czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Mam pytanie? czy oplaca sie dla ludzi pracowac w tym miescie za 2000tys zl netto miesiecznie za 8 godzin pracy w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Nie opłaca się :)
Powinno sie pracowac w sklepie za 800 zł netto:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.


JAKI ON/ONA MA W TYM CEL , ZAKŁADAJĄC TAKIE GŁUPKOWATE , PROWOKACYJNE TEMATY ?

NIKT , PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH TAKICH BZDUR NIE WYPISUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Dla tego z tego miasta wszyscy uciekają bo nikt nie chce pracować u takiego czuba jak ten co daje 800 zł za miesiąc w "galerii"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

następny głupi temat założony na forum przez wpm
czy Ty nie masz nic innego do roboty??

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

<<<<<<<<<<<<ZEZOWATE SZCZESCIE<<<<<<<<<<<



JA WCZORAJ BYLAM NA PIWIE Z KOLEZANKAMI I WIDZIALAM TWOJA CORKE UWAZAJ NA NIA BO ZA DUZO PIJE,POZATYM MOZE TY OTWIERAJ JAKIS LOKAL BYLAM URZEDZIE PUP I JUZ CHYBA DOSTALES KASE NA DZIALALNOSC DLA SWOJEJ CORKI,STARALES SIE O DOFINANSOWANIE DLA NIEJ TO MASZ,WIEC BIEGIEM TAM LEC W KOLEJKE A DLA CORCI DAJ POSPAC BO JEST ZMECZONA PO WCZORAJSZEJ BALANDZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

wpm-dziwna jestes,poszukaj sobie kobieto zajęcia,wątpie ze Ty gdzies pracujesz-chyba palcami po klawiaturze w czterech scianach,moze kiedys to Ci sie znudzi. Najlepiej nie zwracac uwagi na Ciebie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Powalona, albo nawalona? o to jest pytanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.




SLONECZKO 666



JA NIEPROSZE O TO ZEBY KTOS ZWRACAL UWAGE NA MNIE,PROSZE TYLKO O SZCZERA RADE,CO BYSCIE ZROBILY/LI NA MOIM MIEJSCU CZY SIE OPLACA PRACOWAC ZA TAKA KASE CZY NIE.JESLI OTWORZE BIZNES TO BEDE ZARABIALA MIN 2000TYS NETTO DLATEGO SIE PYTAM CZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000TYS NETTO MIESIECZNIE W TYM MIESCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

wpm

bawi mnie twoja głupota , czy nie widzisz , że robię sobie z ciebie jaja ?

przypomnij sobie kiedy to się zaczęło ?

pamiętasz jak po którymś tam n-dziesiątym z rzędu twoim głupkowatym poście i ataku na mnie , powiedziałem , że zdemaskuję i obnażę twoją PRAWDZIWĄ twarz ,
KONFABULUJESZ gościu !

TRANSWESTYTO , przebierańcu jaki to ma cel zakładanie coraz to nowych głupkowatych i prymitywnych tematów ?

co ty chcesz przez to osiągnąć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

a może to blondynka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Chyba byłeś na tym piwie z koleżankami na czacie wp. Cały czas siedziałeś przed monitorem czubie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

JA TYLKO DYSKUTUJE TU I PROSZE O RADE,BADAM RYNEK BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA JESLI MI SIE UDA,A RADA DOBRYCH LUDZI NIGDY NIEJEST ZLA NA TYM FORUM,SA TU PRZECIESZ LUDZIE UCZENI,LUDZIE PROWADZACY BIZNES ITD,,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

wpm dostaje orgazmu a widok odpowiedzi na jej/jego zaczepki na forum...brak mozgu widoczny az nadto

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

za 2 tysie w naszym mieście to opłacisz dwa -> 2 etaty brutto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

<<<<<<<<<<Markiz<<<<<<<<<<<



Dzieki za szczera odpowiedz,widze ze jestes czlowiekiem o wysokiej kulturze osobistej,wiecej takich ludzi jak Ty i bedzie lepiej w tym kraju,Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Za 2000k to sie oplaca.. Ludzie zarabiaja po 1000k na miesiac przy pracy fizycznej i nie narzekaja;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Zezowaty nic niepisze moze stoi w kolejce juz po dofinansowanie do biznesu dla coreczki hihihihi,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Pisze pisze cały czas. dniami i nocami.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=195637&t=195637

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=195637&t=195637

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

ha ha ale poziom intelektualny

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Autor: wpm (---.dip.t-dialinnet)
Data: 09-03-12 10:28

JA TYLKO DYSKUTUJE TU I PROSZE O RADE,BADAM RYNEK BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skoro to byłoby Twoje wynagrodzenie więc po co pytasz innych. Czyżby oni mieli Cię utrzymywać? Sama wiesz jakie koszty ponosisz miesięcznie i czy wystarczy Ci to na życie, inni Ci w tym nie pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

ale z was wpm robi wała, maskara :d haha

BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA JESLI MI SIE UDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

2000tys w sensie 2 bańki? Może być :p

A tak serio, coś ty wpm, 2000 PLN netto to jest jawne okradanie pracodawcy, człowiek, który ma choć odrobinę godności nie przyjąłby takiej zapłaty za jakąkolwiek pracę, bo przecież od tego pracodawca musi zapłacić tyle składek i nic mu na życie nie zostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

najpierw mowi ze pracuje za 800zl a tera sie pyta czy oplaca sie za 2000. Prowokacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

MODLMY SIEE.... !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

wpm

100% podwyżki - łap okazje

Zatrudnię młodą dziewczynę do sklepu odzieżowego. Wynagrodzenie 1500 zł,







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

wpm,

igrasz sobie z ludzkim nieszczęściem. Jesteś małowartościową pochodną rodzaju ludzkiego, zwykłą idiotką. Żal że żyjesz i chwalisz się, pieprzony obiboku, swoim lenistwem w pracy. Któregoś dnia twoj szef, byc może dostrzeże kim naprawdę jesteś i wtedy będziesz mogła do bólu przebierać w tych 300 ofertach pracy. Na początek masz kilka:
-------------------------------------------------------------------------------------

Najnowsze oferty pracy, 2012-03-10

Przesyłamy 10 z 32 ofert pracy. Sprawdź oferty


Przedstwiciel Handlowy

KLIENT Pracuj.pl
Łomża, podlaskie; 2012-03-10

dyspozycyjność i samodzielność, ambicja i dynamika w działaniu, zdolności negocjacyjne, komunikatywność, doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (mile widziane), prawo jazdy, wykształcenie minimum średnie ...

zobacz całą ofertę


Doradca Klienta Instytucjonalnego

INVEST - BANK S.A.
Białystok, Łomża, podlaskie; 2012-03-10

Pracownik będzie odpowiedzialny za: pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami instytucjonalnymi Banku, rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz oferowanie im pełnego zakresu usług i produktów bankowych, administrowanie powierzonym portfelem...

zobacz całą ofertę


Specjalista ds. IT

Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.
Łomża, podlaskie; 2012-03-10

Zakres zadań administrowanie systemami Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP, Linux, administrowanie Active Directory administrowanie aplikacjami i bazami danych, współpraca z dostawcami oprogramowania przy...

zobacz całą ofertę


Doradca Finansowy

NIKE Towarzystwo Finansowo-Inwestycyjne
Białystok, Łomża, Bielsk Podlaski, podlaskie; 2012-03-10

wysoka kultura osobista doświadczenie w branży ubezpieczeń, odszkodowań lub bankowości (warunek konieczny), znajomość środowiska Office i obsługi internetu, prawo jazdy kat. B, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność,...

zobacz całą ofertę


Przedstawiciel Handlowy dedykowany do sprzedaży internetu

Cyfrowy Polsat S.A.
Białystok i okolice, Bielsk Podlaski i okolice, Hajnówka, Łomża i okolice, podlaskie; 2012-03-10

Lubisz kontakt z ludźmi ? Szukasz pracy, która byłaby dla Ciebie wyzwaniem i chcesz współpracować ze znaną firmą, która oferuje możliwość rozwoju? ...

zobacz całą ofertę | zobacz prezentację firmy


Przedstawiciel Handlowy - Terenowy

KLIENT Pracuj.pl
Białystok i okolice, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Suwałki, Augustów, Łomża, podlaskie; 2012-03-10

Prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym Czynne pozyskiwanie nowych klientów – podpisywanie umów Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie Przestrzeganie realizacji planu sprzedaży ...

zobacz całą ofertę


Przedstawiciel medyczny

Polfarmex S.A.
Białystok, Łomża, podlaskie; 2012-03-10

Oczekiwania: wykształcenie wyższe doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego prawo jazdy kat. B połączone z praktyką w prowadzeniu auta umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy ukierunkowanie na realizację celów...

zobacz całą ofertę


Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału

Leasing-Experts
Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, podlaskie; 2012-03-10

OBOWIĄZKI FRANCZYZOBIORCY Budowa/Zarządzanie Oddziałem Leasing-Experts na podległym terenie. Doradztwo/Sprzedaż klientom w uczciwy oraz profesjonalny sposób najkorzystniejsze produkty leasingowe na rynku. Nawiązywanie relacji biznesowych z...

zobacz całą ofertę


Przedstawiciel Handlowy

LUKAS Finanse
Łomża, podlaskie; 2012-03-10

sprzedaż kredytu ratalnego na podległym terenie pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami handlowymi ...

zobacz całą ofertę


Doradca Klienta

KLIENT Pracuj.pl
Łomża, podlaskie; 2012-03-10

pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług doradztwo w zakresie oferowanych usług sprzedaż produktów finansowych udział w akcjach marketingowych telemarketing utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

WPM Przecież masz pracę. W każdym poście piszesz inaczej. Zakładasz żałosne tematy. Wypisujesz masę bzdur. Rzygać mi się chce jak widzę twój nick. W kółko jakieś przechwałki mądrości, gdzieś ty się uchował...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Unicode

czlowiek powinien byc elastyczny w zyciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY W LOMZY OPLACA SIE PRACOWAC ZA 2000tTYS NETTO.

Powiedzcie mi gdzie jest takie miejsce w ktorym zarabia sie "2000 tysiace" : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org