wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Zaszedłem tam dzisiaj odebrać swoją kartę wędkarską już po raz drugi i oczywiście nie mogli znaleść....
Zachodzę siedzi 20 słownie 20 bab siorbią kawę i pytam tę co wstała łaskawie o mój dokument... i słyszę - Pan do kogo? no to tłumaczę blondynce że przyszedłem odebrać dokument za który zapłaciłem... śmieje się a te 20 bab za nią no bo jak to petent ma czelność przyjść i chcieć co mu się należy?! Jak rzuciłem kurw... i ujami nagle kurwidołek w pokoju 101 opustoszał i okazało się że moje dokumenty oczywiście zaginęły a najlepiej to ta co się zna to właśnie wyszła.... a najciekawsze jest to że siedzi tam jakiś macho po lewej facet z brodą już tak wkur.... pytam go Panie a czym Pan się tu zajmujesz bo siedzi z nogami na biurku i bezczelnie mi mówi że niczym i mam wypierdalać bo mu przeszkadzam bo właśnie rozmawia z kolegą ... Ręce opadają pierwsze piętro Urzędu Miejskiego w Łomży Pokój 101 totalny kurwidołek!!! a jak przyjdziesz odebrać dokument za który zapłaciłeś to jeszcze Cię blondi opierdoli a facet po lewej od wejścia z brodą powie wypierdalaj a i tak dokument zaginą i go nie dostałem bo w tym kurwidołku 101 na pierwszym piętrze Urzędu Miasta Łomży oni nie wiedzą co mają robić....

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Trzeba było odbierać przed wyborami a nie teraz zawracasz głowę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Taka jest Twoja rada?

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

A może do 103 byś poszedl?? Bo w 101 to karty wędkarskiej Ci nie wydadzą :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

No a jak myślisz? Wiem że w 103 się odbiera i byłem w 103 ale okazało się że ze 101 nawet do niej nigdy nie dotarły moje papiery

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

To ja się pytam za co zapłaciłem?

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org