niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra siłownia w Łomży

Witam. Chciałbym hmm wziąć sie za siebie i zacząć chodzić na siłownię :) niektórzy doradzali mi abym zaczął ćwiczyć w domowych warunkach lecz słabo mi to wychodzi a kupując karnet na siłownię zawsze jest większa motywacja bo szkoda kasy :D ale to mało ważne. Jaka jest w Łomży w miarę dobra siłownie gdzie warto zakupić karnet, jakiś instruktor mógłby doradzić jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia na sprzęcie itp itd. Zależało by mi również aby nie było na niej zbytnich \"tłumów\" aby nie trzeba było czekać w kolejce do jakiegoś sprzętu :)
Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. Jak wiecie podajcie też ceny karnetów.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

W okresie wakacyjnym tłumów nie ma na żadnej siłowni. W kilku siłowniach masz instruktorów którzy lepiej lub gorzej mogą Cie poprowadzić. Moim zdaniem musiasz duzo o tym poczytać byc otwarym na siłowni i podpytać ćwiczących tam o pewne sprawy. Wielu napewno pomoze Ci w doborze ćwieczeń.

Ceny karnetu liczą okolo 90 zł, no chyba ze olympic gym za bodajze 60 zł ale sprzet tam nie za nowy :)

Teraz licza sie raczej tylko na Mickiewicza, Intercosmetics i Activia

Tak mi sie wydaje... jeśli sie mylę napewno mnie poprawia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

rozumiem. a w której z siłowni mogli by mi hmm tak najlepiej doradzić :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

Najlepiej to sobie poczytaj na necie co i jak, bo nikt za free nie będzie nad Toba stał i Ci wszystkiego pokazywał, straci czas i energie a Ci sie znudzi po tygodniu. Chcesz, zapłać za personalnego trenera i wtedy wszystko Ci pokaze. Na każdej siłowni ktoś taki sie znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

Tak jak wyżej - W internecie masz mnóstwo informacji + fora o sporcie gdzie chętnie ludzie udzielą Ci porad

Życie jest krótkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

ryz,makaron,jajka,tunczyk, kurczak, ryba i jazda z ciezarami az miesien bedzie puchl potem po 3 , 4 miesiacach poznasz ludzi na silce i bedziesz sie wymienial doswiadczeniami troche szprycy i beda z ciebie ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

a po co ta szpryca...
nie lepiej dla zdrowia na sucho.... no moze z dodatkiem kreatynki białka i bcaa??
Szprycowana siła znika a wyrobiona zostaje na długo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

zdrowa szpryca nie zaszkodzi raz na jakis czas na pobudzenie miesnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra siłownia w Łomży

Jeżeli interesuje Cię bardziej trening masą ciała w domu i nie chcesz zajmować dużo miejsca na domową siłownię to postaw na poręcze stacjonarne od producenta K – SPORT, które charakteryzują się stabilnością – https://www.k-sport.com.pl/product-pol-344-Porecze-stacjonarne-do-pompek-treningowe-do-cwiczen-miesni-brzucha-uchwyt-KSH025-2.html. O niektórych projektach K – SPORT wypowiadał się nawet Dawid Olszewski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org