środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

Czesc wszystkim. Mam pytanie odnosnie nowopowstalej firmy ICON na poznanskiej tam gdzie byl atom. Czy ktos z was tam pracuje lub ma znajomych ktorzy tam pracuja i moga powiedziec jak tam jest. Z gory dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

JASIO RZONDZI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

szału nie ma i nie będzie "lipa" ale najlepiej samemu się przekonać.
Nie widzę dla niej przyszłości raczej, chyba, że przez telefon będziemy kupować sprzęt AGD i RTV ;)
już ludzie rezygnują z takiej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

nie dziwie się że rezygnują skoro za miesiąc pracy wypłacają 200 zł mimo, że nie mają umów pani prezes odciąga sobie "podatki" tak to ona nazywa. Za podpisane umowy jak nie było pieniędzy tak i nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

Dużo wcześniej szumu narobiono w prasie i z przesadą napisali, że 250 miejsc pracy będzie ;) bzdura wielka, będzie ale może się zostanie góra 25 miejsc pracy.
To co oni oferują to żenada. Już lepiej żeby w tym miejscu dalej był sklep firmowy browaru Łomża :) więcej pożytku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

Robota słaba,ale jak ktoś jest w desperacji albo ma dużo wolnego czasu to może iść. 5,50zł za godzinę na rękę + dochód od umowy,ale żeby ją podpisać... to sami się możecie domyśleć ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

a te umowy zlecenia dają na rękę i wypłacają kasę, czy nie ? Napiszcie coś więcej.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

nie opłąca sie.... byłam z kolezanką szkoda czasu;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

problem jest taki, że na "dzień dobry" pracujesz 4h dziennie w godzinach 16-20.
buahahahhaaa
Jak długo tak to wygląda, to pan się nie chciał określić, mówiąc, że to wszystko jest kwestia indywidualna...
Na pytanie, czy możemy się umówić, że jeśli po miesiącu się im "spodobam" dostanę umowę o pracę i normalne godziny pracy to już pan rekrutujący nie potrafił odpowiedzieć... Owijał ciągle, że to kwestia sctricte indywidualna i nie może mi tego zagwarantować...
Ogólnie to szukają frajerów...
500zł miesięcznie do ręki, bo raczej nic nie podpiszecie, choć może komuś się uda... średnio około 1/5 umów "podpisanych" przez telefon wraca fizycznie podpisana z powrotem.... Jak to powiedział ów gość: Jak zaczniecie pracować, to nie będziecie patrzyli na to ile wynosi podstawa, tylko na to, ile można wyciągnąć z premii.
Akurat ja wolę mieć stałe 1200, niż raz 1500 a potem 3x po 500zł...

Odejmijcie koszty własne związane z dojazdami i wychodzi, że tyle samo, albo i więcej dostaniesz siedząc na kuroniówce...
Ten człowiek odpowiadający za rekrutację chyba nie końca w mojej ocenie się nadaje, bo czasami sprawiał wrażenie kolesia urwanego z choinki, który nie jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na podstawowe pytania przyszłych -> niedoszłych pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

Witam,

Czy ktoś z tutaj zaglądających został także przez tą firmę oszukany?
Sprawa wygląda tak. Pracowałam w tej firmie jako kurier, na dzień dzisiejszy firma jest mi winna około tysiąca złotych wynagrodzenia. Pani prezes nie odbiera telefonów, pan od rekrutacji również. Czy wiecie może coś na temat tej firmy, czy ona jeszcze istnieje ? Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o kontakt mailowy, ja kieruję sprawę do sądu. Grupowo byłoby łatwiej coś wyegzekwować. PILNE !!!!

Pozdrawiam.


ps. Mój e-mail: andzia2185@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FIRMA ICON NA POZNAŃSKIEJ

Spalic ich na stosie oczyszczenia i odkupienia grzechow !!! Ide po pochodnie i ruszamy !!! Jak ludzi kupa to i hercules **** !! dorabiaja sie na cudzej krzywdzie mnie tez kiedys oszukali na budowlance... niestety takie zycie jak nic z tym sie nie zrobi dalej bd oszukiwac ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org