niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwięziony we własnym domu

Trzeba zacząć odtego kto Go tam umieścił i dlaczego,swego czasu była to głośna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

A miało żyć się ludziom lepiej, dlaczego nikt z was nie napiętnuje tego oszustwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Jakiego oszustwa? Gdzie tu jest oszustwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

nowal12 napisz jasniej o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Zróbmy coś dobrego!Nie bądźmy obojętni!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

A mi to bimba:)
Klucze zawsze trzeba mieć przy sobie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

mi też w takim razie, nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

maruda napisał: "A mi to bimba:)"

Kama30 napisała: "mi też w takim razie, nara"

pięknie. lepiej się udzielać wirtualnie na temat kebabów i wody brzozowej... ręce opadają. po co w ogóle piszecie w tym temacie? jest człowiek - REALNY! chcielibyście być w jego sytuacji? że wam to "bimba"? gratuluję, ale zachowajcie to dla siebie idioci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

pawello olej ich cieplym moczem! Jeden z drugim nawet nie wiedza co ich czeka- a wypowiedzi swiadcza o tym ZE NIC DOBREGO!!!!!!!!!Zastanawiam sie kto przyznaje mieszkanie socjalne czy komunalne (nazwa nie istotna) choremu czlowiekowi na OSMYM PIETRZE???

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

bo to jest POLSKA ... tępić takich urzędników

Brak kultury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

pytałam post wczesniej o co chodzi..są rzucane jakieś hasła i oczekuje się zrozumienia i współczucia..uwieziony we własnym domu..? kto..? Chomik w awkarium..? Piszcie jaśniej - nie każdy wie o co chodzi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Kama30 przeczytaj artykuł... widzialam gdzies w telewizji juz ze naglasniali ta sprawe. Boze urzednicy tylko siedza i pierdza w stolki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

acha..artykuł..nie czytałamk ale zapoznam się..napewno to coś poważnego w takim razie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

wpisując w google ukazuje się duze podobnych tematów..nie wiem o który dokładnie chodzi..moze ma ktoś link odnośnie tego o którym tu piszecie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Kama - przeglądasz czasem ten portal?

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29378

tu większy artykuł: http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,12192799,Odciety_od_swiata__pozbawiony_godnosci__Wiezien_osmego.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

A może pan prez.Perspektywy by coś pomógł bo on go tam umieścił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

a konstytucja? w sumie urzędnikom jest się lepiej zajmować przetargami itp niż człowiekim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

chłopak ma rentę 1000 zł, niech miasto dorzuci mu jeszcze 500 na wynajem skoro nie mozna znaleźć innego lokalu socjalnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

sam niczego nie wskóra, przydałaby się tv - ona dotarłaby do tego dlaczego nie ma lokalu dla p.Grzegorza..samemu bedzie się zbywanym a przed tv ten i ten musi swoje zdanie na ten temat czmś "podeprzeć" a nie tylko pustym gadaniem a to to a to tamto...proponuję napisać maila np do Uwaga.tvn i przedstawić co i jak - niech mądrale się wypowiedzą na tle szerszego grona odbiorców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Grzesiek ma zdrowe rece i umysl, ja bym zamiast dawac mu lokum pomoglbym mu wyjsc, usamodzielnic sie. Jemu trzeba pomocnej reki do usamodzielnienia a nie mieszkania. Pomoc z praca i wynajmem nowego. Dajac mu lokal bez pomocy tylko go skrzywdzimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwięziony we własnym domu

Więzień 8. piętra dostanie nowe życie. Mieszkanie i praca to więcej niż marzył

http://wyborcza.pl/1,75248,12208822,Wiezien_8__pietra_dostanie_nowe_zycie__Mieszkanie.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org