czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mleko neocate junior

Witam. Zostało mi kilka puszek po moim dziecku mleka hipoalergicznego neocate. Puszki sa z aktualną datą ważności.
Opis produktu
Neocate Junior o smaku neutralnym. Produkt w postaci proszku oparty na aminokwasach, kompletny pod względem odżywczym, hipoalergiczny.

Zastosowanie: do postępowania dietetycznego u dzieci w wieku powyżej 1. roku życia w alergii na białka mleka krowiego, złożonej nietolerancji białek pokarmowych i innych schorzeniach, w których wskazana jest dieta elementarna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mleko neocate junior

Fajnie, że się z nami podzieliłaś tym, że zostało tobie kilka puszek. I co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mleko neocate junior

Właśnie i co z nimi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mleko neocate junior

Popytałbym w tym temacie znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc...

Życie, mój synu, to jakby pierwsza rozgrywana przez ciebie partia szachów. Kiedy zaczynasz rozumieć, o co w tej grze chodzi, okazuje się, że już przegrałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org