czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Szczególnie więc rażą wulgaryzmy używane w niektórych wiadomościach 4lomza, na przykład w notatce dotyczącej Parku Jana Pawła II i spacerujących tam osób z psami. Można te same treści wyrazić w sposób bardziej kulturalny i zgodny z normami mowy polskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

Najczęściej używanym, powszechnie znanym i wyrażającym wiele emocji słowem jest pospolita \"*****\":) Użyłem dziś tego słowa z jakieś 300 razy i nie wyobrażam sobie języka polskiego bez tego fenomenalnego słowa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

...moje ulubione to PiS - da...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

A moje ulubione to chyży ruj. Nie wyobrażam sobie dnia bez napisania kilka razy tej fenomenalnej nazwy.

chyży ruj, chyży ruj, chyży ruj, chyży ruj, chyży ruj, chyży ruj, chyży ruj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

O kurczę chyba literówkę machnąłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

Za dużo tych psioków w tych blokach. Tylko chodzą na spacerki i nie sprzątają. Nawet po chodniku jak idą to cały zajmują. Tylko mądrzy ludzie powinni mieć psy. Miasto musi podatki za nie podnieść i będzie na kogoś co sprząta. A i mandaty wystawiać po 500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Używanie niezbyt kulturalnych słów w wiadomościach 4lomza

Mało kulturalne słowa, to bardzo delikatnie powiedziane, to raczej \"rynsztok\" jest przynajmniej w niektórych przypadkach. Aż wstyd, że w takim kulturalnym portalu pozwala się na używanie takich słów.

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org