niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep komputerowy w łomży

CHCĘ KUPIĆ KOMPUTER , TYLKO NIE WIEM DO KTÓREGO SKLEPU MAM SIĘ UDAC.DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDZI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

xeromax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Fina - komputronik ,ul.mazowiecka

Stunt; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Złożyć samemu lub poprosić znajomego by Ci złożył, taniej i lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

tylko NIE expert na broniewskiego

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ AGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

idź do Finy, tam gdzie Adi389 poleca, sam tam kupiłem i nie żałuję, jeden z najlepszych sklepów w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

jak chcesz to moge poskladac z toba komponenty w ciagu jednego dnia je dostaniesz z allegro i za mala oplata ci zloze oszczedzisz 200-300 zl na lomzy nie ma sklepu komputerowego tylko pseldo szajs wcisno ci to co maja a nie to co chcesz i drogo pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

www.euro-komp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Tak, sluchajcie wujkow dobra rada... co pisac poprawnie nie potrafia, ale wam super komputer zloza... Oszczedzicie 100, czy 200zl, pobujacie sie troche z wysylkami przez allegro, zaplacicie za zlozenie, a jak cos bedzie nie tak, to bedziecie sie bujac i biegac po znajomych/serwisach, zeby dojsc co sie stalo i placic za wysylki na gwarancje (o ile allegrowicz sie nie wypnie)... bo ten co wam zlozyl za mala oplata, juz raczej sie nie poczuje do odpowiedzialnosci biegac na kazde zawolanie, bo oplata byla przeciez mala ;) Najlepszy sposob na kupienie komputera :) Wrazenia gwarantowane ;)

Ja od siebie powiem tyle, moim zdaniem jak ktos sie nie zna na komputerach i nie potrafi sam sobie radzic z ewentualnymi problemami, to kupienie kompa wysylkowo jest najgorsza rzecza jaka moze zrobic, bo te pare zl, ktore oszczedzi, szybko mu moze wyjsc bokiem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Polecam xeromax (zawsze możesz podzespoły sobie w necie na komputroniku obejrzeć, wybrać, poczytać opinie itd, a później w sklepie złożyć)
NIe polecam pseudo expert na Broniewskiego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Na każdy podzespół dostaję się gwarancję producenta, więc idziemy do punktu firmy lub wysyłamy tą część.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

TYLKO EKSPERT NA BRONIESKIEGO !!!! JASIO POLECA . CHOPAKI CO TAM SPRZEDAJOM SOM PRAFDZIFE FACHOFCE I MAJOM NAJTANIEJ W ŁOMSZY.

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

A od kiedy to producenci przyjmuja sprzet bezposrednio od klientow detalicznych? Niektorzy tak, ale w wiekszosci musisz odeslac sprzet tam gdzie kupiles i dopiero dalej pojdzie on do producenta.
Po drugie chodzi mi wlasnie o to odsylac, kazda odsylka kosztuje. A jak pojdziesz do punktu firmy? W drugi koniec Polski np?
Jak ktos wezmie z allegro i trafi na nierzetelnego sprzedawce, to bedzie sie bujal z taka gwarancja cholera wie ile czasu.
W dodatku, trzeba jeszcze wiedziec co powoduje problem, jesli ktos nie ma pojecia o komputerach, to co? Bedzie latal po serwisach i placil za diagnostyke? Czy moze za kazdym razem prosil znajomych o darmowa przysluge, o ile znajomi beda mieli akurat czas i ochote?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Popieram Drania , tylko samobujcy kópujom na allegro kompótery , jak sie wam popsoje to lerzycie i kficzycie.

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

No to podzespoły kupić w normalnym sklepie, ale nigdy całości, bo zawsze coś Ci wpieprzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

dran zajmuje sie komputerami i tunningiem od 10 lat a wysylkowo od pieciu jak cos sie zepsuje to jest bez problemu wymieniane naprawiane a experta na broniewskiego idz prosze dostaniesz jakas uzywke w srodku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

wlasnie kazdy podzespol odzielnie masz na kazda gwarancje i wiesz ze jest nowa i tansza o kilkanascie procent a na calym kompie oszczedzasz ho ho nie raz juz kupywalem rozne czesci na lomzy szukalem zamawialem i powiedzialem juz nigdy nigdy smiech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Jakiej calosci? Przeciez podzespoly wybiera sobie klient, a za montaz nie doplaca... Wiec po co ma kupowac w czesciach i szukac kogos kto mu to zlozy do kupy?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

brylant3000
Ja tam w expercie nie kupuje... wole bardziej solidne sklepy.

Tylko chyba nie rozumiesz drobnej roznicy... Polecasz takie kupowanie komus, kto sie nie zna na komputerach? I co zrobi jak sie pojawi problem? Bedziesz mu przez okres gwarancji robil darmowa diagnostyke?

Roznica cen? Akurat miesiac temu kupowalem nowy sprzet dla siebie, roznica miedzy Lomza i netem jakies 200zl. Za tyle to ja wole miec swiety spokoj w razie awarii i serwis na miejscu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Polecam Xseromax na mazowieckiej, profesjonalizm i fachowość obslugi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

A tak mnie zaciekawilo i zapomnialem spytac brylant3000... te 10 lat zajmowania sie komputerami i tuningiem, to mam rozumiec 10 lat temu dostales pierwszy komputer i je sobie tuningujesz, czy 10 lat zawodowo zajmujesz sie skladaniem i tuningiem komputerow dla klientow? Bo to jest wiesz, spora roznica...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

ja 1,5 roku temu złożyłem sobie za 3300zł komputer samodzielnie,

części kupiłem w agito.pl, patrząc na ceny ze sklepów to musiał bym dać wtedy około 5000zł, żeby kupić prawie tak dobry ze sklepu, mówię prawie bo nie da się uniknąć jakiś wynalazków kupując w sklepie - choćby zasilacz gów***** muszą wcisnąć żeby więcej zarobić.

mam taki sprzęt, że na dzień obecny nadal wszystko mi śmiga i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu, Windowsa ani razu nie przeinstalowywałem.

po dziś dzień każda gierka najnowsza na max detalach śmiga elegancko.

oczywiście wszystkie komponenty markowe i legalny Windows Vista.
inna sprawa, że blisko 2 miesiące czytałem i wybierałem co kupić bo nie byłem początkowo na bieżąco ze sprzętem, ostatnio jak się orientowałem dla znajomego to już tylko 5 godzin zeszło żeby się "uaktualnić"


dawno temu (1998?) kupiłem komputer w "sklepie komputerowym" za podobne pieniądze (w skali zarobków i inflacji), to miałem komp średni, po tygodniu powędrował na serwis i 3 tygodnie go nie widziałem (cd-rom się gotował, to powiercili dziury w obudowie!!, bo "wada konstrukcyjna obudowy" do której mnie gościu namawiał 15 minut żebym za nią przepłacił stówę, czy dwie), później po roku drugi raz serwis (tym razem padł HDD) i znowu 3 tygodnie go nie widziałem, po czym dopłaciłem (tyle, że na hurtowni za tyle to wzięli pewnie) za wymianę na nowy większy.


No ale jeśli nie masz pojęcia o składaniu komputera to pozostaje ci ten "dobry sklep komputerowy" i bujanie się na gwarancji, bo na kogoś obcego to też trudno liczyć, potem coś się stanie i będziesz go obwiniał, albo zobaczysz promocje w Media Expert i powiesz że przepłaciłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Marcin__ ja bym nie porownywal teraz do '98 roku, bo realia byly naprawde totalnie inne. Elektronika byla o wiele drozsza, nie liczac inflacji, tylko sile nabywcza w relacji do miesiecznych zarobkow. Dostepnosc czesci, poziom obslugi i marze tez zupelnie inne, bo i inna byla konkurencja na rynku i przepisy. Wiec takie porownanie sila rzeczy musi wypasc kiepsko dla roku '98. Ale to mozna odniesc do wszystkiego, nie tylko komputerow, bo jednak troche sie w kraju przez te lata zmienilo na plus.

A co do komputera i agito... Agito nie jest najtanszym sklepem, chociaz na tyle duzym, ze mozna mu zaufac akurat. Ja zlozylem sobie wlasnie nowa wypasiona skrzynke, porownujac ceny do najtanszych sklepow w necie (pomijam allegro i jakies entery, imrchy, Neony i reszte, gdzie pozniej polowa forow huczy od problemow z gwarancja) roznica ok. 200zl. Nie wiem co kupowales, ze wyszlo Ci prawie 2000 roznicy miedzy Lomza i netem... Przy roznicy 200zl, to starczy ze cos padnie i na wysyklach polowa tej kwoty zniknie, a czas reklamacji dluzszy i mozliwosci dopilnowania mniejsze.

Nie wiem dlaczego nie da sie uniknac wynalazkow w sklepie? Jesli wiesz co chcesz kupic, to idziesz z lista i to zamawiasz, wiec zasilacz tez sobie wybierzesz jaki chcesz. Jasne zawsze w danym sklepie czegos moze nie byc w ofercie, w necie tez tak jest, zawsze wtedy pojedyncza czesc mozna zakupic gdzie indziej, jesli juz jestes pewien, ze kompletnie nic innego zblizonego Ci nie odpowiada.

Nie wiem, ja tam w necie to moge kupowac inne rzeczy, ale nie komputer i chyba predko sie do tego nie przekonam. Za duzo elementow, ktore moga zawiesc i zabawy pozniej. Nawet glupia diagnostyke zrobic, zeby sprawdzic co padlo, to juz trzeba latac po znajomych szukac, czy ktos ma podobna konfiguracje, zeby podmienic albo isc do serwisu i placic za sprawdzenie... Na cholere mi to?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

myślę, że te 2000 to dlatego, że wtedy dolar był po 2zł, a w sklepach ceny "normalne" więc to był poprostu świetny okres na kupowanie komputera na części.

jeśli różnica miałaby wynieść nawet 500zł a nie znałbym się na hardware, to wolałbym te pieniądze dopłacić i odebrać gotowe, to właśnie chciałem ostatecznie przekazać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Sa narzekania na sklepy, to pokazmy dla rownowagi, co nieobeznana osoba moze sobie "tanio" kupic na allegro...

GRAFICZNY POTWÓR 2x3GHz 4GB 500GB,9500GT 1GB
http://allegro.pl/item884604128_graficzny_potwor_2x3ghz_4gb_500gb_9500gt_1gb_drw.html

Pare kwiatkow z aukcji, pozwole sobie dolaczyc wlasny komentarz:
plyta glowna Asrock
procek Athlon II X2 250
RAM 4 GB DDR2
grafika GeForce 9500GT 1GB DDR2 PCI-E x16

"potwor graficzny"
ahahhaha, faktycznie wrazenia musza byc "potworne"

"Pragniemy Państwu zaoferować sprzęt, który sprosta nadchodzącym standardom."

Zwlaszcza, ze sam w sobie jest juz schodzacym standardem ;)

"Najnowszy komputer dla wymagających"

Wymagajacych niskiej ceny...

"Najnowsza wydajna karta grafiki wspierająca nowe standardy. Wysposażona w pojemną i szybką pamięć własną 1024MB. Pozwala zagrać w najnowsze gry."

Zagrac w najnizszych ustawieniach ;) 1GB ramu do 9500GT jest zbedny, bo karta za slaba. A ten ram to "szybki" DDR2, gdzie najnowsze karty maja DDR5 ;)

Sklepy was oszukaja, kupujcie na allegro, allegro prawde Ci powie ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

a co sądzicie o sklepie ,,SFERYS,, W NOWEJ STOKROTCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Ja nic nie sadze, bo to nowy sklep i nic o nim nie wiem. Sklep sieciowy... oni skladaja komputery z czesci, czy maja tylko gotowe zestawy?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

W Łomży marża wynosi około 200%. Podajcie mi jakiekolwiek komponenty z cennika każdego łomżyńskiego sklepu, a znajdę wam taki sam w sklepie sieciowym nawet dwa razy tańszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

rzal3 chyba z choinki się urwałeś 200-300zł to pewnie maks jaki sklepy zarabiają brutto na całej jednostce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

SFERYS drogo jak cholera.
200-300 na jednostce, czyli za złożenie tylko kasa, dodać do tego jeszcze zarobek na każdym elemencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Ja polecam www.ram.net.pl oraz www.esc.pl oraz www.agito.pl ze względu na bardzo niskie ceny.Idzcie do sklepów w Łomży sprawdzić ceny i wyjdzie wam kilka stówek taniej kupując prze internet a w esc składają zestawy przez nas wybrane za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

A jak się coś zepsuje to te kilka stówek zostawimy za naprawę i komp lub jego komponent zniknie nam na 2-3 tygodnie z domu , bo zanim wyślemy , zanim naprawią lub wymienią i odeślą ....

sorry czasami lepiej dopłacić lecz mieć serwis na miejscu - oczywiście to moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

zdecydowanie polecam Xeromax :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

cKlock 200-300zl na calej jednostce, to znaczy 200-300zl jest calej marzy na komputerze, a nie za zlozenie... i odejmij jeszcze od tego podatki. Niektorzy nie maja pojecia o tej branzy, a gadaja glupoty... 200% marzy... smiech na sali, to otwieraj rzal3 sklep komputerowy i bedziesz wkrotce milionerem...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

jasimar to napisz jeszcze o serwisie takiego chocby esc.pl, bo opinie nie sa dobre... Kupic to wszedzie prosto, tylko co dalej? Jedni o tym mysla zawczasu, inni nie...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

tylko xeromax na mazowieckiej.w dodatku super serwis.komputronik(dawniej fina) odradzam:)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Do panów z XEROMAX: jeśli prowadzicie biznes to powinniście wiedzieć, że nie ma nic za darmo i zapłacić za reklamę dla 4lomza a nie forum spamujecie!!

Wstyd!!!

Co do zakupów w necie to jak zauważyli poprzednicy - nie masz wiedzy to ci oszczędność wyjdzie bokiem.
Ja, z racji wykonywanego zawodu, kupuje sporo komponentów i robie to właśnie w EXPERCIE na broniewskiego - marże chłopaki mają tak małe, że nie opłaca mi się płacić za wysyłki z hurtowni, nie wspominając o kosztach ewentualnych reklamacji.

Wszystkie sieciówki w stylu sferis oraz markety (media ex, neonet,) to z własnego doświadczenia polecam, ALE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Co do komputera to polecam albo fina albo xeromax, obsluga mila, i znaja sie. A przez allegro odradzam, wrazie problemow ze sprzetem cos sie spali czy cos trzeba sie bujac z tym......... wysylka dodatkowe koszty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

tomaszu - Sorry ale zarzucasz innym reklamę a sam to czynisz.

NIE ŁADNIE

" marże chłopaki mają tak małe," - skąd taką wiedzę czerpiesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Panie Roler - ze źródła - tj cenników hurtowni z którymi mam podpisane umowy.

Znam ten rynek i pusty śmiech mnie ogarnia gdy jeden z drugim wypisują farmazony o kosmicznych marżach i różnicach w tysiącach złotych przy zakupie komputera.
W branży it sprzedawcy MARZĄ o narzutach 10% - mogą to osiągnąć na nielicznych komponentach, hurtownicy pracują na jeszcze mniejszych więc różnice pomiędzy sklepami nie mogą też wynikać z mniejszych lub większych rabatów u dystrybutorów.

rzal3, Marcin__ mam pytanie: W jakim celu wypisujecie takie farmazony?

Boicie się, że np wasz sąsiad za dużo zarobi i kupi sobie jeszcze lepszą bryczkę?

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Hmm akurat jeśli chodzi o fora internetowe to skep www.esc.pl ma dobre opinie , poza tym każda z części ma gwarancje minimum 24 msc więc nie jest źle, miałem już wiele komputerów i żaden nie wymagał naprawy , no chyba że nie potrafisz zainstalować systemu bądź sterowników i chodzisz do serwisu żeby oni ci to zrobili , ale tam jak zaniesiesz kompa i oni nie będą umieli czegoś naprawić to też wymiana części a potrwa tyle samo więc wolę mieć na wstępie minimum 500 zł w kieszeni i dobry komputer niż słaby jakościowo składak dużo drożej i z serwisem.Poza tym ja nikomu nie mówię że ma tam kupić , róbcie jak chcecie, jeśli lubicie być robieni w balona przez naszych przedsiębiorców to bardzo proszę tylko nie mówcie że drogo bo tańsze opcje są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Hmm akurat jeśli chodzi o fora internetowe to skep www.esc.pl ma dobre opinie

Sklep tak, ale nie serwis.

poza tym każda z części ma gwarancje minimum 24 msc więc nie jest źle

A u producenta na niektore rzeczy (np. wiele plyt glownych, dyski itd) masz 3 lata, wiec jak sklep daje Ci hurtem na wszystko 24 m-ce to i tak na tym tracisz. Poza tym nie chodzi o to ile gwarancji, tylko ile sie z tym bedziesz bawil w razie czego.

miałem już wiele komputerów i żaden nie wymagał naprawy

I dlatego piszesz tak jak piszesz. To jest tylko elektronika, zawsze moze sie zepsuc. Jak masz fuksa i nic nie padlo to tylko sie ciesz.

no chyba że nie potrafisz zainstalować systemu bądź sterowników i chodzisz do serwisu żeby oni ci to zrobili

Jakbym nie potrafil to bym musial zmienic zawod raczej. Moze po prostu mam wieksza skale porownawcza, czy cos sie psuje czy nie.

ale tam jak zaniesiesz kompa i oni nie będą umieli czegoś naprawić to też wymiana części a potrwa tyle samo

Tylko najpierw to musisz wiedziec co sie zepsulo... Jak ktos sie nie zna na sprzecie, to jak to stwierdzi? Skad ma wiedziec, ktora czesc ma wyslac w ogole? Pojsc do serwisu i zaplacic za diagnostyke, ktora mialbys za darmo?

wolę mieć na wstępie minimum 500 zł w kieszeni

W porownaniu do esc.pl w Lomzy zaplacilem jakies 200zl wiecej, skrzynka za ponad 3tys. Chyba o jakims innym esc.pl mowimy... Albo kupujesz skrzynki za 10 tys. to tylko pozazdroscic...

i dobry komputer niż słaby jakościowo składak dużo drożej i z serwisem

Juz mi sie nawet nie chce tlumaczyc kolejny raz, tej w kolko powtarzanej bzdury... Tak samo jak w tym swoim esc.pl wybierasz komponenty, tak samo wybierasz je sobie w sklepie, wiec jaki dobry komputer, zamiast slabego skladaka? No chyba, ze idac do sklepu wybierasz sobie byle co...

róbcie jak chcecie, jeśli lubicie być robieni w balona przez naszych przedsiębiorców

W jaki sposob robieni w balona?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Najlepiej wcale nie kupować tak z tego forum wynika hahah Dran ma racje ja też zadam to samo pytanie W jaki sposob robieni w balona? Jżeli chodzi o mnie dokonałem zakupu czterech komputerów w expercie obok złotej rybki nie narzekam to co na kartce takie i bebechy były w skrzynce nikt mnie w balona nie zrobł nie dawno wymieniałem plytę główną co sie okazało ze na alegro ta sama cena doliczac koszty wysyłki a nawet w niektórych akcjach przekraczała cene jako zapłaciłem w tym sklepie a i zaoszczędzonym czasie już nie wspomnę pozdrawiam

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Również polecam Expert. Różnica na ostatnio kupowanym laptopie w porównaniu z Media Expert wynosiła 200zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Ładnie 200 % to ja ci sprzedam swojego sprzętem wezmę tylko marżę 100%zgoda nie będziesz się czuł wtedy oszukany oczywiście policzę ci to od ceny rzeczywistej wartości mojej skrzyneczki a ja sobie jak twierdzisz kupię z tym 200% nadliczką nowy ;€

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

to odpowiedz na ten post:Autor: rzal3 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-01-10 19:05

W Łomży marża wynosi około 200%. Podajcie mi jakiekolwiek komponenty z cennika każdego łomżyńskiego sklepu, a znajdę wam taki sam w sklepie sieciowym nawet dwa razy tańszy.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

martuchnam - Dlaczego odradzasz Komputronik ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Xeromax - brałem tam dwa komputery i laptopa i wszystko miód malina.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Tylko Komputronik na mazowieckiej.
www.komputronik.pl

Najlepiej przejdź się po kilku sklepach i sam zadecydujesz gdzie pasuje Ci najbardziej.Jak dla mnie Komputronik to marka i tego się trzymam od bardzo długiego czasu tylko tam zaopatruje się w części do kompa i nie tylko wszystko szybko sprawnie i bez problemów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

expert

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Wiesz co, ja to generalnie dość dużo się bawię w składanie komputerów i ostatnio regularnie wszelkie podzespoły zamawiam poprzez serwis www.itpromo.pl. Mają wszystko to na pewno ich duży plus, poza tym obsługa kompetentna – potrafią doradzić. No i rzeczy nowe, od znanych i cenionych producentów. Proponowałbym u nich sprawdzić. Cześć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Reklama strony ADMINIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Zawsze patrzcie nie na sklep, tylko na konkretny model sprzętu np. https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thinkpad-e460-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/4071/ Porownajcie sobie stawki w różnych sklepach dla właśnie tego modelu. I co? Stacjonarni zazwyczaj mają wyższe marże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

daj kwotę a Ci złożę.
wynajem sal konferencyjnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Na Allegro to bym nie kupił. Już się raz naciąłem. Chyba, że jakąś część, której już w sklepach się nie dostanie. to tylko w takim wypadku.




__________________
http://www.sunseco.pl - serwis komputerowy Apple

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep komputerowy w łomży

Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens prowadzenia stacjonarnego sklepu komputerowego w czasie, kiedy Allegro, Morele, X-Kom czy inne internetowe sklepy/platformy zaczęły dominować i oferować naprawdę fajny sprzęt w rozsądnych pieniądzach.

Jestem ewentualnie w stanie zrozumieć jeszcze jakieś sklepy specjalistyczne, typu sklepy z serwerami. Kolega mojego męża pracuje w sklepie Bizserver, który ma sklep stacjonarny i sklep internetowy https://bizserver.eu/pl/. O ile sklep internetowy to rzecz zrozumiała w tych czasach, to nie mogłam pojąć, kto w ogóle kupuje stacjonarnie tak drogi i specjalistyczny sprzęt. Okazuje się, że podobno jest sporo takich osób.

W Łomży nie spotkałam się z takim sklepem, może warto coś rozważyć założenie czegoś podobnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org