czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPK & Klub MPK

Co sądzicie o MPK i o Klubie MPK ?

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

smieszny jest ten caly klub z ciekawosci zajrzalem na wasza stronke i co patrze vice prezes jakze kazdemu dobrze znany ptysiu porazka na calej lini wchodze na mmlomza a tam a jakze vice prezes na pierwszym miejscu pod katem najwiekszej ilosci napisanych artykulow ale co tu sie dziwic jak pierwszy z brzega artykul w/w osoby to "a dzis mialem sen" gratuluje wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Nie śmieszny ale dużo pomocny dla MPK

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

W czym pomocny? Lepiej powiedz, czemu głosowy system informacji pasażera jest ściszony w autobusach? W końcu jak zamontowali nowy sprzęt, to niech korzystają z niego, a nie tylko z wyświetlaczy multimedialnych. A i drugie pytanie: Dlaczego montowano nowe systemy informacji głosowej, skoro one były w autobusach Volvo? (na samym początku użytkowania działały bez zarzutu,ale po ok 2tyg zostały wyciszone nie wiadomo czemu). I dlaczego wymieniono mono wyświetlacze czerwone wewnętrzne na durnowaty,znacznie mniej czytelne zielone? Czy nie widzicie, że to wywalanie pieniędzy w błoto? 0.o

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

System informacji pasażerskiej jest jeszcze nie dopracowany
Rozmawiałem z jednym z kierowców powiedział mi że po 8 godzinach pracy jak wróci do domu to on słyszy to w uszach te zapowiadanie.

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Jak może słyszeć, jak jest to wyciszone prawie na maxa? Przyzwyczai się do tych zapowiadań, w innych miastach nie robią z tego problemów, a dla osób słabo widzących ten system jest bardzo potrzebny. A nie odpowiedziałeś na ostanie pytania?

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

2152... masz całkowitą rację, wyświetlacze wewnątrz autobusów naprawdę są słabo czytelne, a tablica na której podświetlane są kolejne przystanki na trasie nie są na bieżąco przełączane w trakcie jazdy, więc po co w ogóle są?? bo jeśli ktoś nie zna miasta to i tak nie wie jaki przystanek jest następny i kiedy powinien wysiąść.
Tak samo z głosową zapowiedzią przystanków, w autobusach Volvo była i zniknęła, a teraz co, na nowo była montowana? A skoro tak to przeszkadza kierowcom to trzeba było się na samym początku zastanowić czy to w ogóle jest potrzebne.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Zapowiadanie owszem tak bo ma to pomagać, ale po jaką cholerę ten gong przed każdą zapowiedzią jak dzwonek do mieszkania sąsiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

unia dała kasa .Ja dobrze z daleka wszystko widze co na tych wyświetlaczach jest wyświetlane

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

dzwonek ten czyli - uwaga będzie komunikat

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

ja ani pozytywnego ani negatywnego zdania o tym nie mam - skoro jest, znaczy ze jest lub moze byc potrzebny :)

Poprosze o waszą opinie - http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Pic na wodę z tymi wyświetlaczami dzwonkami klubami itd. jak by Łomża to była metropolią i 60 lini było autobusowych a tu zaledwie 9 czy 10 lini i w godzine całe miasto z buta można obejść :) a co do ''osub'' w klubie piszcie przynajmniej poprawnie bo ludzie wchodzą i śmieją się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

KMKM Łomża... no i co to za odpowiedź, że Unia dała kasę, czy to znaczy że trzeba ją bezmyślnie wydawać?
A to, że Ty widzisz dokładnie co jest na "wyświetlaczach wyświetlane" nie oznacza, że widzą to wszyscy, nie jesteś jedynym pasażerem "empeków".

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Linii jest drogi kolego 17 liczba tych linii wzrośnie będzie więcej a obecne linie zostaną przedłużone Powiem Jedno siedzieć w domu i narzekać jest dobrze a coś zrobić w kierunku ulepszenia Łomży nie ma nikogo . Ci co narzekacie to może byście się wzięli za PKP Łomżyńskie.
Bo to jest wstyd to wizytówka miasta .Dworzec PKS też jest w złym stanie poczekalni nie ma , już mniejsze miasta mają lepiej np. Zambrów. Byscie stworzyli jakieś kluby dla ulepszenia np. PKS czy też miasta.

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

A czemu nie odpowiesz na moje pytania tylko wykręcasz się odpowiedziami, jak jakiś małolat?

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Pisz na prywatny to pogadamy w szczeniackie pogawentki nie chodze
kmkmlomza@interia.pl

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Nie chcę nic mówić, ale przejrzyj wszystkie tematy, które założyłeś... Co jak co, ale nie wyglądają one by pisał je poważny człowiek, często są idiotyczne... Nawet ten. Zadałeś pytanie: Co sądzicie o klubie MPK? Co mamy sądzić jak nie widać żadnych efektów waszej działalności( no chyba, że ta działalność odnosi się do zakładania takich tematów... o.0 )

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

ouuu, komuś się dostało :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Autor: BRAK NICKA (---.elomza.pl)
Data: 13-03-11 07:59

smieszny jest ten caly klub z ciekawosci zajrzalem na wasza stronke i co patrze vice prezes jakze kazdemu dobrze znany ptysiu porazka na calej lini wchodze na mmlomza a tam a jakze vice prezes na pierwszym miejscu pod katem najwiekszej ilosci napisanych artykulow ale co tu sie dziwic jak pierwszy z brzega artykul w/w osoby to "a dzis mialem sen" gratuluje wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

maly zarcik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Autor: BlackStar (---.elomza.pl)
Data: 14-03-11 16:44

ja ani pozytywnego ani negatywnego zdania o tym nie mam - skoro jest, znaczy ze jest lub moze byc potrzebny :)

Poprosze o waszą opinie - http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPK & Klub MPK

Szaanowny klubie MPK naucz Ty sie wkoncu pisac poprawnie. Twoje bledy sa straszne! Tak w ogole juz ktos wczesniej napisal ze ten wasz klub i wszystko co jest z wami zwiazane jest zalosne i na poziomie dziecka z gimnazjum. Daruj sobie aktywnosc na tym forum jezeli masz zamiar dalej pisac takie bzdety w stylu co sadzicie itp itd. Mowiac po staropolsku koncz wasc wstydu oszczedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org