sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
eŁKeSówka

Co sądzicie o zakończonej edycji eŁKaeSówki ???
Czy pierwsza 5 tak jak było to po rundzie wiosennej ub. sezomu dostanie karnety za celność wytypowanych wyników spotkań ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eŁKeSówka

Myślałem, że to typowanie dla zabawy. Ja w każdym razie bawię się dobrze i jestem zaskoczony wynikami :-)

Oby tak dalej na wiosnę i oby ŁKS miał gdzie grać w II lidze. Tak trzymać !

Artur

GoRbI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eŁKeSówka

w ramach sprostowania: zgodzę się że to jest zabawa, ale za poprzednią edycję pierwsza 5 była nagrodzona. w eŁKaeSówkę grałem dla zabawy, w celu sprawdzenia swojego "nosa" przy obstawianiu dokładnych wyników meczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eŁKeSówka

Ta każdy tak mówi a każdy c hce być w pierwszej 5 i wygrać nagrode.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eŁKeSówka

Ja w tamtej Edycij niewiedzialem że będa jakieś nagrody gralem sobie o tal dla rozrywki zajołem 2 miejsce przyjechałem od dziadka i sie dowiedziałęm ze wygrałem karnet. Niewiadomo jeszcze jak bedzie w tej edycij ! Teraz zajołem chyba 19 miwjsce ale jestem zadowolony bo 19 miejsce na ponad 100 to jest dobrze (ja tak uważanm) Gratuluje zwyciezcom :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: eŁKeSówka

Bawię się w to pierwszy raz i zacząłem od 8 kolejki. Mam w sumie 48 pkt. Myślę, że to dobry wynik. Gdybym grał od początku to może i byłbym w dzisiątce, ale gdybać to każdy może. :) A karnet to sam sobie kupię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org