poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brykiet torfowy

Może ktoś zna namiary na brykiet torfowy w okolicach Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

a ile Ty byś tego potrzebował?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

jakies 3-4 tony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Także byłbym zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

a po ile tak wogle tona tego kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

ostatni sprzedawałem po 450 zł/tona ale już mam braki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

w piecu dlugo sie pali??? mysle kupic troche na wyprobowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

U mnie w piecu zajebiście. To jak ma ktoś namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

zadzwoń pod 86 2172 122 on może jeszcze ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Sprowadziłem tego do oporu .A jak komuś przybrakło chętnie sprzedam ,mam rozsądne ceny i każdą ilość w workach po 450,40,25 kilo.
Skład mieści się w kupiskach Starych.ul.Polna 3(widać z Nowogrodzkiej)
tel 507 830 796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Zapomniałem dodać.... 435zł tona w workach po 500kg a powyzej 2 ton darmo dowóz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Kupiłem tego brykietu trochę z Kupisk.
Jest dobry,długo trzyma żar.
Brykiety z drewna chowają się przy tym.
Jak ktoś chce,to można do mnie przyjechać i zobaczyć jak to się pali w piecu.
Niedaleko,tylko 15 km od Łomży.
Może za to dostanę zniżkę przy następnym zakupie!(mam nadzieję)

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

''z nami jak z dzieckiem''mozna się dogadać....))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Skoro sezon opałowy w pełni wykorzystam ten wątek z przypomnieniem się ...Polecam brykiet torfowy najwyzszej jakości ''Białoruski''.Wczoraj przyszła świeża dostawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

a mozna kupic np pol tony? albo jakos w przeliczeniu na worki? np jeden worek iles tam zlotych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Ostatnio worki mamy o wadze 700-900kg (ale bywają po 400-500 kg) za 460zł od tony jak zabierzesz sam sobie ze składu na przyczepce.Skład nowo otwarty znajduje się w Rogienicach Wielkich ul.1 Maja (łatwo trafić).Również dowozimy do klienta transport z HDS-em.Na chwilę obecną mamy końcówkę z 3 tony ale na przyszły tydzień spodziewamy się dostaw.W razie pytań tel.507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

W Kupiskach Starych nadal mają brykiet torfowy chociaż ciągle go brakuje, Jest to faktycznie super towar i najlepiej jest zamawiać telefonicznie
501-545-245 dostawa rozchodzi się w 2-3dni i prawdopodobnie po Nowym Roku będzie też brykiet słonecznikowy. To dopiero jest towar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

W Rogienicach dopiero bedzie 10 stycznia na 100%.Ale masz racje Skorpi, towar rozchodzi się dobrze i zyskał wielu zwolenników.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

w nowogrodzie za rynkiem tez majo brykiet worek 18zl

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

tyle że nie mają brykietu torfowego a jak duże te worki i jaki brykiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

pink pong jest ciekawszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

dokładnie w nowogrodzie za rynkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

W Nowogrodzie jest trocinowy brykiet ,to ''całkiem inna bajka ''jak torfowy
próbowałem go,świetnie się pali i ma niezłe osiągi na piecu.Ale każdy patrzy na cenę dziś,jak taniej ogrzać,niektórzy kaloszami czy oponami palą bo nie mają kasy i nie potępiam to ,jak brak im na chleb.Brykiet torfowy ma cenę
u mnie 475zł ukraiński/ 530 zł białoruski dużo lepszy .za tonę .,Brykiet może nie daje na raz tego ciepła ale długo się spala.Z rana jest jeszcze po nim żar.Wartość porównywalna z węglem z dobrej kopalni-1 tona brykietu =0,78%tony węgla .Kto umie liczyć,widzi że 50zł ma taniej.Pomijając fakt że popiołu nie musi wywozić tylko sypać na ogródek
to też pieniądze.Ale nie zamierzam opowiadać legendy gdyż kota w worku się nie kupuje ,najlepiej spróbować w swoich warunkach.W razie pytań tel.507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Ile za transport ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

W Kupiskach Starych jest podobna cena, towar jest super a za transport na Łomżę nic nie doliczają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Ogólnie wszystkie brykiety palą się w miarę dobrze i utrzymują temperaturę, więc jak każdy szuka oszczędności i zmniejszonych kosztów ogrzewania, znajomy mnie namówił by kupić węgiel brunatny, więc kupiłem na próbę parę worków w Barbórce i niech was ręce nie swędzą do płacenia i nogi się cofają żeby tam zachodzić. Całe szczęście, że kupiłem niewiele i w workach, miał być węgiel, a było zwyczajne błoto rozmoczone, zgarnięte z dołu placu. Do tego doliczają za workowanie, lecz trudno się dziwić, bo pracownik też musi się upieprzyć dobrze, żeby takie błoto powkładać. Dla mnie to są zwykłe chamy i oszuści i życzę im powodzenia w biznesie i ciekaw jestem ilu jeszcze tak wykręcili.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Najlepiej reklamuje się sam towar i niska cena, a nie opowiadanie legend.Dobrze wysuszone drzewo osiąga wilgotność 25% brykiety mają od 7-11% więc dają wyższą kaloryczność samo przez się.
torfowe są różne -Ukraińskie mają więcej popiołu po sobie i zostawiają szlakę po lepiszczach ale są tanie jak barszcz powyżej tony 465 zł ''pójdą ''ale białoruski brykiet potrafi być lepszy jak ten ruski węgiel po którym jest kupa kamienia(nie każdy)ale wyższa klasa to wyższa cena 520zł powyżej tony a co transportu to kwestia negocjacjii inaczej .na łomże a inaczej na czerwin czy ostrów mazowiecką ( jezdzimy po całym podlasiu)-to oczywiste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

misio331 i Skorpi.
Jesteście chłopy z jajami.Korzystałem z waszych usług(brykiet)
Najbardziej podoba mi się to, że obaj znacie najważniejszą zasadę:
konkurencji nie oczernia się.
Tak dla informacji-rano nie rozpalam,tylko dosypuję.Naprawdę żar trzyma długo.
Pozdrawiam Was.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

A może są chętni na wiosenne promocje? Idzie ciepełko to wstydem i hańbą byłoby nie dać kulturalnego upustu .To zjeżdżamy do 490zł za tonę przy odbiorze własnym w Rogienicach Wielkich tel.507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Sprzedam całe transporty po 20 ton po hurtowej cenie 440zł tona.Może zbiorowe zakupy.Paru chętnych do wspólnych zakupów i będzie dużo taniej.Ilości nieograniczone tel 507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Bialoruski Brykiet torfowy OAO Zhabinka Dostawy TIR 21 ton cena 346zł netto
LOCO Łomża TEL 507830796 /fakt. vat/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

kamienie znajdywalem malowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

w weglu z barborki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Po ile wtej hfili kosztuje brykiet i jaki jest adres

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Tak jak z węglem,zależy od jakości, świństwo co zostawia kupę piachu kupisz poniżej 500zł A za na prawdę dogrzewny zaplacisz 540zł z przywozem tel 508395140 lub 796511796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

EURO pisze bzdury trociny porównuje do torfu. Torf to pełna ekologia nie śmierdzi i nie posiada lakieru ani żywicy, po torfie komin jest czysty a po trocinach płynie mazia. A co do kaloryczności brykiet torfowy ma więcej niż trocinowy. Zapraszam do porównania certyfikatów, my je posiadamy do wglądu dla zainteresowanych.
Nasza firma sprzedaje od lat w Starych Kupiskach tel. 501-545-245 i

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Nie do końca bzdury.Na przykład...Brykiet RUF dębowy ma od min 19000 kj do 23000kj ale jest za drogi na kieszeń bo trzeba drogo płacić za tonę ale jest fenomenalny.-Wiem z doświadczenia akurat a o PINI-KAY i z łuski słonecznika innym razem.
Mam bezproblemowy dostęp do cało samochodowych dostaw brykietu ruf z B.Y cena 120euro dostawy DAP.Brykiet torfowy Białoruski w najlepszej kalorycznośći z brykietów dostępnych na rynku 430 zł tona przy ilości 21 ton a iloci detaliczne do negocjacji.Tel;507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

WIOSENNE UPUSTY do wyczerpania zapasu na:Brykiet torfowo-ściółkowy 'IVASEVICI' kaloryczność 18900 kcal towar w big-bagach całkowicie jest bez miału i gruzu,stanowczo przewyższa jakościowo brykiety torfowe pod względem dogrzewności ,porównywalny przez klientów z węglem.Spisuje się idealnie w kominku nie brudząc wkładu i dając dużo więcej ciepła.Stosowany do wszystkich rodzajów pieca bez podajnika.tel .508395140

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Nigdy tym nie paliłem, czy worek na sprawdzenie można kupić. Jaka wielość jest tego brykietu?







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Wziąść worek 40kg na sprobowanie to żaden problem.Wymiary to długość 16cm/szer 7,5 cm waga od 0,4kg do 0,8kg wystarczy zadzwonić pod wskazany poniżej telefon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy



w zeszłym roku paliliśmy tym brykietem a w tym roku węglem i w naszym mniemaniu węgiel wypada na duży +


.... ale niech każdy sam się przekona :) co mu lepiej pasuje ;)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Nie zaprzeczę.Ma on słabe strony i spisuje się kiepsko w piecach z nadmuchem ,nie za bardzo w piecach dolnego spalania-zaleca się raczej go do prostych pieców i kominków,kóz,kuchni .Wcześniej rożnie bywało, ponieważ nie mieliśmy dobrych dojść do towaru.Brykiet sprzedawany który się na Łomży pokazuje ma tylko 14000-14300kcal po badaniach -Więc cieniutko.
Spośród 38 fabryk robiących brykiet na Białorusi bierzemy najlepszy towar pod względem kaloryczności,ale i drożej sami za to płacimy ale..Za to ma około 18000kcal(potwierdzone badaniami i certyfikatem),Dlatego mamy podpisaną wyłączność na sprzedaż.Konkluzja tematu jest następująca;Sa rożne brykiety torfowe , trafia się na szajs tak jak rożny węgiel można kupić a taniej to nie znaczy lepiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany, mam do sprzedania torf z Białorusi. Wszelkie pytania proszę kierować pod numery telefonów:
+ 48600169611
+ 375297219672 ( Tel. na Białorusi)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Sprowadziliśmy brykiet torfowy wzbogacony trociną dębową,mamy wyłączność na towar w regionie.Brykiet ma wyższą kaloryczność -
Dokładnie 16680kcal co żaden torf tego by nie osiągnął.Brykiet torfowo-debowy spalany w kominku stwarza zapach spalania drewien,zostawia zdecydowanie mniej popiołu,towar posiadamy w zgrzewkach po 10 kg na próbę oraz w big bagach 1-tonowych.Pochodzenie Białoruś Iwasewici.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Po ile ten brykiet-tona?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

550zł(już z dowozem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

a z pół tony dałoby radę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Na jutro owszem...)))podaj namiar na mój email albo zadzwoń 507830796

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

a dobry eko-groszek ktoś poleca??

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

w nowogrodzie ma gościu tani na tońskiego 3

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

w Rogienicach zadzwoń a na pewno się dogaadasz 508 395 140

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy


NOWOŚĆ-Brykiet produkowany z lnu calkowicie ekologiczny bez żadnej chemii.Kaloryczność na poziomie węgla okolo 18000kcal dlatego zalecany jest do kominków i pieców.By zachować brak wilgotności poniżej 4% towar opakowany jest w worki foliowe towar NIE! stwarza sadzy na wkładch kominka.Popiół po spaleniu 2,0%.Użytkownicy są zdumieni znikomą ilościa popiołu i BARDZO wysoką dogrzewnością mieszkania(przy ilościach powyżej tony dowoz gratis-Zdjęcia wysyłam na email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

wyślij mi na:
dotyczy@hotmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

ile za tonę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

Lniany,750zł zdowozem do klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

A jakie jeszcze macie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy


Sprzedam całe transporty po 22 tony po hurtowej cenie 420zł tona.Może zbiorowe zakupy.Paru chętnych do wspólnych zakupów i będzie dużo taniej.Ilości nieograniczone tel 608420877 Przy zakupach do 3 ton cena 520 zł
PAKOWANY W OPAKOWANIE TYPU BIG-BAG O WADZE 0,5 TONY lub 1 TONA,
DOWÓZ AUTEM DOSTAWCZYM przy zamówieniu 3 ton GRATIS!!!
SAMOCHÓD z DŹWIGIEM HDS (Możliwość postawienia w miejsce wskazane przez odbiorcę)

-popiół można wysypać na ogródek jako nawóz.

Możliwość zakupu mniejszych ilości brykietu pakowane w worki po 25 kg

UWAGA TOWAR I GATUNEK SPRAWDZ NASZ TOWAR I PORÓWNAJ BĘDZIESZ PRZEKONANY PROMOCJA

UWAGA WAŻENIE WRAZ Z DOSTAWĄ WIDZISZ ILE DOSTARCZONO WAGA NA DZWIGU

KLIJENT OSOBIŚCIE KONTROLUJE WAGĘ ! 608420877

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

tak polecam z rogienic od pana grunwalda. dobry brykiet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brykiet torfowy

kupiłem 1 tonę w worku brykietu torfowego za 550zł z dowozem,Wworku jest przynajmniej 100kg połamanych odprysków stoi na podwórku każdy może zobaczyć,typowe dla Polaka gdzie może to oszukać.Zupełnie inna jakość niż ten paczkowany po 10kg.Nie pracuję dla konkurencji ,jestem kupującym tel.720773417

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org