środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

witam
mam do panstwa pytanie.czy jest mozliwosc zmiany operatora sieci z plusa na orange bez zmiany nr? szukalem na goglach itp i nic nie znalazlem :(

z tym mam problem bo mam na karte sim a nie na abonament

prosze o pomoc
dziekuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

Jeżeli karta jest zarejestrowana na ciebie to żaden problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

Ja miałam tel. na kartę w Orange i zmieniłam na Play. Wystarczy iść do salonu, w Twoim przypadku Plus'a i Orange, i powiedzieć, że chce się zatrzymać nr. Udało mi się to wszystko załatwić w 1 dzień. Idź do salonu Plusa i tam wszystko powinni Ci wyjaśnić.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

Ja nie miałam zarejestrowanej karty ale zarejestrowałam ją na miejscu. Wystarczy wypełnić formularz, mieć PIN i chyba PUK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

http://www.telepolis.pl/forum/ - tu poszukaj a jak nie to spacer do punktu orange i trzeba popytać, to nic nie kosztuje, chyba... heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

dzieki. tylko mam jeszcze pytanie.czy cos za to sie placi jezeli mam na karte (starter) i nie jestes zarejetrowana (imie itp) to dam rade zminic bez zmiany nr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

ja przenoszac numer z orange do playa musialam zaplacic 50zl,bo dostajesz nowa karte sim z tym samym numerem,a tamta z orange jak straci waznosc,wyrzucasz.Wiec na pewno trzeba cos zaplacic,z tym,ze moje 50zl byly przy abonamencie. Idz do salonu do konsultanta i tam ci wszystko wyjasnia,na pewno dokladniej niz my

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

Ja przenosiłam nr z Ery do Play i nic nie płaciłam. Otrzymałam jeszcze bonus w wysokości 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomocy!chce zmienic operatora sieci tylko jak?????

najpierw musisz zarejestrowac numer w macierzystej sieci, a nastepnie udac sie do sieci do ktorej chcesz numer przeniesc i zaplacic tam jakas kwote. Zalatwisz w jeden dzien

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org