacie, że w Galerii Łomża (potocznie Stokrotka) są jeszcze sklepy godne uwagi czy też została przytłoczona przez Venedę???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

pustki w stokrotce w tej dobudowanej czesci, jedyny sklep gody uwagi to ccc ktory jest tez w venedzie to dlugo tam nie zabawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

Nie no jest jeszcze empik i 5-10-15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

Czyli już nikt nie chodzi tam na zakupy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

a co tu porownywać?? i tu sklepy i tam sklepy. i tu i tu ceny podobne, a kto jaki sklep uważa za ciekawy to kwestia gustu i upodobań. Każdy chodzi tam gdzie mu pasuje. To że veneda jest nowa nie znaczy że lepsza i odwrotnie. Została by przytłoczona gdyby faktycznie było tam taniej, a chodząc po venedzie nie zauważyłam żeby promocje szalały i waliły po oczach. to jedno i to samo dla mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

nie martwcie się o galerię Stokrotka bo ona da sobie radę tylko musi się odpopwiedni przystosować do zaistniałej sytuacji. Popatrzcie na sklep Kaufland jak pieknie konkuruje z Tesco. W tej chwili wolę kupowac w Kauflandzie bo ciekawa oferta i zwyczajnie taniej. Podobnie sprawa winna sie mieć w przypadku tej Stokrotki.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

w stokrotce jest pełno ludzi zawsze,a weneda tak jak widać miejsce dla wagarowiczów i do pospacerowania

slawek2330

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda kontra Stokrotka

Veneda przyciąga jeszcze nowością, stokrotka to bardziej pasaż handlowy ale ma swoich starych klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org