poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Piszę do Was by przestrzec Was przed instytucją nazywaną Odnowa w duchu sw, Byłam uczestniczką tej formacji myśląc że jest to wspólnota kościelna. Leczteraz wiem że jest to wspólnota działająca przy kościele lecz ma jakieś powiązania z kościołem zielonoświątkowym i protestanckim. Nawet w radio nadzieja mówili ostatnio że jest przy kościele ale jakby osobno. Dla mnie jest bardzo kontrowersyjna i niebezpieczna. Dla zainteresowanych wcześniej opisałam swoją historię pod hasłem ofiary odnowy, Lepiej kochani trzymajcie się o tej wspólnoty z daleka i ostrzegajcie wszystkich . Gdybym opisała całą prawdę o tej formacji to ciężko byłoby wam w to wszystko uwierzyć. Na stronach internetu jest mnóstwo przykrych świadectw ale moje przeżycia są jedne z bardziej dramatycznych.POZDRAWIAM I OSTRZEGAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Zgadzam się takie instytucje jak szpitale, urzędy skarbowe,zus-y,a przede wszystkim kościoły należy omijać wielkim łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

A ja znam swoją wartość jako człowieka,i nie szukam pocieszenia w tego typu instytucjach.Trochę wiary we własne możliwości,większa samoocena i nie potrzeba uczestniczyć w żadnych zgromadzeniach sekciarskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

z wariatkowa na przepustce jesteś durna babo - walteralf ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

walteralf to dla ciebie
Ks. Piotr Glas oraz Maria
Simma na temat roli Maryi
w ruchach
charyzmatycznych Ks. Piotr Glas oraz Maria Simma (austriacka mistyczka, która miała łaskę kontaktu z duszami czyśćcowymi) na temat roli Maryi w ruchach charyzmatycznych.
Ks. Piotr Glas: „W wewnętrznej strukturze Kościoła, pierwszy Kościół był zgromadzony wokół Matki Jezusa. Odkryjmy to na nowo (…) To co dokonało się w Niej jako znak i tajemnica podczas Zwiastowania, w pełni objawia się i urzeczywistnia w Dniu Pięćdziesiątnicy, w czasie zesłania Ducha Świętego. Rodzi się wtenczas Kościół, którego stałą cechą pozostanie zawsze napełnianie się i działania mocą Ducha Świętego (…)
W pełni Ducha Świętego dostaje misję i staje się Matką Kościoła. Otrzymując pełnię Ducha, Kościół staje się charyzmatyczny. Kościół jest charyzmatyczny, chociaż są podziały: to są charyzmatycy, to są tradycjonaliści… Jakie podziały? Kościół od samego początku był charyzmatyczny (…) Każdy z was ma charyzmaty, albo je używam, albo ich nie używam. Albo działam jako funkcjonariusz Kościoła, albo działam jak kapłan. Tak samo każdy z was (…)
Maryja jest pierwszą charyzmatyczką Kościoła . I dlatego jest dziś ważne, aby Ona była obecna na każdym Forum Charyzmatycznym, na każdym zebraniu, żeby wszędzie była obecna. Ja zawsze się pytam: jakimi łaskami ktoś posługuje, jeżeli mówi źle o Maryi? Od kogo ma tego Ducha Świętego? Jeżeli to jest w ogóle Duch Święty (…)” Maria Simma: „Coś, co może służyć jako przykład bardzo dobrej inicjatywy, która wyszła od Soboru, a stała się zbyt nowoczesna, to Odnowa Charyzmatyczna. Była czymś bardzo dobrym w swoich wczesnych latach, ale jeszcze raz powtórzę: bez Matki Bożej nie można mówić o żadnej odnowie! Dziś ruch jest bardzo podzielony i będzie mógł się zjednoczyć tylko wtedy, gdy wszyscy jego liderzy zaproszą Matkę Najświętszą do wszystkich swoich inicjatyw. Nie można zapomnieć nawet na minutę, że Matka Boska była obecna w tym pokoju na poddaszu, gdy zstąpił Duch Święty! To modernizacja Odnowy pozwoliła szatanowi podzielić tak skutecznie ten ruch. Ci, którzy są zaangażowani w Odnowę powinni mniej mówić i mieć w sobie o wiele więcej pokory i modlitwy. Wrażenia i wiara nie łączą się”..
https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/06/12/ks-piotr-glas-oraz-maria-simma-na-temat-roli-maryi-w-ruchach-charyzmatycznych/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Jest mi bardzo przykro żle mówić o kim kolwiek i jakij kolwiek wspólnocie bo to nie ja , ale właśnie ta nieszczęsna odnowa doprowadziła mnie do zmiany mojej osobowości i charakteru.Są ludzie którzy potrafią obciąc człowiekowi skrzydła by nie unosili się na skrzydłach swojej wiary i miłości. Wiesz bardzo dużo o odnowie ja jestem prosty człowiek który prosił kapłana o pomoc a otrzymał dramat w swoim życie.Kiedy czytam o problemach ludzi po odnowie jestem przerażona i zastanawiam się kto następny padnie ofiarą. Nie chcę żebyś myślał o mnie żle ale naprawdę walczę o przetrwanie. Nie szukam sensacji , ale nie potrafię zrozumieć jak to wszystko jest możliwe .Nieraz myślę że to zły sen i ciągle nie mogę sięobudzić.Jestem pod wielkim wrażeniem ks. Glasa to prawdziwie samotny wilk wojujący ze złem. Zrozumiałam to , kiedy zobaczyłam łzy w jego oczach gdy mówił o Maryii. Nie myśl o mnie żle. Fajnie że jesteś. POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

walteralf
w którymś z tematów pisałaś, że ksiądz SKRZYWDZIŁ TWOJĄ DUSZĘ I ... C I A Ł O !!!

... duszę mogę skumać , ale jak CIAŁO, dał ci klapsa czy wykorzystał seksualnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Picza pomysłu na wieczór szuka i dlatego o klapsy pyta? Nudą u niego powiało...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

kaśka,
ot, tak pytam , bo ta twoja koleżanka nawiedzona De.wotka ,
kiedyś pisała, że ksiądz powiedział jej, że ona jest pijaczką i ladacznicą ,

widać coś w tym musi być ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Nie mam takich koleżanek, moje koleżanki twardo stąpają po ziemi.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

... a twój kolega alkoholik Autor: c2h5oh ?

ten też twardo stąpa po ziemi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Speech - jesteś na tym samym spektrum, tylko w inną stronę. Masz obsesję na punkcie walteralf i powtarzasz te same teksty dziesiątki razy. Piana ci cieknie z pyska i żylaki wychodzą na ***** jak tylko masz okazję zarzucić jeden ze swoich średnio śmiesznych tekstów.

Widać, że czerpiesz sadystyczną przyjemność z pisania pierdół i obrażania ludzi na tym forum.

Zmień coś w swoim życiu mały szczekający mongoloidzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Nie znam Etanola osobiście, więc nie mogę go nazywać swoim kolegą, ale szacunek mój ma po tym co zrobił po śmierci Magdy, a zresztą ogólnie facet mądrze pisze.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Dzidziuś , napisz lepiej jak ci idzie w grze :)




musisz synku lubić te strzelanki fantazy, jak nawet nicka sobie dzieciaku z gry zapożyczyłeś :)

Imię (nazwa) użytkownika: jc_denton
Posty: 1
E-mail: jc_denton@unatco.com

... lekcje już odrobione ? czy gimbaza ma już wolne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

kaśka, poczekajmy jeszcze parę dni, jak będą całkowite wyniki śledztwa, wtedy wyjdzie jaki z niego dureń i po co się pchał do Warszawy :)

... już nieoficjalnie są przecieki i ustalenia :

Nie doszło ani do handlu ludźmi, ani do mordu rytualnego, ani do żadnego zabójstwa, ani nie doszło do czegoś, co mogłoby mieć jakiekolwiek znamiona przestępstwa kryminalnego, które zostało popełnione na szkodę Magdaleny Żuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Nie wierzę i nie uwierzę w jakąkolwiek wersję o samobójstwie Magdy i tyle, a kto, co i jak to ona to do grobu już niestety zabrała.Ciało umyte zostało środkami chemicznymi i zabalsamowane nie bez powodu a po to aby za wiele już druga sekcja w Polsce nie ujawniła.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

znów rozpowszechniasz ploty usłyszane w maglu,
tak jak to robiliście wcześniej z alkoholem - Autor: c2h5oh Andrzejem Piotrowskim

skąd masz takie informacje, że : ... \" Ciało umyte zostało środkami chemicznymi i zabalsamowane... \" ???
znów konfabulujesz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Picza ty wierz w co chcesz,może być i dla ciebie że z magla. Ty od samego początku okazałeś się dupkiem.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Tym postem tylko potwierdziłeś to, co napisałem. Jesteś starym, samotnym dziadem-frustratem, któremu coś nie tak poszło w życiu i pustkę w sercu zapełniasz siedzeniem cały dzień przed komputerem. Interakcje międzyludzkie w twoim życiu ograniczają się do atakowania wszystkich i czepiania się najmniejszych rzeczy na forum 4lomza.pl

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

dzieciaku, nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji ,
a o resztę pytaj \"dobrze\" poinformowanej Kaśki, ona ci odpisać może czy jestem stary, samotny i czy mi w życiu nie wyszło :))
... chciałbyś , żeby mając 50tkę wyszło ci choć jedna tysięczna tego co mi :))

żegnam i wracaj do nauki, może będą jeszcze z ciebie ludzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Radziłbym udać się na onet, tam spotkasz się z większym odzewem na obsrywanie wszystkiego politycznie naładowanym jadem, mały lewacki trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Nie odejmuj sobie latek, co? Finanse i owszem ci wyszły, ale człowieczeństwo i poszanowanie kogokolwiek ni groma. A nie każdy patrzy przez pryzmat zasobności potrfela i złotych kart, czy dużej posiadłości pod miastem. Są tacy i takie co patrzą jakim się jest człowiekiem a nie ile ma się zer na koncie, nie każda kobieta to materialistka i nie każdą da się kupić.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

no w wyszło szydło z wora, ten smark to cio*ta w rurkach i kominiarce na ryju, występująca na spędach ONRu :)

... pewnie i jeszcze weekendowy wojak z WOTu , zamiast karabinu biegający po lesie z patykiem i oddający salwy : jeb, jeb, jeb ...

czy raczej dzidziuś grasz w Paintball i wolisz plastikowy pistolecik na kulki z farbą :)

synku, musisz być mocno strachliwy, jak ukrywasz dostawcę internetu :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Jesteś jednym z tych popyerdoleńców z wypranymi mózgami, dla których wszystko jest czarne albo białe. Polecam mniej telewizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

A ty jak ten z czasów ormo tylko węszysz, dociekasz, szpiclujesz i niuchasz... Ty umiesz czasami normalnie?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

dawaj kaśka , już jest was dwoje :)
i powiedz temu szczylowi, że najpierw niech wytrze chłoptaś gluta i otrze mleko z wąsika , jak chce Pana pouczać
i niech się tak dzidziuś za lekcje weźmie , bo mu mamusia internet odetnie , jak nie zda z klasy do klasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

To jest choroba psychiczna - budzisz się i pierwsze co myślisz to \"nienawidzę >>tutaj mainstreamowa partia prawicowa bądź lewicowa<<. Następnie wchodzisz na forum i wylewasz swoje frustracje na bogu ducha winnych ludzi.

Łykasz wszystkie te upolitycznione pierdoły jak pelikan - Egipcjanka Magda, Jaka to melodia, Opole, Rydzyk. Przez takich ludzi jak ty demagodzy i złodzieje zwani też politykami manipulują i kontrolują społeczeństwo.

Od początku wymiany postów nie wniosłeś zupełnie nic merytorycznego. Starasz się mnie \"obrazić\", nazywając mnie dzieckiem chociaż kompletnie nic o mnie nie wiesz.

Słuchaj, weź może zakończ te swoje żałosne życie. Będziesz miał z głowy frustrację, a my ciebie i twoje niekończące się pyerdolenie o ***** Maryni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Picza a ty co kumpli szukasz, pies ci zdechł? O Ormo to było do ciebie a nie do kogoś innego, to że masz kasę to robi z ciebie pana, a gdzie wygląd? Lepiej był człowiekiem, ale tego nigdy nie kupisz, nie da się..

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

synku, czym cię skrzywdziłem na politycznym, że aż założyłeś nowe konto by mi się odgryźć ?

dzieciaku, żeś jest glutem, to świadczy nawet nick jaki sobie obrałeś , ja w gry się nie bawię , z patyków nie strzelam a zdziwiłbyś się z czego miałem okazję :)

szczylu i sprawdź początek tego tematu, kto kogo pierwszy tu obrazić próbował, ledwie założyłeś konto i już w pierwszym poście ...
to później nie płacz :)

i nie wysilaj się dzieciaku, za cienki jesteś w uszach, by ze mną polemizować

żegnam ozięble
bez odbioru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

I znowu to samo - dzieciak, gierki, strzelanie. Jedyne co robisz, to przechwalanie się i próby ataku na innych przez powtarzanie w kółko tych samych tekstów.

Smutna z ciebie istotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

kaśka naprawdę żal mi ciebie, seksi babciu starzejesz się , a rozumu jak nie było , tak i dalej nie ma ,
pisałaś o swoich kłopotach zdrowotnych, kasy mi też zazdrościsz,
cóż, nigdy w życiu szczęścia nie miałaś ale za to ... i urody też NIE :)
... tak trzymaj :)
na wygląd, to trzeba sobie zapracować a ty nigdy nawet w święta, nie będziesz wyglądała, tak jak ja na co dzień :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

usłyszany zdałam sobie sprawę że jeden z ludzi kościoła odebrał Bogu wielką silę jaka tkwiła we mnie do walki ze złem .Ten człowiek wiedzał że zrobiłabym dla miłości bożej wszystko. Chcialam ratować świat on to wiedział . Byłam nadłamaną gałązką a on mnie złamał. Duchowo jestem wypalona i bezużyteczna . Ale będę ostrzegać ludzi żeby nie podzielili mojego losu,Wszyscy jesteśmy godni by ujrzeć Boga czuję się zobowiązana stać na straży cnoty duchowej ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Cześć możemy pogadać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zagrożenia odnowa w duchu sw.

Cześć możemy pogadać?proszę, mam problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org