poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy u was też grzejniki są prawie zimne????

witam mam pytanko do tych u których sezon grzewczy w bloku się zaczął, a mianowicie czy wasze grzejnik są prawie że zimne??bo jeśli tak ma wyglądać ogrzewanie w tym roku to ja dziękuje porażka jakaś......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

U mnie grzeją normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

u mnie też tylko letnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

to jest jakaś paranoja krzyczą ze sezon grzewczy się zaczął ale grzejniki prawie zimne co to ma być..... gotując wodę w czajniku więcej ciepła wytwarzam jak te cale miejskie ciepłownie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Przeżywasz . . .
Sezon grzewczy się zaczął ale chyba normalne, że nie dopierdolą Ci do pieca jeżeli nawet minusowe temperatury występują.
Nie bój się nie zmarźniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

miało być: [...]jeżeli nawet minusowe temperatury nie występują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

dokładnie miało grzać a jeśli chodzi o to czy marzne to marzne do tego mam jestem chory i lubie ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Niech polikwidują te durne takzwane "czujniki pogodynki" co są na wysokości parteru i na kazdym bloku na zewnatrz.
One blokują ciepło. Paranoja , ciepłownia pali , ciepło idzie a czujniki blokują. To po co palić jak jest blokada.
Kiedys ich nie było i było ciepło a teraz powymyślali podzielniki i czujniki to tylko sposób na zdarcie kasy z ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

święta prawda im więcej techniki w naszych grzejnikach tym mniej ciepła.Może prezesów i administrację zamienić na technikę będzie wtedy taniej i cieplej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

jestem za biurokracje administracje zamieńmy na miniaturyzacje a puki co jutro idę kupić farelkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

rafikkkkkk25 jak marzniesz to trzeba nie do grzejnika się przytulać a do kobiety ;) myślę że to bardziej przyjemne grzanie by było:P hehe co do tematu...u mnie ciepłe sa grzejniki :)

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Gorzej jak po przytuleniu się, też zimno .15 stopni to chyba troszkę mało jak na mieszkanie w nowym bloku i przy sezonie grzewczym. Szkoda tylko że prezes se nie żałuje ciepła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Bo potrzebne drugie 36,6 ;) wtedy ciepło kazdemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

ja bym tam wolała takie 37 ;D

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Chyba wybory prezesa S M P były w czwartek. Dzwoniłam w środę i miła Pani poinformowała że od piątku będą grzać dziś jest sobota i dalej grzejniki zimne czyżby tak zwana kiełbasa wyborcza.Albo może aby obiecać do piątku w sobotę i niedziele i tak SMP zamknięta a w poniedziałek znowu coś się wymyśli albo się powie że awaria była. Jak jest u was bo może tylko u mnie w bloku jakiegoś zaworu nie odkręcili czy coś w tym rodzaju bo w naszym kraju wszystko jest możliwe ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

A może kaloryfery odkręć? ;) U mnie grzeją.. marnie, ale grzeją.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

temperatura taka sama przy wlaczonych grzejnikach i nie!!!!! wiec wcale zakrecilam.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

banda buraków na ciepłych posadach rządzi nami i naszym ogrzewaniem niestety i chyba tak już będzie zawsze ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

to kożuch załóż xDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

mieszkam na ks.anny w 3 grzejniki tez zimne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

Nie są "prawie zimne". Są totalnie zimne.

Sezon grzewczy na początku października. Kpina jakaś. Załóż bluzę, jeansy, skarpety, kapcie i od razu zrobi Ci się ciepło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy u was też grzejniki są prawie zimne????

NIE WSZYSTKIM PODOBA SIĘ CHODZENIE W BLUZACH I SWETRACH PO MIESZKANIU, CO INNEGO NA PODWÓRKU, POZA TYM JAK MÓWIĄ O SEZONIE GRZEWCZYM TO NIECH GRZEJĄ, A NIE JAJA SE ROBIĄ BO BEZ SENSU WŁĄCZAĆ GRZEJNIKI JAK TO NIC NIE DAJE ..........KAŻDY WIE ŻE TEMPERATURA POTRZEBNA DO SNU CZY NORMALNEGO FUNKCJONOWANIA TO OD 18 STOPNI SIĘ ZACZYNA, A NIE 15 I MNIEJ , PO ZA TYM PIENIĄDZE BĘDĄ CHCIELI JAK ZAWSZE I TO W TERMINIE I W TAKIEJ ILOŚCI JAK IM TE ICH WSKAŹNIKI POKAŻĄ. DODAM TEŻ ŻE MIESZKAŁEM JAKIŚ CZAS W STOLICY I KILKU INNYCH MIASTACH TAM GRZEJĄ OD POCZĄTKU NORMALNIE I WYSTARCZY GRZEJNIK USTAWIĆ NA 2 LUB 3 NAWET PRZY -20 I JEST CIEPLUTKO I NIGDY NIE BYŁO DOPŁATY A TU CIĄGLE KTOŚ MA Z TYM PROBLEM W TYM MIEŚCIE CIĄGLE COŚ ZACZYNAJĄ NIE KOŃCZĄ, A TO TO SIĘ POPSUŁO A TO TAMTO I TAK CAŁY CZAS. SZKODA TYLKO ŻE OSZCZĘDZAJĄ TYLKO KOSZTEM NAJBIEDNIEJSZYCH ITP BO SOBIE UMIEJĄ OGRZEWANIE WŁĄCZYĆ WCZEŚNIEJ NIE MOWA O CIEPLUTKICH GRZEJNIKACH, TAK JAK POSŁOWIE ROBIĄ CIĘCIA WSZYSTKIM I NA WSZYSTKIM ALE NIE SOBIE.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org