poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Dziś 16.02.2011 w godzinach między godz 8-10 zaobserwowaliśmy dwa samoloty poruszające się równolegle po niebie nad Łomżą. Wydobywały się z nich specyficzne smugi które układały się w białe serpentyny. Widoczne są one nawet teraz godzine po przelocie(spójrzcie w niebo). Co o tym myślicie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Widziałem i tez zwróciłem uwagę.
były nawet i 4.
To chyba bojowce.
Armia ćwiczy.
No chyba, ze z Ruskimi się bawią w kucanego berka.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Samoloty wojskowe mają zdecydowany zakaz wykonywania takich ćwiczebnych lotówi wykonywania takich akrobacji( te rózne pętle itp) nad miastami ze względów bezpieczeństwa. Ostatnio w internecie coraz popularniejsza staje się teoria na temat rozpylania smug chemicznych w celu walki z globalnym ociepleniem. W smugach są podobno cząstki aluminium, ktore odbijają promienie słoneczne z powrotem w kosmos. Akcja ma charakter globalny. W sieci są fajne filmy na ten temat. Tutaj jest strona ktora sie tym zajmuje.

http://zatruteniebo.wordpress.com/

Jaka jest prawda to diabli wiedzą, ale warto poczytać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

chemtrails wpisz w youtube

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Chemtrails i tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Dokładnie: chemitrails. Opylają nas jak stonkę, to podobno samoloty z bazy na Litwie (USA). My takich i tyle nie mamy. To paskudztwo rozpyla aluminium, lit i wirusy.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tak już raz było na początku stycznia

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

I podobno zrzuca stonkę ziemniaczaną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsdowodyzbrodn.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Chemtrails Polska Łomża
Autor: Spontan (---.elomza.pl)
Data: 24-06-10 15:25

O cencie to zjawisko sami.Moim zdaniem mamy dowód że i nas ten temat dotyczy..odsyłam do info.

http://www.youtube.com/watch?v=ZLNmjUoQymg


http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ma ktoś może fotki tego dzisiejszego "opryskiwania" nad Łomżą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://www.youtube.com/watch?v=bWH_il_VBkc jedna z wielu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

@Zenit- spójrz w niebo, poco ci zdjecia? to ciagle trwa od rana. nadal widac samoloty na niebie i smugi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

No a teraz to po niebie poszedł ostro wojskowy i nie pozostawił po sobie sladu /smugi białej/

dziwne

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

To pewnie te Petrioty co wczoraj kupili od Niemiec to przewożą tymi samolotami i aż się kurzy za nimi ze wstydu i ze starości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

tez slyszalem jak ktos mieszka w okolicach placu kosciuszki niech spojrzy w niebo widac jak zawracali perfidnie. tak to juz jest w tej naszej polsce robia co chca i nie pytaja nikogo o zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

To Rydzyk wciska ludziom ciemnotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Faktycznie pełno tych smug dookoła jedna na drugiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Właśnie te dwa samoloty przeleciały nad Szczuczynem, zaraz sprobuje zrobić foto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ale nie widzę samolotów, orientuje się ktoś mniej więcej co to za maszyny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Arczi1991 jak Ci się uda to zarzuć fotką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

No nisko teraz, przeleciały.. pewnie manewry jakieś, F16 to nie są, bo są za ciche. Żadnego info o tym nie ma, tylko my o tym piszemy :) Chemitrails (??) - konspiracyjna teoria. Może pojawi się jakiś artykuł o tym..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

może na bezoktanówce poszed w przeciwieństwie do tych co sie ganiają po naszym niebie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

kto jest pilotem ??? bo ten co leci to wie co robi ___________________wiec kto jest pilotem ??????!!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

nie przyjrzałem się dobrze tym samolotom ale są białe i przypominają małe samoloty pasażerskie, z tego co zauważyłem to są bardzo zwrotne i szybkie, nie jestem w tym ekspertem ale to mi sie rzuciło w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://i55.tinypic.com/11llt79.jpg tutaj akurat jak na balkon wszedlem zawracały w kierunku Łomży

http://i54.tinypic.com/x5wgh2.jpg
http://i52.tinypic.com/29lju3m.jpg

troszke słabszej jakości, moze wróca jeszcze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ja widzę z Konarzyc.Jeden za drugim leci.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Poszzzzłłłyyyyyy. Zrobiłem zdjęcie z teleobiektywem, ale były za daleko nawet na tele - nie widać co to za sprzęty.
W każdym razie ciekawostka.
K.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

A moze by my tak uszczelili jednego ? ?? Jak ich tyle lata to sie niekt jednego niedopatrzy a my sie dowiemy co i jak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Jakoś tak od tych przelotów wiatr się zerwał.. przelot maszyn wywołał zawirowania w cyrkulacji powietrza, wcześniej nie było tak wietrznie trzeba sprawdzić jakie wiatry nam w pogodzie zapowiadali dziś w Łomży...

Wiatr: płd.-wsch. o prędkości 29 km/h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

nie wiem czy ktos zwrócił uwagę na o że te loty mają miejsce zwłaszcza po zachodniej stronie Łomży, tak aby wiatr (północno-wschodni o prędkości 25km/h) przesuwał ten oprysk na miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Hmmm, chemi trochę przypomina jak je rozwiało, ale odgłos latadeł i manewry wskazują na samoloty wojskowe. Ładna pogoda i te sprawy, aczkolwiek kto wie...
Prawdziwe, "ciężkie" chemi mam na fotkach bodajże z tamtego roku. Ostro wtedy poorali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

właśnie jak ktoś da rade niech je zestrzeli, co nam po naszym niebie będą latać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ten o ktorym pisałem wyżej był koloru ciemnego , głosny i nie pozostawił po sobie smugi dymu, szedł niżej i bardzo szybko, moze kończył akcję

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Przed chwilą widzialam,jak przeleciały 4 naraz.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Panowie co wy bierzecie jaki oprysk ? heheh

http://amc.pata.pl/aup.php

nie wiem czy dobrze ale chyba jesteśmy w strefie tsa2 wiec dziś latają f16

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

to są samoloty MIG 29 lotniska w Mińsku Mazowieckim . Można je często spotkac jak ćwiczą w tym rejonie i nikomu to nie przeszkadza chyba ,że tym co w katastrofie smoleńskiej widza spisek i zamach.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

A o smugach kondensacyjnych to Panie i Panowie słyszeli? Popatrzcie sobie np. na zdjęcia nieba nad Brytanią podczas Bitwy o Anglię. Wtedy to dopiero rozpylali!

Oto skutek nędznego poziomu nauczania w szkołach - społeczeństwo matoleje coraz bardziej...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

niedługo wejdzie nowa moda :)

http://allegro.pl/maska-gazowa-przeciwpylowa-urzadzenie-filtrujace-i1455738567.html

dla dziewczyn może zrobią coś z koloru błękitu lub różowego hejka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

to jest link do tego lotniska i tych samoltów co tak wam przeszkadzją nad miastem


http://www.23blot.pl/pl/samoloty/81-mig29.html

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://lotnictwo.net.pl/10-lotnictwo_wojskowe/121-lotnictwo_wojskowe_po_zimnej_wojnie/8540-widmo_krazy_nad_lomza.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

no właśnie smugi kondensacyjne
normalne zjawisko silników odrzutowych
patrze ze sami się nakręcacie
to jak będziecie wychodzić to tylko maski załużcie



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

obejrzyjcie sobie filmy video o tych samolotach na linku strony lotniska który wczesniej podałem super sprawa

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Nade mną też latały. Z tego co zauważyłem, to ćwiczyli jakieś manewry. CHOCIAŻ LATAŁY DOSYĆ WYSOKO WIDZIAŁEM DWA STRUMIENIE SPALIN I WYDAJE MI SIĘ, ŻE MÓGŁ BYĆ TO MIG 29 (WYPOSAŻONE W DWA SILNIKI DWUPRZEPŁYWOWE Z DOŁADOWANIEM). F-16 ODPADA (1 SILNIK, 1 STRUMIEŃ).

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

To, że dzisiaj nad miastem leciały MIG-i wcale nie oznacza, że problem "chemitrails" nie występuje...



_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tak myślicie? To odpowiedzcie na takie pytania:
1. Dlaczego latają TYLKO w dni bezchmurne? (kiedy są nawet rzadkie chmury to ich nie widać wcale)
2. Od kiedy to wojskowe samoloty latają tylko w słoneczne dni i nad miastami (a mają zabronine ćwiczenia nad dachami)?
3. My nie mamy tyle dwusilnikowych samolotów, aby po kilka (naliczyłem nawet sześć) latało naraz?
3. Czemu latają tak, żeby zasnuć swoim świństwem całe niebo i to równomiernie?
4. Dlaczego nikt nie może uzyskać wiążącej odpowiedzi na to pytanie od władz krajowych?
5. Smugi kondensacyjne giną natychmiast, a te rozłażą się kilometrami po niebie.
6.Samoloty rejsowe to też nie są bo latałyby regularnie, w tych samuch godzinach bez wzgledu na stan nieba- a tak nie jest.
Obyśmy się w swojej naiwności nie obudzili z ręką w g.ównie jak to jest ze szczepionkami zakonserwowanych rtęcią doprowadzającą dzieci do uszkodzeń mózgu.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=590

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

PS: to żadne Migi ani f-y bo mają dwa silniki na skrzydłach i są dużo większe (mam silną lunetę). Nie posiadają też żadnych spodnich oznaczeń.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Spójrz w niebo nad polskimi miastami. Spójrz w niebo nad Szczecinem.
Czemu żaden dziennikarz nie pyta dokąd lecą samoloty latające tam i z powrotem
nad miastem, tworzące na niebie kraciaste wzory? Jak to możliwe, że Agencja
Ochrony Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?

Masz oczy popatrz w niebo nad Szczecinem i spytaj prezydenta kto i co rozpyla?
Kto wydał polecenie? Co mówi się pilitom, którzy latają?
Dlaczego ludzie, jak dzieci zajmują sie psimi odchodami, a nie zajmują się
gównem, które spada nam na głowę?

Zobacz film (opis i link poniżej) zanim cenzura (czyli liberalni miłośnicy
dialogu i demokracji..) "zdejmą go" pod jakimś rozsądnym pretekstem...

"Film dokumentujący prywatne, oddolne śledztwo dotyczące chemtraili,
analizujący sprzeczne oficjalne wyjaśnienia i wskazujący oficjalne dokumenty
mówiące, że chemtraile nie tylko SĄ prawdziwe, ale są także „SYSTEMEM BRONI".
Dokument analizuje także zaangażowanie mediów w zjawisko chemtraili poprzez
szerzenie dezinformacji.

„Prawda jest dziwniejsza niż fikcja." Tak dziwna, że doprawdy trudno w to
uwierzyć. Na szczęście nie trzeba wierzyć, wystarczy SPOJRZEĆ W GÓRĘ!
Smuga gwałtownie rozpoczyna bądź kończy się w trakcie lotu samolotu
oznacza, że samolot wystartował z wyłączonymi silnikami, lub wyłączył je w
trakcie lotu. Dokąd lecą samoloty latające tam i z powrotem nad miastem,
tworzące na niebie kraciaste wzory? Jak to możliwe, że Agencja Ochrony
Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?

Jak to ujął Alan Watt -„Opryskuje się nas z nieba jak insekty." Nic
dodać nic ująć.

Zapoznaj się np., z dokumentem ze strony internetowej Ministerstwa Obrony
Wielkiej Brytanii opisującym testy przeprowadzone na społeczeństwie angielskim
w latach 1953 1964. Gdzie rozpylono niemalże 5 ton silnie kancerogennego
ZnCdS w różnych lokalizacjach (patrz tabele) na Wyspach Brytyjskich. (Plik
w PDF)

www.mod.uk/NR/rdonlyres/70A71F1A-831B-4618-918E-D263384DA684/0/ZincCadmiumSulphideDispersionTrials.pdf

Eksperymentowano wówczas na niczego nieświadomych ludziach, jak na królikach
doświadczalnych, ale teraz pewnie już się tego nie robi...


Nie Rozmawiaj o Pogodzie 1 / 27
www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

jutro wszyscy zaczniemy świecić...
:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

~ - niestety wielu ludzi, podobnie jak ty teraz to robisz, bagatelizuje problem... Ale na szczęście coraz więcej osób zaczyna w ten spisek wierzyć - a uwierzyli bo zobaczyli na własne oczy.

Kurczę, miałem fajne zdjęcie na dysku znalezione na 4lomza - łomżyński ratusz a nad nim prawie, że "kratka" z białych obłoków na bezchmurnym niebie. :)

No tak ale pewnie zaraz jakiś kolejny ekspert wyskoczy z "tezą", że to zwykłe obłoki kondensacyjne. :)

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Obejrzyjcie film "Nie rozmawiaj o pogodzie" na google video lub na youtubie jest to film dokumentalny o tym zjawisku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

O, proszę, znalazłem. :) To zdjęcie umieściła kilka/kilkanaście miesięcy temu 4lomza na stronie główniej przy jakimś temacie związanym z naszym miastem:



Naprawdę początkowo ciężko mi było samemu w to uwierzyć ale...

Niech każdy przemyśli sprawę i wyciągnie odpowiednie wnioski.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

a ja slyszalem ze ktos glowo bigos miesza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tu macie filmik jaka jest różnica między opryskami z tych samolotów a normalna chmura kondensacyjna z silnika, najczęściej można to zaobserwować przy bezchmurnym niebie, takie zdarzenia dzieją się na całym świecie nie tylko w Polsce ale media i rządy milczą w tej sprawie to jest najdziwniejsze

http://www.youtube.com/watch?v=9ukVxcpO-1g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

wy naprawdę w to wierzycie ?? kilka lat temu było czyste niebo ponieważ ruch lotniczy był znacznie mniejszy. Poczytajcie również co to jest smuga kondensacyjna i czemu raz jest a zaraz jej nie ma.... myśliwce latają regularnie w naszym regionie również w dni pochmurne.. zwyczajne 2 pary bojowe lub jedna... Oczywiście wierzącym w teorie spiskowe nic to nie da dalej będą jarać się 100 filmów o tych teoriach od ufo po Elvisa :P...

Niektórzy są bardzo dobrzy w opowiadaniu takich historii
jeden z komentarzy na necie :) normalnie śmiać mi się chce jak to czytam... ale dobra skoro w to wierzycie przeczytajcie i zastanówcie się na kogo głosować :P


- dyskusja pilotów No przecież, sam uczestniczyłem w przejęciu... nie wiem czego, rozpylając chemitrailsy. Czegóż tam nie było? Początkowo przed wejściem do NATO musieliśmy się pozbyć starych zapasów pochodzących jeszcze z Układu Warszawskiego. Na każdą tonę paliwa zalewano około 100 kilogramów substancji, śmierdziała jak stado ogrów, albo troli, jak komu pasuje, miała lekko zielonkawą barwę. Nie można było tego dotykać, ponieważ zostawiała brunatne plamy, które bardzo ciężko się zmywały, poza tym jeżeli już te palmy powstały nie można było nimi dotykać... no wiecie, ponieważ mogło doprowadzić do impotencji. Staraliśmy się nawet nie zbliżać do tego. Jeszcze jedno, nie wlewało się tego do zbiorników podwieszanych, ponieważ chodziło o to by rozpylanie rozpoczynało się na odpowiedniej wysokości. Początkowo samolot był zasilany "czystym" paliwem, a po osiągnięciu żądanej H zużywało się paliwko "z wkładem". Pod koniec lat '90 zmieniły się nieco podejście do tajemnicy i ludzie odpowiedzialni powiedzieli co zawiera taka ciecz. W zasadzie niczego czego byśmy nie znali, jednak poddane obróbce termicznej (komora spalania i dysza) zmieniała swoje właściwości i oddziaływanie na ludzki organizm. Nigdy nie znaliśmy rejonu rozpylania, podawano nam go dopiero po starcie, nawigator dawał kurs i wysokość, po osiągnięciu nakazanego punktu należało zmienić kurs na północny, wykonać dziesięciominutowy lot i zawrócić z przechyleniem około 20 stopni, aby wyjść na odpowiednią szerokość (chodziło o najlepsze pokrycie terenu). Ze względu na ilość paliwa można było wykonać trzy cztery takie zajścia. Dlaczego nie robiono tego w chmurach lub nad? Substancja traciła swoje właściwości w połączeniu nadmierną ilością wilgoci. Przeprowadzono kiedyś eksperyment rozpylając nieco tego **** na żabę, nie wzięliśmy pod uwagę, że żaba ma mokrą skórę, słuchajcie nie da się opisać co ta żaba robiła. Z myszami nie wychodziło bo te małe świnie wiały do norek, z których było później słychać tylko takie pomrukiwanie. Nie odważyliśmy się stosować tego na sobie. Okresy pylenia nie były przypadkowe, pamiętam większą akcję przed wyborami prezydenckimi, po których wygrał Kwaśniewski, po ogłoszeniu wyników prawyborów i określeniu rejonów poparcia dla przeciwników pana Olka, natychmiast udaliśmy się tam rozpylać. Domniemam, że nie działało to na wszystkich, vide "obiad drawski", też tam byliśmy kilka dni przed. OK, a co z NATOwskimi chemitrailsami. Po naszym wstąpieniu do NATO na początku chciano się pozbyć MiG-ów-29, jednak ktoś wysunął argument, że nadają się one doskonale do rozpylania, gdyż posiadają dwa silniki i można zwiększyć nasycenie substancjami napylany obszar, czyli wykonać robotę za dwóch. Pierwotnie podważano taką teorię, ale podczas naszego przyjęcia kiedy to gen, Dziok machał flagą w Mińsku Maz. poddano próbie skuteczność rozpylania. Pod pretekstem dania honorowej asysty przylatującemu generałowi, dwa MiG-i rozpyliły substancję w okolicach Warszawy, a z samolotu "generała' pobrał próbki, wyniki były rewelacyjne. Dzięki temu rozpoczęła się doskonała współpraca w ramach sił NATO. W 2001 roku odbyło się ćwiczenie Sentry White Eagle z samolotami F-15, porównywano parametry (również dwa silniki), okazało się, że MiG w niczym mu nie ustępuje, ma jednak mniejszy zasięg, ale na terytorium naszego kraju wystarczy. Co rusz bada się nowy skład substancji. Po kolorze kombinezonu pilota można zorientować się kiedy tankują coś nowego, jest on pomarańczowy. Również częste latanie na te loty w zwykłych kombinezonach powodowało ich płowienie, były one wyraźnie jaśniejsze. Niestety nie mogę do końca ujawnić działania chemitrailsów, ale w związku z idącymi wyborami częściej spoglądajcie w niebo.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

a tutaj macie co to jest smuga..


Co to smuga kondensacyjna:
Smugi kondensacyjne, czyli ślady, jakie pozostawiają po sobie samoloty , to znajomy widok. Są to linie chmur utworzone przez parę wodną wyprodukowaną przez silniki samolotu. Początkowo spaliny są bardzo gorące, a para wodna jest niewidoczna, więc za silnikami pozostaje czysta przestrzeń. Po pewnym oddaleniu (na odległość mniej więcej dwukrotnej rozpiętości skrzydeł maszyny ) mieszanie z otaczającymi gazami schładza spaliny w wystarczającym stopniu, aby mogło dojść do kondensacji.
Trwałość smugi kondensacyjnej:
Trwałość smug kondensacyjnych zależy od panujących na danej wysokości warunków. Jeżeli powietrze jest suche i stosunkowo ciepłe, wyparowują i znikają bardzo szybko. Jeżeli zaś powietrze jest chłodne, to kropelki wody zamarzają w lód.
>>>>>>
Takie smugi mogą być nadzwyczaj trwałe i utrzymują się godzinami, a w sprzyjających warunkach mogą nawet rozciągnąć się w warstwę chmur zakrywając niebo.
>>>>>>
Struktura smugi kondensacyjnej:
Struktura smug kondensacyjnych może być całkiem złożona. Wszystkie samoloty wytwarzają wielkie, niewidoczne wiry, które ciągną się za koniuszkami ich skrzydeł. Spaliny zostają wciągnięte w sam środek tych wirów, gdzie niższe ciśnienie sprzyja procesowi kondensacji. Dwie bliźniacze chmury wrzecionowate, jakie powstają w rezultacie, mogą przetrwać dłużej niż pozostałe części śladu.
Powietrze za samolotem opada w dół – to dzięki temu samolot może lecieć – ale jednocześnie zostaje też ogrzany przez spaliny, więc dąży do tego, żeby się wznieść. Rezultatem kompromisu tych dwóch tendencji jest powstawanie pionowej kurtyny chmur. Jednocześnie wiry za skrzydłami wytwarzają pętle, a sam ślad zaczyna pękać i parować, chyba, że zamarzł, wtedy zachowuje się jak cirrus. Kryształki lodu w zalodzonej ( zamarzniętej ) smudze często są wszystkie tej samej wielkości. Mogą więc wywoływać zjawisko słońca pobocznego.
To co pozostaje po przelocie samolotu, może oddziaływać na cienkie chmury leżące tuż poniżej trasy lotu. Poza nagrzaniem, spowodowanym przez spaliny, chmura miesza się z suchym powietrzem znad samolotu. W rezultacie może powstać smuga wyparowania, czyli czysty korytarz wycięty w chmurze. Czasami niewidoczne, opadające zawirowania tworzą w warstwie chmur linię otworów. W jeszcze innych przypadkach samolot może zainicjować proces zamarzania wewnątrz chmury. W efekcie kryształki lodu opadną na dół i ostatecznie nad zamarzniętą smugą kondensacyjną tworzy się smuga wyparowania, swojego rodzaju podłużna dziura w chmurze..
Cienie smugi kondensacyjnej:
Cienie smug kondensacyjnych mogą czasami wprowadzać zamieszanie. Jeżeli padną na cienką warstwę chmur, mogą wyglądać prawie dokładnie jak prawdziwa smuga wyparowania. Jednak zazwyczaj da się zauważyć gdzieś samą smugę kondensacyjną. W zależności od kąta padania promieni słonecznych może być ona umiejscowiona w całkiem dużej odległości. Często mamy też do czynienia z więcej niż jedną smugą, a ich cienie mogą podsuwać nam wskazówki dotyczące tego, jak mają się do siebie wysokości, na jakich latają różne samoloty.
Cień smugi kondensacyjnej jest często widoczny z maszyn, która go tworzy. Od czasu do czasu można zobaczyć glorię otaczającą cień samolotu. Patrząc z ziemi, zdarza się natomiast, że bardzo długą, ciemną virgę myli się z takim cieniem, ale zazwyczaj dłuższa obserwacja pozwala ustalić prawdziwą przyczynę danego zjawiska.
W trakcie startu oraz lądowania w bardzo wilgotnych warunkach możesz zauważyć smugi kondensacyjne na końcówkach skrzydeł albo na innych elementach kadłuba. Ta kondensacja jest oznaką lokalnego niskiego ciśnienia ( i związanej z tym niższej temperatury ). Smugi płynące z końca każdego skrzydła stanowią rdzeń ogromnego i niedającego się w żaden inny sposób zaobserwować wiru, jaki wywołują. Samoloty śmigłowe produkują podobne smugi na końcówkach każdej łopaty.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Po pierwsze to te "smugi" nie zostawiają ani Migi, ani F-16, ani Casy(są one śmigłowe). Zostawiają je samoloty wielkości Casy, ale z dwoma silnikami odrzutowymi na skrzydłach. Smugi ciągną się od silników, a nie pod kpńców skrzydeł. Te samoloty są nieoznakowane. Latają tak, że to ani wojskowe ćwiczenia. ani luty rejsowe nie są. Latają tylko w bezchmurne dni zasnuwając całe niebo tym g.ównem. Tak było właśnie i dzisiaj. Masz oczy to patrz- bo ja politykom nigdy nie uwierzę.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

*X*X:
cyt:To co pozostaje po przelocie samolotu, może oddziaływać na cienkie chmury leżące tuż poniżej trasy lotu. /.../Jeżeli padną na cienką warstwę chmur, mogą wyglądać prawie dokładnie jak prawdziwa smuga wyparowania./.../ Smugi płynące z końca każdego skrzydła stanowią rdzeń ogromnego i niedającego się w żaden inny sposób zaobserwować wiru"...

Po pierwsze to ONIE NIE LATAJĄ W ŻADEN POCHMURNY DZIEŃ! Nawet ja sa małe chmurki- to byłoby wtedy widać.
Po drugie to smugi ciągną się ja spaliny z silników, a nie z końców usterzenia. Po tzrecie: co to za loty? Wojskowe, cywilne? Czyje sa te samoloty, bo my ani takich , ani tyle nie mamy.
Najlepiej ośmieszyć- bo tak każą. A co było ze "świńską grypą" i tymi trującymi szczepinkami? Czemuś głupi? Boś naiwny.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ja wiem co rozpylają. SZTUCZNĄ MGŁĘ... Jak ktoś ma filmik nagrany z tych ROZPYLEŃ, to pewnie 0:20 słychać strzały...

Jak dzieci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tak to mniej więcej wygląda, pare fotek tych samolotów od środka i z zewnątrz, i nie piszcie że to co widać na dalszych zdjęciach to zwykła chmura kondensacyjna:

http://contrailscience.com/contrail-or-chemtrail/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Ten samolot sfotografowałem dzisiaj:
http://img638.imageshack.us/i/chemitr.jpg/

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

http://img638.imageshack.us/i/chemitr.jpg/

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Na zdjęciu masz zwykle smugi... no ale idąc tym tropem powiesz że ten
http://www.airliners.net/photo/Canadian-North/Boeing-737-232-Adv/1865339/L/
zaczął rozpylać już nad lotniskiem ;) ... Wiem ze większość z was jest biegłymi ekspertami lotniczymi...
Odsyłam do strony i wtedy się dowiecie co latało dzisiaj i co będzie latało jutro
http://amc.pata.pl/aup.php

Smugi kondensacyjne tworzy zarówno usterzenie jak i silniki... W pochmurne dni często latają wyjdź czasem na dwór i posłuchaj charakterystycznego dźwięku... ale najpierw sprawdź w jakie dni odbędą się loty na załączonej stronie...


" bo my ani takich , ani tyle nie mam" - nie wiem jak się do tego odnieść sugerujesz ze w naszym wojsku latają 4 samoloty ???

W sumie bardziej bym uwierzył ze mają kiepskie paliwo niż w to że ktoś nas truje.... w sumie kierowcy autobusów też niezłe chemitrialsy u nas zostawiają

Ten film pokazuje ruch lotniczy na naszej planecie

http://www.youtube.com/watch?v=mmtDbeBIDrI&feature=player_embedded

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Moim zdaniem nie zaczął rozpylać nad lotniskiem, tylko jest to faktycznie chmura kondensacyjna, w przestrzeni powietrznej taka chmura ciągnie się za samolotem bardzo krótko i zaraz znika a ta druga chemtrails ciągnie się i ciągnie.... aż zmieni się w chmurę, a co do kiepskiego paliwa to wytłumacz mi jak to jest że w dniu dzisiejszym jeden z samolotów wypuszczał za sobą chmurę a później przestał i za jakiś czas znowu puszczał a potem przestał i odleciał już bez chmury........ pewnie paliwo się skończyło i spadł ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

moi kochani leczcie się i to szybko

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

tez ten temat mnie zaciekawił , ale widac nie bylo to nic złego.. i tak w telewizji trobią o asteroidzie ktora moze uderzyc za 25 lat... pelno takich informacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Chmury kondensacyjne mogą być różne w zależności od warunków atmosferycznych. Trochę edukacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło...

http://asd-www.larc.nasa.gov/GLOBE/resources/Contrail_Formation_English.jpg

Biedni jesteście, nic nie możecie zrobić jak Tusk z Komorowskim was chemicznie truje i jeszcze elitę wybija. JarKacza też pewnie tabletkami szprycował, żeby zdrową tkankę narodu otumanić. Na szczęście są wolne media, Nasz Dziennik, Gazeta Polska, TV Trwam i jutiubowe filmy z lektorem w tle, do których nigdy żaden ekspert głosu nie dał.

Tylko piloci tych samolotów z trującymi gazami, jak słyszą "terrain ahead" to od razu podrywają do góry swe maszyny.
Widocznie nie wiedzą, jak lądują debeściaki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

kochani leczcie sie mowie wam otwarcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tak czytam wasze wpisy i wnioskuje że osoby które zaprzeczają że to był oprysk i podają argumenty do podważenia przez 10-cio latka upadły na głowe albo są bardzo wybitnymi ekspertami.

Nie jestem żadnym ekspertem ani znawcą samolotów ale jest dla mnie wiele nieścisłości.
1. na początku wyszła sugestia że to treningowe loty migów więc: jak to możliwe że ćwiczyli nad terenem zamieszkałym a nie nad jakimis lasami etc
2. temat z migami się urwał po tym jak zobaczylismy zdjęcie dzisiajszego samolotu
3. czemu kiedy 2 białe samoloty zostawiały białe smugi kompensacyjne przelatywał inny ciemny samolot który nie zostawiał śladu za sobą
4. z tego co piszecie smuga kondensacyjna zależy od warunków atmosfer. co podwarza ciemny samolot który widzielismy dzisiaj na własne oczy i ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=3kcTvqiMNl8&feature=related
5. *X*X* na początku wcisakłeś ludziom teorie o mysliwcach wojskowych, później o smugach kondensacyjnych które utrzymują sie cały dzien a teraz piszesz że samoloty leciały przez warstwe chmur spychając je i zostawiająć ją jako smugę. Mam pytanie czy Ty dzisiaj wyglądałes przez okno i czy aby napewno dobrze sie czujesz?
6. Czy jest może jeszcze ktos kto uważa że dwa samoloty się zgubiły i szukając właściwej drogi przypadkowo zrobiły około 20 okrążeń nad miastem? :D zostawiając oczywiście smugi kondensacyjne.


proponuje nie spierać się czy to smuga kompensacyjna czy chemia ale spróbować ustalić co to jest, kto to sypie i czemu ma to służyć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Tobie ktoś za dużo sypie, weź mocniejsze leki lub lżejsze dragi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

nie wciskam kitu o lotach myśliwców tylko tak jest w rozkładzie lotów http://amc.pata.pl/aup.php ... Symulowane walki są prowadzone nad terenami zabudowanymi na odpowiednich wysokościach .... Co do smug przeczytaj Jeszcze raz co to smuga i czemu raz jest a za chwile jej niema...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Takos co ty za głupoty piszesz, że nie latają w żaden pochmurny dzień... . Z jakiś tydzień temu ćwiczyły w chmurach, słychać było. Z miesiąc temu Mig przelatywał pod chmurami. Sam widziałem.

Wczoraj gdy samoloty leciały na zachód były białe, siwe, gdy zawróciły zrobiły się ciemne.


http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a1/HuAF_MIG29UB.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:HuAF_MIG29UB.jpg&usg=__w4-cLTfy3UmlmnuR2NjXnCq8ZyA=&h=1215&w=1654&sz=188&hl=pl&start=148&zoom=1&tbnid=Tl5HdJ6_oYA3FM:&tbnh=131&tbnw=229&ei=MNNcTe3wPNSn8QOCwIj8Cg&prev=/images%3Fq%3Dmig%2B29%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D582%26tbs%3Disch:10%2C5068&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=152&vpy=299&dur=1163&hovh=192&hovw=262&tx=132&ty=117&oei=5tFcTfznHIOUOrrf-OsK&page=12&ndsp=12&ved=1t:429,r:4,s:148&biw=1024&bih=582

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.russian-victories.ru/mig_29_a.jpg&imgrefurl=http://www.military-quotes.com/forum/russia-will-cross-red-line-t65491.html&usg=__Kz4Y65_OCvjw3TXPWG2YacPiSwk=&h=589&w=406&sz=62&hl=pl&start=83&zoom=1&tbnid=QDuecEaLco7rTM:&tbnh=135&tbnw=92&ei=pending&prev=/images%3Fq%3Dmig%2B29%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D582%26tbs%3Disch:10%2C2902&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=122&vpy=204&dur=3208&hovh=271&hovw=186&tx=112&ty=191&oei=5tFcTfznHIOUOrrf-OsK&page=7&ndsp=14&ved=1t:429,r:9,s:83&biw=1024&bih=582

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wp.mil.pl/pliki/Image/obrazki_do_stron/strona_69_mig_29.jpg&imgrefurl=http://www.wp.mil.pl/pl/strona/69/&usg=__GDCz7O0gdK02tIQX7pY8SVG2LUg=&h=600&w=800&sz=28&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=L-rYhv-ewGTJlM:&tbnh=134&tbnw=179&ei=1dNcTf2jE4Gp8AOMx7SVCw&prev=/images%3Fq%3Dmig%2B29%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D582%26tbs%3Disch:10%2C12&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=317&oei=5tFcTfznHIOUOrrf-OsK&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=123&ty=88&biw=1024&bih=582

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Dokładnie... tylko wiesz kolega wyszukał na necie jakieś zdjęcie boeinga i nie wmówisz mu ze to były migi czy f16.... ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

mowcie co chcecie ale efekt był zajebiaszczy








a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Powiadam jeszcze raz, ze zamieściłem SWOJE WŁASNE ZDJĘCIE Z WCZORAJSZYCH LOTÓW ( a nie z netu), mam ich zresztą więcej)! To te samoloty latają, a nie żadne Migi itp, które wciska nam tu *X... To też nie jest boeing "znawco" lotniczy za pięć groszy. Dla tych, którzy tak ufają politykom jest problem, na który nikt konkretnie nie odpowiedział: dlaczego te loty są WYŁĄCZNIE W BEZCHMURNE DNI (OD ZESZŁEGO ROKU OBSERWUJĘ TO I TAK WŁAŚNIE JEST, NAWET GDY SĄ MAŁE CHMURKI TO LOTÓW NIE MA).. I co to za ćwiczenia "wojskowe" tylko w bezchmurne dni? To w pochmurne dni piloci nie walczą? No i to nie są samoloty "bojowe" (patrz moje zdjęcie: http://img638.imageshack.us/i/chemitr.jpg/
). Loty cywilne też to nie są bo jaki to trasy naraz, w rózne strony i "pozakręcane". Konkretnej odpowiedzi na te pytania oczekuję od "znawców awioniki".

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Z tego co wiem takie loty miały miejsce też nad Ostrołeką, Szczuczynem i Ełkiem, Nie wiem w jakich godzinach ale wiem że tam tez sie działo :) może kogoś to zaintersuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

loty nad Ostrołęka i Ełkiem to te same które widać u nas... widzieliście kiedyś takie symulowane walki ?
wrzuć więcej zdjęć tylko tak z dalszej odległości...





http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/14-samoloty_na_wysokosciach_przelotowych/1927-smugi_kondensacyjne.html zapraszam do tematu... ale pewnie opinie nawet pilotów którzy tam się udzielają też nic nie wniosą bo oni wszyscy tak jak ja są w spisku przeciwko ludzkości :)

Chcesz to wież w tą swoją teorie, może ona istnieje kto wie... ale to co wczoraj widzieliśmy to zwykle loty ćwiczebne....


ogólnie jak lubicie takie teorie polecam stronkę
http://teoriespiskowe.pl/

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Jasne - ćwiczą bojowe loty tylko na bezchmurnym niebie-to jaja czy co? No i "symulowane walki" na nie-bojowych samolotach- znowu jaja. Albo "ćwiczebne loty" samolotami nie-bojowymi- to już cały skup jaj.
"Teorie spiskowe"- czy sprawa trujących szczepionek to też teoria spiskowa? A próbowanie broni chemicznych w USA na własnych obywatelach - to też "teoria spiskowa"? Podziwu godna naiwność, albo strach przed prawdą.
ps; pisze się "wierz" (od wiara, a nie od "wieża", pisze się "tę teorię" a nie "tą ".
Tzreba więcej czytać, a mniej wierzyć na słowo.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Nasz region według niektórych to taki ural :D Wypizdówek Polski, więc postanowili zrzucić na nas jakieś chemiczne gówno w ten sposób pozbywając się nas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Oto dane pochodzące z linku podanego przez *X:
http://www.grazingsheep.com/artp/nauka/2004/2004_05_smugi.htm

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Obejrzyjcie ten film on w pełni opowie wam co to za zjawisko odbywa się na całym świecie, jestem ciekaw waszych opinii co o tym sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=dAT1uNjxUos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

No tak argumenty się kończą więc czepiamy się pisowni ale spoko mój błąd ....




Takos wrzucił byś lepiej więcej zdjęć tych samolotów które wczoraj sfotografowałeś....

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

"Tzreba więcej czytać, a mniej wierzyć na słowo." Tylko wiesz trzeba czytać książki i fachowe publikacje a nie jakieś dziwne strony i Youtube ;)


Zawsze możesz wysłać foty na kontakt 24 i zaalarmować media :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Nie odpowiedziałeś mi ani na jedno pytanie "specjalisto" bo ani moje zdjęcia, ani dowody ci nie pasują. Czytujesz wyłącznie oficjalne "publikacje" i w nie wierzysz głęboko. Boisz się prawdy więc okłamujesz sam siebie. Rozumiem.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

ps; media informowałem, zdjęcia wysyłałem i to nie raz- no i co? MARTWA CISZA.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

No widzisz media też są w spisku...


Tutaj taka ciekawostka samolot zrzucający paliwo... oczywiście dla Ciebie to pewnie oprysk....

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:FuelDumpA340-600.JPG&filetimestamp=20090407142745


Wrzuć więcej fotek z tego dnia w którym latały f16 to pogadamy... ale zapewne ich nie masz.. Wiec dla mnie to koniec rozmowy.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

to co to w końcu było się zdecydujcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Panie *X: nie wierzysz, że to nie jest tak jak ci powiedzieli? No to masz sporo moich zdjęć, w które wątpiłeś. Na żadnym nie ma ani F-16, ani Migów. Może odpowiesz konkretnie na moje poprzednie pytania? Nie potrafisz bo mało o tym wiesz. Może z tą naiwnością lżej żyć...
http://img52.imageshack.us/g/chem1s.jpg/
Może znów powiesz, że to zdjęcia z netu bo nijak ci to nie pasuje?
Czy prasa i Tv są w zmowie? Dziwnw, ze nikt mi nawet nie odpowiedział, udali, ze nie dostali informacji, czy to narmalne?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

No tak fajnie tylko widzisz na żadnym ze zdjęć nie widać tych kręgów które myśliwce zataczały... Na zdjęciach Kolekcjonera ładnie je widać..
Tak samo samoloty krążyły w godzinach ok 11 - 14 a zdjęcia które dałeś są zrobione rano??? wieczorem ??? ...

Kit to możesz sobie kolego wciskać dzieciom... bo mnie na to nie nabierzesz..


Po za tym nie wierzę w to co mi powiedzieli tylko w to co widziałem nie raz na naszym niebie... nie pierwszy raz widziałem takie manewry więc dla mnie temat jest zamknięty... Ty masz swoje zdanie ja swoje Pozdrawiam.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Aleś się uparł! To nie były nigdy żadne myśliwce robiące chemitralsy! Nie rozumiesz mowy polskiej i zdjęć nie widzisz? To dwa typy samolotów większych od myśliwców i nie-bojowych. Dałem zdjęcia SAMOLOTÓW - to dowody nie do podważenia więc rozumien Twoją ucieczkę od tematu. Pop swoje a baba swoje. Pozdrawiam "wciskacza kitu":-)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

chemtrails ha ha powiew wielkiego świata na takim zadupiu jak ŁOMŻA.

lUDZIE KTO BY CHCIAŁ WAS OPRYSKIWAC W TYM MIEŚCIE JAK WIEKSZOŚC NAWET NAS NIE MA OCHOTY OSZCZAĆ?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

To pewnie takich "bez ochoty" chcą się pozbyć. Zostawią tylko swoich 'z ochotą' :-))) Zreszta to nie dotyczy tylko Łomzy, patrz na wysoki pułap lotów i obszar "zajęty".

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

Na takiej wysokości nie robi się oprysków. Za duże ryzyko przemieszczania się takich chmur na wiele kilometrów. Tańsze są obowiązkowe szczepionki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

NO I TANIC IDIOTÓW JAK WIDAC TRWA DALEJ

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPRYSK nad Łomżą- jak wam się podobało?

XX- piszesz że na niebie były okręgi a zdjęcia Takosa przedstawiają tylko proste pasy- chciałbym dodać ze te loty trwały kilka godzin a samoloty nie latały tylko w kółko ale i po lini prostej. Z tego co zauważyłem te "opryski" (czy co to tam było) były robione tak aby opadły na Łomżę, nie wiem czy widzieliście jak smugi po upływie czasu robiły się szersze, rzadsze i przesuwały się pod wpływem wiatru nad miasto.
Riposta- odpuśc ten wątek- zajmij się dyskusją który kebab lepszy lub poszukiwania mężą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org