czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hot chicken

godziny otwarcia tego lokalu wie ktos??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

pn. - czw.: 10:00 - 22:00
pt. - so.: 10:00 - 23:00
niedziela: 12:00 - 21:00

Al. Legionów 30 A
tel. 510 513 411


Jeżeli mogę wyrazić swoją opinie bo akurat dziś na obiad zamawiałem jedzenie to jedyne co można pochwalić to czas realizacji zamówienie jak na tą godzinę i dzień - 35 minut do dość szybko, mówię oczywiście o dowozie ale to jedyny plus na jaki zasłużyli jedzenie było średnio ciepłe, wszystko strasznie tłuste, masa oleju na frytkach i kurczaku powtórzę jeszcze raz MASA, frytki sflaczałe i jak już wspominałem bardzo tłuste, kurczak jak kurczak panierka odrobinę chrupiąca i nic poza tym zero smaku jak by w ogóle nie doprawiony były te skrzydełka i nugetsy, o sosie czosnkowym do zestawu już nie wspomnę. Nie byłem zadowolony, za tą cenę kupił bym 2 kurczaki i smacznie przyrządził bym je w piekarniku, mam nadzieję że właściciele lokalu przeczytają mój wpis i wezmą do serca moją opinie bo w przeciwnym razie nie wróże im świetlanej przyszłości. Ja już się przekonałem o ich ofercie i nie jest to pierwsze dobre wrażenie wątpię żebym drugi raz spróbował teraz kolej na was, życzę powodzenia
pozdrawiam

Marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Jak zjem to napisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Nie ma to jak kubełek w KFC za 19,99!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

hot chicken sux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Marcinpol zgadzam się z Tobą.
Od siebie dodam jeszcze:
W lokalu śmierdzi olejem tak, że aż zatyka - przydałby się lepszy wyciąg w kuchni szanowni właściciele.
Poza tym...byłam świadkiem kiedy to Panie tam pracujące były proszone dwukrotnie o podgrzanie bułki w kanapce.
Przy tortilli - rozkładają książke i czytają jak ją przyrządzić :)
Zestawy meal dostaje się na raty...bułka, za kilka (naście) minut frytki a o cole trzeba się upomnieć kilkakrotnie :)
Inna sprawa: CENY
Szczerze powiedziawszy w KFC jest dużo taniej. I lepiej.
Choćby kubełki. 20 nuggetsów miniaturowej wielkości i frytki 17.90 - sorry - lekkie przegięcie.
Szczerze - za 2 dychy mam świetnie przyprawionego, pieczonego calego kurczaka od Łepkowskich.
Reasumując...ktoś chciał zrobić KFC w Łomży...tylko mu nie wyszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

parę dni temu byłem i zamówiłem nuggetsy .czytam te posty i myślę ze komuś się nudzi i lubi komuś szkodzić." masa oleju na frytkach" ??dobra ściema.
było przy mnie parę osób i po zjedzeniu chwalili jedzenie. szama jest dobra a te posty o tłustości są grubo przesadne.

"Szczerze powiedziawszy w KFC jest dużo taniej. I lepiej."- mamy odkrywcę, gratulacje!!! trudno żeby było taniej i smaczniej niż w firmie istniejącej od około 50 lat ,Kolumbie .

"Reasumując...ktoś chciał zrobić KFC w Łomży...tylko mu nie wyszło."
reasumując.. lepiej usiąść na dupie i nie próbować zrobić czegoś nowego .

Pozdrawiam każdego hejtera z forum!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

popieram pffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Najlepszy jeżeli chodzi o zdrową szamę jest klub senior!! BAńka w łape i lecisz bracie! Znam tam kierownika Leszka P który stołuje się tam i w kuflu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Mój post był szczery i opisałem to dokładnie z detalami. Nie możesz zaświadczyć o każdej partii która wychodzi z lokalu do klienta, nie nudzi mi się i nie chce nikomu szkodzić wyraziłem swoją opinie mam do tego prawo. Może ty jako specjalny klient dostajesz dobrze zrobione jedzenie, ja nie miałem takiej okazji czuje się oszukany stad mój post, może właściciele wyciągną z tego wnioski na przyszłość i poprawią swoje usługi bo w przeciwnym razie nie ktoś im zaszkodzi tylko sami sobie.
Reasumując lepiej zrobić coś porządnego i mieć z tego zarówno pieniądze jak i dobrą opinie klienta niż zrobić to byle jak zainwestować pieniądze i splajtować po kilku miesiącach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

napisz list do właściciela o tym że jak nie będzie słuchał twoich rad i będzie nadal postępował po swojemu to do niego więcej nie przyjdziesz .
A w parku na przeciwko zbuduj kfc...

a co do szczerości postów to trochę trudno mi uwierzyć ,jak w lokalu zastałem obraz inny od tego jaki napisałeś. Smród oleju?sflaczałe frytki ociekające olejem? Za wschodnią granicą to może i tak było, ale u nas istnieje sanepid , dawno by to zamknęli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Nie pisałem o żadnym smrodzie ani o ociekaniu olejem, pisałem że były bardzo (strasznie) tłuste i sflaczałe, a nie że przelewałem go wiadrami. Sanepid nie zamyka lokali za niesmaczne jedzenie. List do właściciela nic nie da w przypadku gdy go po prostu zignoruje i dalej będzie robił swoje, za to zna łamach publicznych for internetowych poniekąd wymuszam poprawę jego usług. Dalsza dyskusja nie ma sensu ty dostałeś dobre jedzenie na miejscu ja dostałem niesmaczne na wynos, nie rozumiem skąd ta agresja w stosunku do osób niezadowolonych czy krytycznie nastawionych wyrażamy własną opinie i to wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

nugetsy ? chyba kozy z nosa, nie róbmy ludzi w jajco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

nigdy więcej tam nie zjem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

witam
ostatnio byłem na chickenburgerze czy cos takiego. jedzenie spoko , moge polecić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Ja też tam jadłam rzeczywiście to co pisze Marcinpol jest prawdą, że masa oleju na frytkach i są sflaczałe ale tak jest szczególnie przy dowozach jak są zapakowane żeby nie wystygły to po czasie robią się sflaczałe.Na kurczaku tak nie widać oleju bo jest cały w panierce,ale jak by jej nie miał to by było dokładnie widać.A jak tam sos czosnkowy czy był dostatecznie pikantny?Bo ostatnio trochę się popsuł smak i nie jest tak mocno czosnkowy jak był na samym początku.Wiem bo jadłam codziennie tam a teraz jakoś mi nie smakuje.A smrud oleju jest w lokalu bo jak tam dość długo posiedziałam ze znajomymi to jak przyszłam do domu to cała byłam nasiąknięta tym spalonym olejem ubrania to się nie nadawały do chodzenia trzeba było je wrzucić od razu do pralki bo strasznie śmierdziały, nawet znajonmi mówili,że nie da się tu długo posiedzieć bo strasznie śmierdzi olejem.Wyciąg chyba nie spradza się,albo jest za słaby bo czasami jak się zajdzie to wisi trochę dymu w powietrzu.Nikt nikomu nie chce tutaj zaszkodzić to sam właściciel sobie wkrótce zaszkodzi jeśli w tej sprawie nic nie zrobi, a ludzie tutaj nie piszą żeby szkodzić tylko wyrażają swoją opinię.Pozdrawiam!

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Godziny otwarcia to od godz 10 do 22 do czwartku w piątek i sobotę do 23 otwarte a w niedzielę od 12 do 21

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Czy ktoś ostatnio był w hot chicken?

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Jest git :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

podejscie typowo "biznesowe" - porcje male, bez smaku, bez polotu, tempa obsluga zwlaszcza ta dziewczynak ktora odbiera telefon i zamowienia niezgodne albo niekopletne pozniej sa... salatka to faktycznie salatka bo procz salaty lodowej ktora teraz jest tania jak barszcz bo bez wartosci odzywczych nic wiecj tam nie ma np. grecka - fety lacnzie bylo, bo mierzylem, 1cm szescienny !!!
ogorka 3 plasterski pociete na swiarki, pomidora 5 malych kawaleczkow - powaznie tak to wyglada!!!! weic sami ocencie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

moje zdanie:
-frytki w miarę
-kurczak tłusty to mało powiedziane,on jest przetłusty
-panierka przesadzona z przyprawami.słyszałem,że robi się tak,żeby zniwelować smród kurczaka jak już jest nieświeży
-czas oczekiwania może to nie tempo ekspresowe,ale nie jest źle
-po posiłku moja laska ledwo dobiegła do domu a spodnie ściągała w powietrzu i bała się,że nie doleci do klopa,po czym elegancko wysikała się dupencją
-nie jest to nawet namiastką KFC,ale może wcale nie miało być
Raczej minie sporo czasu zanim się tam drugi raz wybiorę o ile się wybiorę.
Kto jednak nie spróbuje myślę,że nie ma co się sugerować komentarzami innych,bo o smakach i gustach się nie dyskutuje a opnie ludzi co do tego czy zje się tam smacznie czy nie są podzielone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

nie opłaca się tam stołować, chyba że ktoś się odchudza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

odchudzić się też za bardzo nie odchudzisz nawet od małych kawałków,bo kurczaki mają za dużo tłuszczu w sobie.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

i zupy olejowej na dnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Akurat tam zup nie sprzedają poza kurczakami

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

najlepsze jest KFC w Białym ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

sprzedają z kurczakami, na dnie pływa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hot chicken

Duzo moich znajomych mialoby tam chec zajsc i sprobowac ale odstraszaja non stop siedzace lyse lby przed wejsciem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org