sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Witam,
Poszukuję ekipy remontowo-budowlanej, stolarza i wykonawcy posadzki zywicznej, którzy na przełomie lutego/marca podejmie się następujących prac w nowo oddawanym mieszkaniu:

1.Najlepiej kompleksowo jedna ekipa:
-przeniesienie kilku punktów hydraulicznych i dodanie nowych
-geberit z zabudową
-przeniesienie kilku istniejących punktów oświetleniowych i siłowych + dodanie nowych w ramach istniejących obwodów
-wkucie w ścianę gk kanału wentylacyjnego 6x12cm
-domurowanie narożnika ściany i przeniesienie o kilka cm otworu drzwiowego
-skucie wylewki i obsadzenie niżej odpływu liniowego do prysznica wraz ze spadkiem
-ułożenie kilku 8-10 m2 łupka black slate na ścianach i podłodze
-montaż mieszaczy, baterii, umywalki, miski ustępowej, deszczowni
-malowanie ścian gk, wykonanie gładzi w kilku miejscach, przemalowanie ścian ceglanych farbą ceramiczną, sufitów
-montaż lamp wiszących i nastropowych
-pomalowanie na biało 25m2 płyty OSB

2.Posadzki żywiczne
-wykonanie 45m2 posadzki żywicznej białej/szarej epoksydowej lub poliuretanowej gr.5mm

3.Stolarz:
-wykonanie zabudowy kuchennej (wnękowej) i zabudowanie agd (okap, kuchenka, piekarnik, lodówka)
-wyspa ze zlewem i zmywarką
-wysoka szafa z wbudowaną pralką (h=4,8m)
-wieszaki na ubrania (stendery) drewniane
-zabudowa nad geberitem
-drzwi z płyty meblowej z zawiasami krytymi


Wstępne propozycję cenowe (za punkt, mb, m2, szt.) proszę wysyłać na priv. Docelowe określenie poziomu kosztów i wybór ekipy na podstawie wyceny sporzadzonej z projektu (do wybranych ekip wyślę kompletny projekt i umówimy się na obejrzenie lokalu, żeby można było rzetelnie sporządzić ostateczną ofertę).

Mieszkanie znajduje się w Żyrardowie.
Jeżeli nie jesteś bezpośrednim wykonawcą a znasz jakiegoś (robił w twoim domu remont/posadzkę/glazurę/meble) to prosze podaj kontakt w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

604-933-798 ZADZWOŃ A NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Jeżeli chodzi o stolarza to zdecydowanie polecam 600539481

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

stolarz Edwal z Konarzyc, polecam, namiarów nie posiadam już, ale są w necie
remontówka 504 80 63 87, współpracują z hydraulikiem
do posadzek , wylewek mixbet

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Oj będziesz płakał . jak tak szukasz ekipy . ale to Twój wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Kilka lat w projektowaniu i nadzorach projektów wnętrz pozwala mi założyć że dopilnuję wykonania całości zgodnie z założeniem i projektem - bez wciskania kitu że się nie da lub to wina producenta/klimatu/ruchów tektonicznych na Bora-Bora:).

Swoich sprawdzonych ekip nie chcę brać bo nie są to skomplikowane prace, a jednak czynnik ekonomiczny ma znaczenie. Od kilku lat skończyło się użeranie moich klientów z nierzetelnymi ekipami - mam wrażenie że sądy i komornicy zaczęli działąć nieco sprawniej niż na początku wieku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

to trzeba było , ze w czynie społecznym, poszukuję wolontariuszy czy coś w tym stylu

nikt za darmo nie zrobi

śmieszne, a może żałosne, ma sprawdzone ekipy, to co dogadać się nie można. Stąd też wnioskuję, że płatnik z ciebie marny i tu leży problem

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Ech - nic nie zrozumiałeś.

Koszt ekipy Warszawskiej jest znacznie wyższy niż koszt ekipy z Łomży - ten fakt można chyba ogarnąć.

Firmy wykonawcze z którymi pracuje robią mieszkania i domy >300m2 i nie interesuje mnie ile za nie płaci klient - dostają mój projekt i mogę spokojnie zajmowac się innymi rzeczami bo sa na tyle rzetelni że rozwiązuje każdy problem telefonicznie. Ale ten komfort kosztuje bardzo dużo.

W swoim mieszkaniu mogę wybrać nawet tańszą ekipę z Pierdziszewa - mam czas jeździć i tłumaczyć o co chodzi skoro robię dla siebie.

Wolontariuszy nie szukam bo wiem na ile jest to ciężka i uciążliwa praca - po prostu uczciwych ludzi których nie trzeba będzie szczuć prawnikiem po podpisaniu umowy i wzięciu zaliczki. I pierwsze oferty na priva spływają, niezaleznie od tego czy na forum ktoś "żałośnie" bije pianę czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza


piany nie biję! to po pierwsze
a nigdzie indziej nie wyczytałem ze chodzi o stolicę, stąd wnioskuję nasze miasto, okolice itp
ceny mamy różne, tak samo jak fachowców, bez umowy ani rusz
a jeśli fachowiec zaczyna od zaliczki- nie jest fachowcem

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Ok, sorry za pyskówkę - tez drażnią mnie osoby które wyciskają innych jak cytrynę - to nie ten przypadek.

Łomża dziwnym trafem bywa zagłębiem cwaniactwa.

Jakby nie patrzeć dzięki za kontakty do fachowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Będziesz gonił ekipę po ekipie z tych co tu się zgłoszą , a i na sądy rezerwój kasę. Dobrzy fachowcy nie są i w Łomży tani , chyba , że trafisz na martwy sezon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Jak tanio to napewno nie solidnie. To po pierwsze bo jak ktoś robi dobrą robote to i się ceni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Jeśli masz takie doświadczenie o koneksje to po co szukasz ekipy z Łomży?Coś krecisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

Heh a ktoś kto zna się na wszystkim to chyba nie jest fachowcek w wszystkim, posadzki, hydraulika, elektryka, solarka sporo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

witam

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kompleksowej ekipy remontowo-budowlanej, stolarza, posadzkarza

P.arch napisz do mnie bo nie wiem jak sie privy wysyla.
podala@hotmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org