piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Zapraszam na stronę schroniska dla bezdomnych psów "Arka" w Łomży, prowadzoną przez wolontariuszy. Oprócz informacji o schronisku znajdziecie tam również instrukcję w jaki sposób głosować na naszą "Arkę"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

NIE ZAŚMIECAĆ FORUM !!!!!!!!!! PLIS???????????

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

A jakie to zaśmiecanie? Tak jak ludziom tak i zwierzętom potrzebna jest pomoc. A ty piszesz o zaśmiecaniu - wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

nie, napiszmy kolejny post o tym kto kogo kreci a kto kogo nie kreci a moze tego co nie kreci kreci ktos??bo przeciez to nie jest zasmiecanie
albo dajmy linka do strony z jakims glupim filmikiem i napiszmy sencacja!!!!!
albo w ogole odnowny posty ktore byly zakladane rok temu np jaka szkola jazdy jest naj, gdzie jest najlepszy fryzjer
jak zdejmowac akryle
tego jest masa
sam zasmiecasz forum piszac tu, ten post jest dla ludzi ktorzy sie interesuja schroniskiem i bedziemy tu pisac ile nam sie tylko podoba nie robimy nic zlego

o.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

felix: a czemu inni się nie chwalą jakimiś stronkami. Jak ktoś chce przeglądać adresy różnych stron to zagląda w katalogi lub google



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

widzisz kiermek, tu nie chodzi o chwalenie się, tylko o przekazanie informacji, że schronisko łomżyńskie ma swoją stronę internetową, rozumiesz?? w dodatku stronka ta prowadzona jest przez wolontariuszy a więc przez ludzi (to na marginesie, gdybyś nie wiedział!) robią to, bo to jest ich pasja! robią coś i nawet złotówki za to nie biorą!! Tobie pewnie w głowie sie to nie mieści, prawda? a poza tym: nie podoba się, to nie musisz zaglądać ani na te stronę ani na to forum!! rozumiesz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Qrwa 1Polak jak z ciebie lama głupia właśnie że ten temat nie zaśmieca forum!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Dobrze "chwalcie się" jak ktoś nie szukał to może dzięki temu wejdzie na tę stronę.Dla mnie śmieszna jest opinia nie zaśmiecać forum.Tak swoją drogą należy chociaż trochę docenić fakt że Oni robią to za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Marzę o tym, by Łomża zmobilizowała się do głosowania!! Jeszcze wszystko jest możliwe! W końcu do końca października pozostał tydzień! Ludzie obudźcie się! Czy naprawdę sami "lunatycy otaczają mnie"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

brawo Beth!!! Sama mam psiaka ze schroniska i będę glosować!!!!!!!!!

gośka17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

A ja mogę pomóc w inny sposób mogę wrzucić banner schroniska na stronę zawsze kilka osób z Łomży na nią wejdzie i będzie bardziej rozpowszechniona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

widzisz Beth, ja też mam swoją stronkę w której przekazuję informację i co?? jest ona również prowadzona przez wolontariuszy a więc przez ludzi (to na marginesie, gdybyś nie wiedziała!) robimy to, bo to jest nasza pasja! robimy wiele dla miasta i nawet złotówki za to nie biorzemy!! Tobie pewnie w głowie sie to nie mieści, prawda? Myślisz że ratowanie tych drapieżnych ssaków to jedyna rzecz jaką można na tym świecie rozbić. "a poza tym: nie podoba się, to nie musisz zaglądać ani na te stronę ani na to forum!! rozumiesz??" to jest forum publiczne. i jeśli chcesz żeby czytanie twych wypocin miały osoby tylko wyznaczone przez Ciebie to sobie zrób forum na tej stronie z kundlami a na pewno nie będzie nikogo kto by Ci przeszkadzał w planach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Dzięki gośka17 i Bart88!
Cieszę się, że chcecie pomóc! Każda forma pomocy jest ważna i potrzebna! Jak dobrze, że są jeszcze na świecie (i w Łomży) ludzie o wrażliwych sercach! Bart88 - jak będzie z tym bannerem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Już wstawiłem na www.lomza-jackals.pzfa.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

kiernek: a co Ciebie tak boli?

Musisz odpisywać w każdym wątku?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Dzięki Bart88!
Zwiedziłam stronę - czadowa!
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

kiernek good for juz ze masz taka stronke
ps psy to nie sa drapiezne ssaki ale to juz tak na marginesie
proponuje zebys prowadzil sobie te swoja stronke a na nasze posty po prostu nie zagladal skoro tak cie denerwuja i dziekujemy Ci za rade pomyslimy nad zrobieniem forum na stronie schroniska to bardzo dobry pomysl bo beda sie tam wypowiadac ludzie ktorym na tym zalezy i dla ktorych los psow nie jest obojetny
brawa dla dziewczyn ktore to rozkrecily tutaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

"psy to nie sa drapiezne ssaki ale to juz tak na marginesie."
taa łagodne gryzonie. brawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

justine!
szkoda czasu i atłasu!
nie odpisuj temu kiermkowi czy jak mu tam!
przecież nie o szermierkę słowną tu chodzi, dobrze wiesz!
pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

kiernek
kurde gadasz i gadasz na to ze taki post zasmieca forum ale ciagle tu jestes i wpuszczasz ten swoj jad
czlowieku nie rozumiesz ze to ze dodajesz tutaj swoje zlosliwe komenatrze nikogo nie rusza
masz jakas traume zwiazana z psami i schroniskiem ze tak tego nienawidzisz i rzucasz klody pod nogi tym, ktorzy chca cos zrobic????
bo juz naprawde nie rozumiem, siedzisz tu i sledzisz to co piszemy i na biezaco tylko bla bla bla i bla bla bla
nie wiem komentuj sobie cos innego bardziej pasjonujacego cos na czym sie znasz i co cie interesuje
co ci przeszkadza ze te mlode osoby realizuja same siebie swoje pasje i ZWYCZAJNIE chca pomoc slabszym
rozumiem samemu nic nie robic ale dyskutowac tu?? twoje opinie nie sa brane pod uwage i mozesz zasypywac nas zlosliwosciami... nikt tym sie nie przejmie
robimy to co robimy i przykro nam ale ty nie jestes w stanie tego zmienic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

justine!!
dzięki!!
poczułam się odmłodzona!! ale czad!! cóż! nie mam lat 17-tu! a prawie 2 razy wiecej! więc ja z takimi małolatami wymieniam myśli! :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

masz racje tu chodzi o cos wiecej niz o potyczki slowne ale az czlowieka skreca jak czyta to co on napisal
dlatego chyba lepiej bedzie ignorowac to co pisze kiernek bo widze ze to bez sensu jak chce to niech gada
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

:)
mowilam ogolnie mam nadzieje ze nie urazilam
ja tez juz nie mam nascie lat
stety albo niestety;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

ja się cieszę, że zostałam odmłodzona! :))
i raczej nie mów stety, bo każdy czas jest dobry!! teraz czas na sen! I'm a dream child!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

me too:)
ok masz racje trzeba udac sie do lozka
mam nadzieje ze cos jeszcze da sie zrobic dla schroniska
odwiedzilam stronke sklepu i troche glosow przybylo moze cos z tego jeszcze bedzie :)
pozdrawiam i zycze spokojnej nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Dziewczyny nie traćcie czasu na tego dzieciaka, wystarczy poczytać jego odpowiedzi w innych tematach, przypomnę jeden

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=113150&t=113150

Szkoda słów...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

co racja to racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Beth. Nie chodzi mi o to czy Ty się zajmujesz psami czy nie. Mnie to nie przeszkadza. Przeszkadza mnie natomiast to że co chwila tworzycie nowy temat zamiast poruszać swe dolegliwości w jednym. Wasze tematy:

zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl
Głosowanie na schronisko "Arka"
Pomoc dla schroniska!!!
Ponowna pomoc
POMOC SCHRONISKU!!!
schronisko ARKA
pomóż

+ kilka które zostały usunięte przez administratora

Robicie to samo co jakiś czas temu kibice. W ciągu jednego meczu każdy zakładał temat: 1:0, 2:0, 2:1, Jee wygrał ŁKS.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

hellou! bo tu chodzi o to, zeby wiele osób dowiedziało sie o głosowniu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

@kiernek

"Przeszkadza mnie natomiast to że co chwila tworzycie nowy temat zamiast poruszać swe dolegliwości w jednym."

A mi (!) przeszkadza to, że ciągle wypowiadasz się w tematach, na które nie masz nic do powiedzenia. Jeśli jakiś temat Cię nie interesuje/uważasz, że jest głupi/bezsensowny/itd. nie wypowiadaj się i okaż swoją ignorancję. Jeśli masz jakiś problem ze sobą, to załóż temat, w którym cały czas będziesz mógł narzekać na różne rzeczy, różnych ludzi i różne tematy - jednym słowem porusz swe dolegliwości w jednym temacie

Co do głosowania - cała procedura rejestracji i oddania głosu zajęła mi jakieś 5 minut - czyli tyle co nic. Zachęcam gorąco do zaangażowania się w tę akcję. Przecież to nic nie kosztuje, a można pomóc tak bardzo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

kaschia piszesz: "Jeśli masz jakiś problem ze sobą, to załóż temat, w którym cały czas będziesz mógł narzekać na różne rzeczy, różnych ludzi i różne tematy - jednym słowem porusz swe dolegliwości w jednym temacie"
otóż wiedz że właśnie taki jest, nie sztuką zrobić 20 tematów po 10 odpowiedzi. Zapraszam na temat GPS nara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Na krak-vet ciągle za mało głosów na "Arkę".
Potrzebnych jest jeszcze 700!! :((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Kiernek nie gadaj ze tak tyle tych postow bo zobacz ze one sie pojawily moze ze 2 w jednym tygodniu, minal miesiac i znowu pojawily sie 2 wiec nie przesadzaj skoro tak ci przeszkadzaja to nie wchodz i nie komentuj bo tak gadasz gadasz ze bez sensu, a sam jestes glownym prowodyrem gadki.W sumie to powinnysmy ci podziekowac bo tu sie sprawdza powiedzenie ze "nie wazne jak mowia wazne ze wogle mowia".Wiec puki komentujesz to jestesmy na gorze w liscie watkow:)Dzieki:)
PS Beth jesli chcesz sie odezwac to napisz na ten numer gg 11940353:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

juz piszę Paulino! a kiermek czy jak mu tam niech sobie gada! pogada, pogada i przestanie a my i tak robimy swoje!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Hej! Stronka ok! A głos oddany na "Arkę"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Super sprawa a swoją drogą to Admin powinien umieśćić odnosnik do strony na stałe. IDZIE ZIMA I O ZWIERZACZKI TRZEBA ZADBAĆ SZCZEGÓLNIE!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Tak, zbliza sie zima i w schronisku beda potrzebne koce, stare swetry itp. do wyścielenia bud pieskom. Jeśli macie stare, zbędne Wam juz koce, chodniki dywanowe, to możecie przekazać je dla schroniska. Schronisko "Arka", ul. wojska Polskiego 136
Dzięki!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Jutro zawożę do schroniska stare bety!! :)) Przynajmniej na cos sie przydadza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

biorąc psa ze schroniska jaką cenę trzeba zapłacić?

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Jakie potrzeby obecnie ma schronisko? Czy potrzebna jest karma czy bardziej koce itd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

wchodze na strone


co mi tu wyskakuje???


Błąd 403

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu.

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5).

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl


W schronisku zawsze potrzebna jest zarówno karma jak i koce. Myślę, że bliżej zimy potrzebna też będzie słoma do wyściełania bud.
Strona yoyo już dawno nie działa, wolontariusze zajmujący się nią mieli słomiany zapał, czasem tak bywa...

Teraz można zaglądać tutaj:

http://www.facebook.com/pages/%C5%81om%C5%BCy%C5%84skie-Schronisko-Arka-%C5%81TOZ/256833801003663

oraz tutaj:

http://www.4lomza.pl/index.php?k=847

Zawsze też można zadzwonić do schroniska i zapytać o potrzeby, tak chyba będzie najlepiej :)
Nr tel. 216 31 83

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Oczywiście kierunkowy do Łomży 86
więc numer do schroniska wygląda tak:
86 216 31 83
Jest to nr stacjonarny, więc kiedy pracownicy są na zewnątrz, mogą nie słyszeć telefonu, dzwoniąc tam, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

nie mogę wejść na stronę schroniska, dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapraszam: www.schronisko-lomza.yoyo.pl

pytaj_nik

jak wejdziesz na stronę 4l omza na górnym żółtym pasku kliknij jeju
potem z lewej strony w zakładce kliknij na schronisko arka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org