wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZKOŁA NR7

Siemanko. Mam takie mało pytanko. Jestem z pod warszawy i złożyłem papiery do Technikum Weterynaryjnego NR 7 w Łomży i mam dylemat czy iśc tam czy nie bo się dostałem. Chciałem się was spytać o poziom w tamtej szkole, o ludzi, o nauczycieli ogólnie o całokształt.

Interesuje mnie też zdawalnośc matur i egzaminu zawodowego.

Mam pytanie również do jakiejś bursy w której mógł bym mieszkać ;D
Szukałem trochę i znalazłem http://www.bursa1.lomza.eta.pl
Co o niej sądzicie czy daleko od niej do szkoły i czy są tam godziwe warunki :)
(prysznic,spanie, łazienki itp)


Bardzo proszę o szybką pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOŁA NR7

JA CHODZE DO TEJ SZKOLY I JAK DLA MNIE JEST SUPER, MYSLALAM ZE JEST TAM TRUDNO BO WIADOMO LEPSZA SZKOLA ITP ALE TAK NAPRAWDE TO NIE MA TAM ZADNYCH TRUDNOSCI. NAUCZYCIELE TEZ SA W PORZADKU, WIADOMO SA NIEKTORZY NIE W PORZADKU ALE TO DASZ RADE. SZKOLA JEST OGÓŁEM FAJNA , KULTURA ITP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOŁA NR7

A wiesz może jaka jest zdawalnośc matur i egzaminów w tej szkole?

I jak tam z tym internatem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOŁA NR7

pomóżcie ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOŁA NR7

Jesli chodzi Ci o technikum weterynaryje to jest na bardzo dobrym poziomie, pozostale kierunki, juz nie i wtedy odradzalabym Ci ta szkole, gdyz za duza sympatia sie nie cieszy jak i poziomem, ale sa tam tez specyficzne kierunki techniczne, ktore maja bardzo wysoki poziom, np, ten wymieniony wyzej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOŁA NR7

Za kilka dni na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej zostaną zamieszczone wyniki poszczególnych szkół.Dowiesz się wtedy z pewnego zródła jaka jest zdawalność matury w tej szkole,którą wybrałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org