piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek Wojska Polskiego

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=31176

Jakaś wątła ta informacja.
Ciekawe , kto był kierowca , bo tak szybko ustalono, ze kobieta się nie rozglądała :))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

ciekawe

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

Świadkowie byli i widzieli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

A redaktor nam opisał :)))
Szkoda, ze jeszcze nie ma, jedna baba drugiej babie powiedziała w kolejce.

Kto potrącił kobietę NA PRZEJSCIU ?
Ltwin, łotysz, białorusin, znajomy znajomka.
Pijany czy trzeźwy, na prochach czy nie ?
A może kobieta kierowała busem?

Chyba to jakaś tajemnica.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

Tak to jest uczyć tępą istotę, że pieszy ma pierwszeństwo.

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

no tak kierowca tępa istota że pieszy ma pierwszeństwo, a pieszy to święta krowa wchodząca na drogę nie patrząc czy coś jedzie no bo po co ja jestem świętością, w takim układzie przepraszam bardzo ale jak kierowca ma się zatrzymać, będąc powiedzmy 5 m przed przejściem i nagle wchodzi pieszy bo mu się tak podoba???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

zgadzam się czasami ludzie sami są sobie winni ja przechodząc przez przejście najpierw się rozglądam nie wpadłem jeszcze na pomysł aby przejść bez rozglądania się - szkoda i kobiety i kierowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

Cholera, nie w tym rzecz.
Jasne, ze często pieszy sam wpadnie pod samochód.
Tylko w tym artykule jest cisza o kierowcy, zwykle jest wzmianka o kierowcy, tym razem nie ma , co w połaczeniu z informacja , ze kobieta nie rozgladała sie i wtargneła na jezdnie daje poczucie, że medialnie ustawia sie sprawę- chroni, usprawiedliwia kierowcę . Wiec dopytuje jeszcze raz .
Co to za kierowca, ze tak sie go chroni ?

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

A ja coraz częściej widzę pieszych przechodzących na czerwonym świetle. Nie wybielam kierowców, ale czasami piesi sami prowokują wypadki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

Przykład z dzisiaj rano, parę minut przed ósmą na Wojska Polskiego na wysokości biedronki, oczywiście poza przejściem dla pieszych, wśród przejeżdzających samochodów przechodzi sobie jak gdyby nic panienka ze słuchawkami na uszach, prawdopodobnie do szkoły (bo miała plecak i wyglądała na nastolatkę).
Dobrze, że mimo, że ruch o tej porze jest duży, samochody jechały wolniej, bo zaraz za biedronką w kierunku ronda stoi szlaban (naprawiają ulicę).
Mogło dojść do kolejnego nieszczęścia z powodu ignorancji pieszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

http://www.mmlomza.pl/artykul/prosba-do-spieszacych-sie-lomzyniakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

Powinno się "wstawić" taką ustawę żeby pieszy też wykupywał na siebie AC i obowiązkowo kask da łbie bo jak później zdoić kasę z rozjechanego pieszego ? zderzak, lampy i inne to nie są tanie rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Wojska Polskiego

tylu bezrobotnych!
dać dobre pobory, bo to odpowiedzialna praca i niech tak, jak przed szkołami, przeprowadzają przez przejścia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org