sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MILANO na kolanach

Tak jak w temacie chciałbym poznać wasza opinie na temat występu zespoły Toples w tą sobotę w Jeziorku. Moja opinia jest krótka gorszej chały nie widziałem, tancerze spoko ale wokalista SAMO DNO, nie dość że przez cały występ trzymał sie za.... To jeszcze jego "gejowskie" ruchy i chodzenie zamiast do dziewczyn usmiechał sie do chłopaków. Oni chyba pomylili sie co do nazwy powinno byc raczej GejBand a nie Toples. A i jeszcze jedno mówiąc krótko poprostu ich wygwizdali heheh:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

a Ty nie powieneś się patrzeć na dziewczyny a nie na nich, i filować na co oni patrzą.

Poza tym czego się spodziewałeś jadąc do Chamowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

wiesz nie bylam tam ale wiem ze wokalista naprawde jest wporzatku ma kochajaca zone dziecko i jest nA miejscu ....moze zostalo mu nakazane w takim lokalu tak grac:P:P nie znasz osobiscie osoby to tak nie oceniaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

oczywiście mówimy o uczestnikach "klubu" w wieku 13 lat uwielbiających muzykę "omłotową"? czyt. disco - łomot w jakimkolwiek wydaniu i nagraniu młockarni.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

do klubu MILANO w Jeziorku jeżdżą same buraki z wioch np. Śniadowo, Piątnica, i okolice tych wsi. Więc czego chcecie sie spodziewać od takiego buractwa ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Do klubu Milano jeżdżą nie tylko z wioch . Większośc to właśnie miasto Łomża, wbrew pozorom . Poza tym reperuar na dyskotekach w łomzyńskich szkołach, to własnie nic innego, jak jeziorkowskie Discopolo. Na studniówkach jest niestety to samo . Taka muzykę sami sobie zamawiają i przy takiej najlepiej się bawią, znaja wszystkie słowa . A najlepsze jest to , że myślą, że nauczyciele też się dobrze bawią przy Discopolo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

BIG_NJ: Uważasz, że w tych jak to nazwałeś "wiochach" mieszkają same buraki ???? Coś chyba przekombinowałeś....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Czuubek, BIG_NJ dla Twojej wiadomości dzieci i buraki to u nas w klubach sie bawia gdzie nie zajdziesz to same bachy a jak nie ma dzieci to polowa uczestnikow sprzedaje dragi i wez tam sie baw. Ludzie któzy nie potrafia się bawić ich mozesz nazwac burakami BIG_NJ a to własnie dzieje sie u nas. Bum a dla ciebie sprostowanie ktorego zapomnialem dodac Ci chodzi o starego wykonawce który naprawde był spoko, a w sobote był jakis "nowy skład" zespołu toples podobno sie rozpieprz.... stary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Kafilomza: nie wiem gdzie Ty przebywasz twierdząć że śmiesz tweirdzić że połowa to dealerka.
Równie dobrze mógłbym powiedzieć że w Bajorku połowa tańczy w gumakach prosto z chlewa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

zacznijmy od tego ze w okolicy nie ma zadnego porzadnego klubu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

keep popieram swiete slowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Ale kiedy jakiś klub będzie porządny ???? Co trzeba zrobić, żeby był porządny? Wg mnie dużo rozwiązała by selekcja. Chodzę czasem do różnych klubów w Krakowie i część pozornie wygląda tak samo.. tylko atmosfera jakaś inna. Nie przychodzą dresiarze szukający zaczepki, bo nikt ich nie wpuszcza... Jak klub ma jakiś klimat to się jego trzyma, a jak się nie podoba to idziesz sale obok, albo do klubu obok... Nie jest przepełniony pijanymi 15-latkami, imprazy od 18(lub ewentualnie 21 lat).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Krzyzak popieram co mówisz ze powinna być selekcja w klubach, tyle ze właścicielom nie chce sie jej wprowadzić bo oni myślą że w ten oto sposób będzie mniej klientów i oczywiście mniej kasy. Więc chodzi tu tylko o hajs .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

jak by wprowadzili w lomzy selekcje he to by kluby byly puste bo nikt nie spelnial by norm :p

nie wystarczy miec koszulki w paski <hahaha>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

niestety w Łomży nie da się stworzyć "porządnego klubu" bo i tak po jakimś czasie nasi "porzadni obywatele" zrobili by z niego chamowo... Milano też bylo kiedys wporzadku dopoki chamy z lomzy nie zaczeli tam jezdzic i nie zrobili tam chamowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Witam. Co do występu zespołu Toples zgadzam się że była to porażka, wokalista był ....hehe, a co do osób które odwiedzają ten klub są to nie tylko ludzie z okolicznych wiosek ale też z Łomży , Kolna, zdarzają się osoby z Grajewa jak i Białegostoku. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Ja do jeziorka pojechalem 3 razy w zyciu.
1.zeby zobaczyc co to za wichura
2.zeby z koleszka sie posmiac
3.zeby jakąś szmulę poznać :)
To tyle na temat tej disco.


Ale ludzie nadal sie tam fajnie ubieraja i tancza

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Zgadzam się, ze Marcin Siegieńczuk, wokalista zespołu Toples jest w porządku, ale osoby, które wypowiadaja sie na forum i były na tym koncercie z pewnością miały okazje zobaczyc pseudo Toples.
Jeśli osoby te wypowiadaja sie, ze wokalista wyglada jak gej i tak tez sie zachowuje to z pewnoscia chodzi im o Błażeja wokaliste pseudo Toples.
Wiecej informacji na temat prawdziwego zespołu Toples oraz sporu pomiedzy Marcinem,a firma Green Star znajdziecie na stronie zespołu Toples www.toples.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

to idz sie chwal gdzies indziej

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

scanning505 zeby szmule poznac? tam jezdzą same wywloki, neizdarzylo ci sie widziec zaraz przy wejsciu jak dziewczyny daja d... na czworaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

albo inaczej, jak to w temacie, na kolanach

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

"Tak jak w temacie chciałbym poznać wasza opinie na temat występu zespoły Toples w tą sobotę w Jeziorku" zalorzyciel czy tez autor tematu chcial sie dowiedziec "opinie na temat wystepu" a nie ze MILANO to wiocha i ze same chamy.. sami robicie syf na tym forum a potem placzecie gdzie jest "administrator" pier.. łomżyniaki.. to wy zawsze robicie ze wszystkiego chałe i wioche a zwalacie zawsze wszystko na innych.. co nie? bo co to nie łomża.. dziura zabita dechami.. nie macie nawet pozadnego klubu.. nie macie na nic pieniedzy.. smieszy mnie ten wasz caly łks.. i te wasze plany "na przyszlosc" .. wszystko pisze malymi literami bo nie mam szacunku do tego klubu czy cos.. oczywiscie zaraz poleca teksty ze jestem "wiesniakiem" albo i ze z Bialegostoku.. tak tak tez was kocham.. heh i musze was zmartwic nie jestem z Bialegostoku..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Ale za to BIG_NJ jest z Białego... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

sebo1234 a skąd ty możesz wiedzieć, ze tam są same szmaty skoro pewnie nie odwiedzasz takich miejsc ja Milano w Jeziorku:p śmieszą mnie porostu takie wypowiedz,i a pyzatym nie można uogólniać na pewno są tam tez dziewczyn porządne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Wieśniaka można poznać nie po tymskąd pochodzi ale jak się wysławia

Autor: BIG_NJ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-07-07 18:01

do klubu MILANO w Jeziorku jeżdżą same buraki z wioch np. Śniadowo, Piątnica, i okolice tych wsi. Więc czego chcecie sie spodziewać od takiego buractwa ??
skąd pochodzi ale jak się wysławia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Każdy bawi się tam gdzie chce i słucha takiej muzyki jaka mu się podoba. W Milano bywałam kilka razy, od początku jego istnienia. Klub jak każdy inny, różnica specyficzna lokalna muzyka. A jak się komuś ona nie podoba, to niech tam nie jeździ. Niech idzie do Yam caffe (klubowa muzyka). A co do "buraków z wiosek" (przepraszam). Chcę powiedzieć że w przeciwieństwie do miastowych oni potrafią się bawić. I o to ma chodzić, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

przwda prawda... jezeli ktos nigdy tam nie byl niech nie ocenia ludzi ktorzy sie tam bawia... jak nie pasuje muzyka to baw sie gdzie indziej... a i zapewniam ze pelno tam lomzyniakow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

jeja debile z was som tam jest super!

buhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Big NJ ty chyba nie lałeś. podjedz pod milano i sobie spis ludnosci zrob. Łomżyniaków najwięcej. pozniej Kolno Ostrołęka i dopiero wioski okoliczne. znajdziesz nawet Białystok więc zanim coś powiesz i zrobisz z siebie durnia to poznaj temat. Ja Tam w środku nigdy nie byłem bo to nie moj klimat ale nie mam nic przeciwko zeby i takie lokale były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

śmiejcie sie z milano a ja pośmieje sie z was pierdolone łomżyniaki co sobota przed milano 70 % samochodów to BL haha

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

kafilomza idz sie lecz .Rzucasz temat zeby ludzi obsmarowac bo cie cale zycie w du.. kopali .podstawowa sprawa to w sobote bedzie gral WEEKEND anie TOPLES barani lbie.Idz do dobrego psychologa,tez cie LUBIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Gregor26 Mowisz ze mi potrzebny jest psycholog spojz sie mlonie na date mojego postu buraku i dopiero zacznij ze mna konwersowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

juz dwa lata temu wokalista toplesów zyskal opinie Pedala widzialem te jego ruchy .. mowisz ze teraz jest nowy heh chyba jednak ten sam :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

mnie jak się milano nie podoba czy obojętnie jaki klub bo biją czy latają z siekierami to biorę sześciopak siadam z dziewczyną przy dobrej komedii i mamy fajnie a wy w tym czasie siedzicie na forum i żalicie się do niewiadomo kogo że nie ma porządku i hamstwo... nikt z tych tu piszących zapewne nie jest hamem i nigdy nie jeździł na milano sami tworzymy kulturę naszego regionu i niestety mamy się czego wstydzić... róbmy coś żeby świat był lepszy i nie szczyjmy i nie żygajmy po kątach o później się w tym nie tarzajmy to może jak ktoś z poza naszego regiony przyjdzie się zabawić nie określi ludzi z łomży za chamów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

BIG-NJ największym burakiem to widze ze jestes ty poza tym duzo ludzi z wiosek których znam są bardziej kulturalni niz ci z miasta wyjde na szluga to z miasta sępy nawet szluga nie mają a te "buraki" jak nazwałes mają zawsze Łomża to głownie dziady nie wszyscy ale duzo ludzi i uwazaj na swój cięty jezyk bo zanim sie obejrzysz jakis "burak" ci wyj** tak w ryj ze ci wszystkie zęby polecą trzym sie panie kulturalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

CyberMass ma raceje co do tych szlugów. Łomzyniacy umieją tylko sie przechwalac a jak bic sie to 10 na jednego i wtedy kozaczki pffffff ŻAL

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

a ja slyszalem ze bramkaze znalezli nowy sposob na lagodzenie konfliktow w Jeziorku, poprostu zamykaja delikfentow w klatkach po psach. Czy jest to prawda (slyszalem ze dziala na nerwowych gosci) HEHEHE lol lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Autor: Kafilomza (---.lom.netster.pl)
Data: 08-07-07 13:52

Tak jak w temacie chciałbym poznać wasza opinie na temat występu zespoły Toples w tą sobotę w Jeziorku. Moja opinia jest krótka gorszej chały nie widziałem, tancerze spoko ale wokalista SAMO DNO, nie dość że przez cały występ trzymał sie za.... To jeszcze jego "gejowskie" ruchy i chodzenie zamiast do dziewczyn usmiechał sie do chłopaków. Oni chyba pomylili sie co do nazwy powinno byc raczej GejBand a nie Toples. A i jeszcze jedno mówiąc krótko poprostu ich wygwizdali heheh:)

Z tego co tu czytam, to wydaje mi się, że na Milano był pseudo Toples z wokalistą Błażejem Lange, a nie Marcinem Siegieńczukiem. Z twego opisu to można wywnioskować. Tu masz link do występu tego występu tego zespołu: http://www.youtube.com/watch?v=_kjdTx8Q1EM Czy to chodzi o tego wokalistę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Tak tak wlasnie o tego czuba mi chodzila. Choc jedna zrozumiala o co w tym wszystkim chodzilo. Pozdrowionka kasiulkam15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

A co matołki myślicie o koncercie Eleni ? Muzyka cudowna , głos anielski tematy piosenek przemyślane słowa majace sens .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Kafilomza bo w tym temacie trzeba, że tak powiem "siedzieć" to sie wtedy wie, że nie jaki Błażej Lange występuję jako Toples, od momenty gdy Marcin Siegieńczuk - prawdziwy wokalista i założyciel tego zespołu rozwiązał umowę z wydawnictwem GreenStar. Ja bardzo dobrze znam ten temat (mam pod opieką 2 największe fora o tej tematyce) więc od razu skojarzyłam, że to musi chodzić o Błażej, a nie o Marcina. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

zgadzam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Ja też się zgadzam:) Jeżeli ktoś chce posłuchać Siegieńczuka to śpiewa teraz pod nazwą "Tsoonami". Wydali jedną płytę w wersji polskiej i angielskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

zx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Jeżeli chodzi o selekcje to miałaby ona sens, gdyby Łomża była większym ośrodkiem studenckim, wiadomo jest, że studenci potrafią się bawić często i to nie tylko w piątki ale np. pon. czy wtorki, co zapewniałoby ekstra zysk właścicielom [np. imprezy wydziałowe itp.). Niestety miasto jest średniej wielkości, więc trzeba "jechać" na ilości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

a ja powiem tak : w ciągu tych wakacji zdarzyło mi się tam być...
i mam mieszane odczucia do tego klubu. Pierwszym co mi sie nie podoba w tym klubie to naprawdę młode dziewczyny naprawdę fatalnie ubrane i wskazujące tylko na swój charakter ale to juz ich sprawa... łazienki są straszne, nagłośnienie nie zachęcające. Do reszty nic nie mam ! Bardzo mi się podoba podoba podejście ochrony do klientów.... Jeżdżę bardzo często do Pietkowa do klubu Euforia ( koło Łap), gdzie też są balkony i nie ma mowy żeby ochrona pilnowała osób po alkoholu stojących przy barierkach tak jak w Milano gdzie to dobrze świadczy o klubie. Pilnowany przez ochronę parking też mnie pozytywnie zaskoczył ! Tanie hamburgery też plus ! A i jeszcze chce dodać ze tak jak piszecie, że jeżdżą tam sami wieśniacy no cóż wieśniacy też chcą czasami się pobawić nie sądzicie ? A to ze ktoś jest z miasta czy ze wsi to naprawdę mało istotne. pozdrawiam ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

A Ty BIG_NJ nie badz taki madry . bo z Ciebie niezly burak nie znasz ludzi a oceniasz. pewnie poznales jAkas laske ze Sniadowa lub Piatnicy która dała Ci kosza i sie bardzo zbulwersowales. widzsz wiec nie ma sie tu co dziwic . Na drugi raz zastanow sie co mowisz a nie tak oceniasz debilu Glupi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

boys boys sabrina na golasa cyc ma do pasa ......,.......lwszyscy razem i lecimy boys.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

o chyba znalazl sie tez fan Milano :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

haha fani milano, krowy doić albo na żniwa won bo sezon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

popieram zdanie innych- wiekszość samochodów na "parkingu" w jeziorku to własnie na BL. a to jaki jest tam poziom zależy głownie od tego kto jak się tam bawi. Jak pojedzie taki cwaniak z łomży co myśli że jest lepszy od innych, a tańczyć nie umie to tylko stoi i obserwuje pijane 13 a potem gada o buractwie co to niby sie legnie w sniadowie i piątnicy.

A prawda jest taka, że w żadnym klubie nie spotka się tak dobrze tańczących par jak tam. i jak przyjdzie jakieś wesele w rodzinie to para bawiąca się na jeziorku przy muzyce disco polo na takim weselu szaleje na parkiecie pośród ogólnego zachwytu. A taki co się naśmiewa z jeziorka siedzi przy stole jak pała, bo nawet dziewczyny dobrze tańczącej nie mógł znaleźć.
I nie trzeba wesela. Nawet na studniówce graja disco polo, i na płytach doskonale widać takich typków- podrygują jakby ich prąd raził.

i PS:inie bawię sie na jeziorku. byłam tam 3 razy w życiu i byłam razem z moim partnerem jedną z par która najzwyczajniej w świecie tylko tańczyła najlepiej jak umiała, bez względu na to co grali. Teraz nie musze tam jeździć bo mam tyle wesel w roku, że nie zapomnę jak brzmi disco polo ;) a w klubach takich jak yama nie da sie potanczyć bo wokół wszyscy skaczą jak oparzeni i tylko sie przepychanki wywiązują.

Pozdrawiam

Kukułka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

w sobote po obrzadku odbywa sie to disco

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

do Mediolanu zabiorę chętnie.dziewczyny20-25lat.wyjazdy weekend,podróże,imprezy,napisz,pomogę.

Wiktor75(at)10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Nie oceniam Milano, bo nie byłem tam jeszcze. po różnych wypowiedziach mogę powiedzieć, że osoby tylko chyba tym żyją, a mianowicie lubią z kogoś obśmiewać, wyśmiewać się. taka osoba nie umie kulturalnie pogadać. i rzuca jakieś etykiety, które nic nie znaczą. dbajcie o słownictwo na tym forum. myślicie, że możecie wszystko? zauważyłem, że jesteście odważni, ale tylko na forach i w gronie znajomych.

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

spie*dalaj z takimi starociami misiu sobie

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

klub przecież istnieje. a chcę nawiązać do tematu i zapytam jaki zespół zagra w sobotę.

jestem ... sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

piszesz toples w jeziorku???? hehehe
zobacz co cham zrobil w ostatnim odcinku mam talent.
hehe tez ponoc jakas super gwiazda discopolowego showbiznesu.
totalna kompromitacja.

http://mamtalent.plejada.pl/108,17668,1,mam_talent_odc6_-_czesc_pierwsza,1,wideo_detal.html#autoplay


tomasz niecik-pedal i jego cztery osiemnastki

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Z Grajewa więc to normalne.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

O pie*dolony cham

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

i jak to się zakonczyło?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

MICHALINA

NIE TWÓJ INTERES JAK SIE SKOŃCZYŁO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

milano bylo, jest i dlugo bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

ale suchary wyciagacie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Żenada co wy tu piszecie.... że niby Łomżyniacy nie jeżdżą na Milano... połowa ludu to Łomża. A co do sobotniego koncertu to nie wiem nie bylem akurat ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

Łomżyniaków jest tam najwiecej, a głownie takich co sie uwazają za jakichś figo fago i ch*j wie kogo, a nie które dziewczyny to takie paniusie że nie pogadasz. Dziwi mnie jedno, jeśli takie cioty mają zgrywać wielkie gwiazy to napewno nie uda im sie to w takiej szopie jak milano...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

A ja tam byłem w tą sobote.Tylko i wyłącznie dlatego ,że w Jaświłach hujnia z barszczem była.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MILANO na kolanach

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org