poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
alex

co sadzicie o obsludze w sklepie alex na bawelnie

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

jeszcze tam nie byłam... ale znając siebie... i jaka marudna jestem... to na pewno miła obsługa nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

*********!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

PRL - jak ktoś nie wie o co chodzi niech odwiedzi ten sklep, te ekspedientki żywcem wycięte z filmów Barei :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

Nie wiem o co Wam kochani chodzi, ale dziś byłam Pani super, miła, nawet zakupy sama chciała pakować do torby.

Anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

zazwyczaj zachowuja sie jak te kwoki a ta kierowniczka niczym gestapowiec ma spojrzenie

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

może miały gorszy dzień...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

Nie wiem jak na bawełnie, ale na Dmowskiego pracuje taka jedna ok. 20 lat....czarne wlosy , mina skwaszona i wiecznie w złym humorze. Jak ją widzę to odechciewa mi się robienia zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

Pewnie roboty szukacie i nie możecie się doczekać kiedy zwolni się miejsce w alexie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

Widzę tylko narzekacie.. Teraz wam mordy przeszkadzają ciekawe co jeszcze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

Mordy? Oj żałosny jesteś Kral.
Nigdy nie przyszło by mi do głowy napisać tak o czyjejś twarzy - nawet jeśli mam na myśli nadętą i okrągłą buzię panienki z Alexa.
A może ona ma taki wyraz twarzy bo gumką związuje włosy w koński ogon? Tak ! Pewnie dlatego ma wiecznie niezadowolony wyraz twarzy :-)
Pozdrawiam pozostałą - przemiłą obsługę sklepu.

Dogodzić kożdemu nie można, ale wkurwi........ć każdego to już żaden problem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

przepraszam alex jest w porządku chodziło mi o sklep fenix = PRL :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: alex

jesli rozchodzi sie o poziom obslugi w tamym rejonie to totalna porażka jest obsluga w sklepie fenix. Co tam sie kuurwa dzieje?? ktoregos dnia zajezdzam po jakies 2-3 rzeczy, cleb mleko i wloszczyzna. Tylko jedna kasa czynna, ta przy monopolowym. Pozostale dwie kasy puste. 4 babki siedza i sobie poltkuja przy warzywach. Babka na monopolowym nie wyrabia, widac jak rzuca proszace spojrzenia do kolezanek przy pomidorach. Dodam tylko ze ta babke na monopolowym widzialem pierwszy raz, wiec pewnie byla nowa. Tamte stare szczoty na warzywach juz widzialem. Normalnie ***** jakbym byl włascicielem to bym je wszystkie wypierdolil. Te babki czuja sie tam jak panie na włosciach i wydaje im sie ze sa nie do ruszenia.

Co do obslugi w Alexie, osobiscie nie ma niczego do zarzucenia. Jedyna roznica miedzy tymi dwoma sklepami jak dla mnie to to ze w alexie pracuja mlodsze dziewczyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org